Ekstraliga kobiet


Trwa ładowanie tabeli...
Po sezonie zasadniczym (22 kolejki) liga zostanie podzielona na grupę mistrzowską i spadkową gdzie drużyny rozegrają po 5 dodatkowych spotkań.
 
1. kolejka 04.08.2018
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
 
GKS Katowice
Mitech Żywiec
04.08.2018  
Polonia Poznań
AZS UJ Kraków
04.08.2018  
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
04.08.2018  
Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska
04.08.2018  
UKS SMS Łódź
Medyk Konin
04.08.2018  
2. kolejka 11.08.2018
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
 
AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
11.08.2018  
Mitech Żywiec
Polonia Poznań
11.08.2018  
Medyk Konin
GKS Katowice
11.08.2018  
AZS PWSZ Wałbrzych
UKS SMS Łódź
11.08.2018  
AZS Wrocław
Olimpia Szczecin
11.08.2018  
3. kolejka 18.08.2018
Olimpia Szczecin
Górnik Łęczna
18.08.2018  
UKS SMS Łódź
AZS Wrocław
18.08.2018  
GKS Katowice
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018  
Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec
18.08.2018  
Polonia Poznań
Medyk Konin
18.08.2018  
AZS PSW Biała Podlaska
AZS UJ Kraków
18.08.2018  
4. kolejka 25.08.2018
Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
25.08.2018  
Mitech Żywiec
AZS PSW Biała Podlaska
25.08.2018  
Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
25.08.2018  
AZS PWSZ Wałbrzych
Polonia Poznań
25.08.2018  
AZS Wrocław
GKS Katowice
25.08.2018  
Olimpia Szczecin
UKS SMS Łódź
25.08.2018  
5. kolejka 08.09.2018
UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna
08.09.2018  
GKS Katowice
Olimpia Szczecin
08.09.2018  
Polonia Poznań
AZS Wrocław
08.09.2018  
Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych
08.09.2018  
AZS PSW Biała Podlaska
Medyk Konin
08.09.2018  
AZS UJ Kraków
Mitech Żywiec
08.09.2018  
6. kolejka 16.09.2018
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
16.09.2018  
Medyk Konin
AZS UJ Kraków
16.09.2018  
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS PSW Biała Podlaska
16.09.2018  
AZS Wrocław
Czarni Sosnowiec
16.09.2018  
Olimpia Szczecin
Polonia Poznań
16.09.2018  
UKS SMS Łódź
GKS Katowice
16.09.2018  
7. kolejka 22.09.2018
GKS Katowice
Górnik Łęczna
22.09.2018  
Polonia Poznań
UKS SMS Łódź
22.09.2018  
Czarni Sosnowiec
Olimpia Szczecin
22.09.2018  
AZS PSW Biała Podlaska
AZS Wrocław
22.09.2018  
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018  
Mitech Żywiec
Medyk Konin
22.09.2018  
8. kolejka 13.10.2018
Górnik Łęczna
Medyk Konin
13.10.2018  
AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec
13.10.2018  
AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
13.10.2018  
Olimpia Szczecin
AZS PSW Biała Podlaska
13.10.2018  
UKS SMS Łódź
Czarni Sosnowiec
13.10.2018  
GKS Katowice
Polonia Poznań
13.10.2018  
9. kolejka 20.10.2018
Polonia Poznań
Górnik Łęczna
20.10.2018  
Czarni Sosnowiec
GKS Katowice
20.10.2018  
AZS PSW Biała Podlaska
UKS SMS Łódź
20.10.2018  
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
20.10.2018  
Mitech Żywiec
AZS Wrocław
20.10.2018  
Medyk Konin
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018  
10. kolejka 24.10.2018
Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych
24.10.2018  
AZS Wrocław
Medyk Konin
24.10.2018  
Olimpia Szczecin
Mitech Żywiec
24.10.2018  
UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków
24.10.2018  
GKS Katowice
AZS PSW Biała Podlaska
24.10.2018  
Polonia Poznań
Czarni Sosnowiec
24.10.2018  
11. kolejka 27.10.2018
Czarni Sosnowiec
Górnik Łęczna
27.10.2018  
AZS PSW Biała Podlaska
Polonia Poznań
27.10.2018  
AZS UJ Kraków
GKS Katowice
27.10.2018  
Mitech Żywiec
UKS SMS Łódź
27.10.2018  
Medyk Konin
Olimpia Szczecin
27.10.2018  
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS Wrocław
27.10.2018  
12. kolejka 03.11.2018
Górnik Łęczna
AZS Wrocław
03.11.2018  
Mitech Żywiec
GKS Katowice
03.11.2018  
AZS UJ Kraków
Polonia Poznań
03.11.2018  
AZS PWSZ Wałbrzych
Olimpia Szczecin
03.11.2018  
AZS PSW Biała Podlaska
Czarni Sosnowiec
03.11.2018  
Medyk Konin
UKS SMS Łódź
03.11.2018  
13. kolejka 18.11.2018
AZS PSW Biała Podlaska
Górnik Łęczna
18.11.2018  
Czarni Sosnowiec
AZS UJ Kraków
18.11.2018  
Polonia Poznań
Mitech Żywiec
18.11.2018  
GKS Katowice
Medyk Konin
18.11.2018  
UKS SMS Łódź
AZS PWSZ Wałbrzych
18.11.2018  
Olimpia Szczecin
AZS Wrocław
18.11.2018  
14. kolejka 24.11.2018
Górnik Łęczna
Olimpia Szczecin
24.11.2018  
AZS Wrocław
UKS SMS Łódź
24.11.2018  
AZS PWSZ Wałbrzych
GKS Katowice
24.11.2018  
Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec
24.11.2018  
Medyk Konin
Polonia Poznań
24.11.2018  
AZS UJ Kraków
AZS PSW Biała Podlaska
24.11.2018  
15. kolejka
AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna
 
