Magda Mądra. Wszystkie mecze i trzeci wynik

Ze wszystkich bramkarek grających w tym sezonie w II liga kobiet, gr. kujawsko-pomorska tylko jedna zagrała we wszystkich meczach swojego zespołu w pełnym wymiarze czasowym. Była to Magdalena Mądra z GSS Grodzisk Wielkopolski. Niespełna 24-letnia golkiperka we wcześniejszym sezonie też była prymuską frekwencji w swoim zespole, kiedy to wystąpiła we wszystkich meczach.

Pod względem frekwencji był to dla Mądrej kolejny bardzo dobry sezon. GSS Grodzisk Wielkopolski rozgrywki zakończył na 4. miejscu w dwunastozespołowej lidze. Zespół chciał i miał szansę na zajęcie miejsca premiowanego awansem bądź barażami o awans do I ligi. Niestety nie udało się. Do bezpośredniego awansu zabrakło osiem punktów (Kotwica Kórnik), a do baraży czterech punktów (Polonia Środa Wielkopolska).

Biorąc natomiast pod uwagę jedynie ilość straconych bramek za które odpowiadała Magda Mądra to piłkarki z wielkopolskiego Grodziska były na trzecim miejscu ligi. W 22-kolejkach straciły 27 goli. Lepszy bilans miała jedynie Olimpia II Szczecin (19 straconych) oraz Polonia Środa Wielkopolska (25).

[ II liga kobiet, gr. kujawsko-pomorska ]