AZS PSW Biała Podlaska
Mitech Żywiec
 
Czarni Sosnowiec
Medyk Konin
 
Polonia Poznań
AZS PWSZ Wałbrzych
 
GKS Katowice
AZS Wrocław
 
UKS SMS Łódź
Olimpia Szczecin
 
16. kolejka
Górnik Łęczna
UKS SMS Łódź
 
Olimpia Szczecin
GKS Katowice
 
AZS Wrocław
Polonia Poznań
 
AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec
 
Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska
 
Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków
 
17. kolejka
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
 
AZS UJ Kraków
Medyk Konin
 
AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych
 
Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław
 
Polonia Poznań
Olimpia Szczecin
 
GKS Katowice
UKS SMS Łódź
 
18. kolejka
Górnik Łęczna
GKS Katowice
 
UKS SMS Łódź
Polonia Poznań
 
Olimpia Szczecin
Czarni Sosnowiec
 
AZS Wrocław
AZS PSW Biała Podlaska
 
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS UJ Kraków
 
Medyk Konin
Mitech Żywiec
 
19. kolejka
Medyk Konin
Górnik Łęczna
 
Mitech Żywiec
AZS PWSZ Wałbrzych
 
AZS UJ Kraków
AZS Wrocław
 
AZS PSW Biała Podlaska
Olimpia Szczecin
 
Czarni Sosnowiec
UKS SMS Łódź
 
Polonia Poznań
GKS Katowice
 
20. kolejka
Górnik Łęczna
Polonia Poznań
 
GKS Katowice
Czarni Sosnowiec
 
UKS SMS Łódź
AZS PSW Biała Podlaska
 
Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków
 
AZS Wrocław
Mitech Żywiec
 
AZS PWSZ Wałbrzych
Medyk Konin
 
21. kolejka
AZS PWSZ Wałbrzych
Górnik Łęczna
 
Medyk Konin
AZS Wrocław
 
Mitech Żywiec
Olimpia Szczecin
 
AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź
 
AZS PSW Biała Podlaska
GKS Katowice
 
Czarni Sosnowiec
Polonia Poznań
 
22. kolejka
Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec
 
Polonia Poznań
AZS PSW Biała Podlaska
 
GKS Katowice
AZS UJ Kraków
 
UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec
 
Olimpia Szczecin
Medyk Konin
 
AZS Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych
 
2. kolejka 11.08.2018

Górnik Łęczna

AZS PSW Biała Podlaska

AZS UJ Kraków

0:4

11.08.2018   Zobacz relację

Czarni Sosnowiec

Mitech Żywiec

6:3

11.08.2018   Zobacz relację

Polonia Poznań

Medyk Konin

3:1

11.08.2018   Zobacz relację

GKS Katowice

AZS PWSZ Wałbrzych

2:1

11.08.2018   Zobacz relację

UKS SMS Łódź

AZS Wrocław

1:1

11.08.2018   Zobacz relację

Olimpia Szczecin

3. kolejka 18.08.2018

Olimpia Szczecin

0:7

18.08.2018   Zobacz relację

Górnik Łęczna

UKS SMS Łódź

4:0

18.08.2018   Zobacz relację

AZS Wrocław

GKS Katowice

1:2

18.08.2018   Zobacz relację

AZS PWSZ Wałbrzych

Czarni Sosnowiec

3:1

18.08.2018   Zobacz relację

Mitech Żywiec

Polonia Poznań

0:11

18.08.2018   Zobacz relację

Medyk Konin

AZS PSW Biała Podlaska

3:3

18.08.2018   Zobacz relację

AZS UJ Kraków

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości