III liga, gr. śląska


Trwa ładowanie tabeli...

Przed pójściem na mecz sprawdź jego dokładną datę i lokalizację w mediach społecznościowych klubu gospodarza.

 
1. kolejka 02.09.2023
Mitech Żywiec
LKS Goczałkowice Zdrój
02.09.2023  
Marta Ponikwia x2, Monika Pieniący - Emilia Waliczek
Moto Jelcz Oława
MUKS Kostrzyn n/Odrą
02.09.2023  
Kamila Stachera, Wiktoria Modelska, Natalia Lipka
GKS Tychy
Górnik Zabrze
02.09.2023  
Wiktoria Ciszewska x2, Magdalena Knysak, Natalia Sikorska - Barbara Iwańska x2, Magdalena Czekała
MTS Knurów
Unia Opole
02.09.2023  
Julia Baron, Malwina Bystrowska, Alicja Bega
ULKS Bogdańczowice pauzuje.
2. kolejka 10.09.2023
LKS Goczałkowice Zdrój
Unia Opole
10.09.2023  
Wioletta Mandla, Sonia Dragon - Julia Baron
Górnik Zabrze
MTS Knurów
10.09.2023  
Barbara Iwańska x2 - Paulina Zawadzka, Dorota Raszewska, Aleksandra Piwowarczyk
MUKS Kostrzyn n/Odrą
GKS Tychy
10.09.2023  
Zuzanna Bieszczat x2 - Joanna Grzesica
Mitech Żywiec
ULKS Bogdańczowice
10.09.2023  
Julia Sopiak, Nikola Gacek
Moto Jelcz Oława pauzuje.
3. kolejka 16.09.2023
ULKS Bogdańczowice
LKS Goczałkowice Zdrój
16.09.2023  
Nikola Szendera x2, Wioletta Mandla
Moto Jelcz Oława
Mitech Żywiec
16.09.2023  
Oliwia Józefczyk, Nicola Stachera, Aleksandra Nawrot - Nikola Gacek, Marta Ponikwia, Marta Talik
MTS Knurów
MUKS Kostrzyn n/Odrą
16.09.2023  
Roksana Kryspin x3, Dorota Raszewska x2 - Justyna Wit
Unia Opole
Górnik Zabrze
16.09.2023  
Julia Baron x2
GKS Tychy pauzuje.
4. kolejka 24.09.2023
LKS Goczałkowice Zdrój
Górnik Zabrze
24.09.2023  
Wioletta Mandla - Wioletta Smorońska, samobójcza
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Unia Opole
24.09.2023  
Zuzanna Bieszczat x3 - Julia Baron
Mitech Żywiec
GKS Tychy
24.09.2023  
Marta Talik x2, Nikola Gacek, Karolina Biczak - Sara Krzysztofik
ULKS Bogdańczowice
Moto Jelcz Oława
24.09.2023  
Oliwia Józefczyk x2, Joanna Duszeńko-Michniewicz, Nicola Stachera
MTS Knurów pauzuje.
5. kolejka 30.09.2023
Moto Jelcz Oława
LKS Goczałkowice Zdrój
30.09.2023  
Natalia Lipka x3 - Karolina Konior x2, Wioletta Mandla
GKS Tychy
ULKS Bogdańczowice
30.09.2023  
Patrycja Kielesz x3, Magdalena Knysak x2, Nikola Parusel - Żaneta Garbicz
MTS Knurów
Mitech Żywiec
30.09.2023  
Marta Talik, Marta Ponikwia, Marcela Menegucci, Monika Pieniący
Górnik Zabrze
MUKS Kostrzyn n/Odrą
30.09.2023  
Wiola Smorońska, Barbara Iwańska
Unia Opole pauzuje.
6. kolejka 07.10.2023
LKS Goczałkowice Zdrój
MUKS Kostrzyn n/Odrą
07.10.2023  
Wioletta Mandla x2, Karolina Kożdoń
Mitech Żywiec
Unia Opole
07.10.2023  
Marta Ponikwia, Julia Sopiak, Marcela Menegucci Pereira
ULKS Bogdańczowice
MTS Knurów
07.10.2023  
Sandra Jankowska
Moto Jelcz Oława
GKS Tychy
07.10.2023  
Oliwia Józefczyk, Natalia Lipka, Nicola Stachera - Sara Krzysztofik
Górnik Zabrze pauzuje.
7. kolejka 14.10.2023
GKS Tychy
LKS Goczałkowice Zdrój
14.10.2023  
Magdalena Knysak - Wioletta Mandla x2
MTS Knurów
Moto Jelcz Oława
14.10.2023  
Roksana Kryspin x2, Paulina Niemczyk - Nicola Stachyra, Oliwia Józefczyk
Unia Opole
ULKS Bogdańczowice
14.10.2023  
Alicja Bega x3, Julia Baron - Natalie Henkiel
Górnik Zabrze
Mitech Żywiec
14.10.2023  
Barbara Iwańska, Angelika Czmok - Julia Wędzel
MUKS Kostrzyn n/Odrą pauzuje.
8. kolejka 22.10.2023
ULKS Bogdańczowice
Górnik Zabrze
21.10.2023  
Barbara Iwańska x2, Wioletta Smorońska, Angelika Czmok
Mitech Żywiec
MUKS Kostrzyn n/Odrą
22.10.2023  
/walkower na korzyść Mitechu, meczu nie rozegrano
GKS Tychy
MTS Knurów
22.10.2023  
Justyna Zawada x2, Patrycja Kielesz, Anna Klimas, Martyna Krzysztofik - Patrycja Wołczyk x2, Wiktoria Polk, Paulina Niemczyk
Moto Jelcz Oława
Unia Opole
04.11.2023  
Natalia Lipka x2, Wiktoria Modelska x2
LKS Goczałkowice Zdrój pauzuje.
9. kolejka 28.10.2023
MTS Knurów
LKS Goczałkowice Zdrój
28.10.2023  
Patrycja Wołczyk, Roksana Kryspin - Wiktoria Leki, Wioletta Mandla
Unia Opole
GKS Tychy
28.10.2023  
Nina Szewior - Justyna Zawada
Górnik Zabrze
Moto Jelcz Oława
28.10.2023  
Angelika Czmok, Barbara Iwańska, Julia Raczyńska
MUKS Kostrzyn n/Odrą
ULKS Bogdańczowice
28.10.2023  
Amelia Januszkiewicz, Justyna Wit, Patrycja Fortuna, Weronika Dziechciarz
Mitech Żywiec pauzuje.
10. kolejka 07.04.2024
LKS Goczałkowice Zdrój
Mitech Żywiec
07.04.2024  
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Moto Jelcz Oława
07.04.2024  
Górnik Zabrze
GKS Tychy
07.04.2024  
Unia Opole
MTS Knurów
07.04.2024  
ULKS Bogdańczowice pauzuje.
11. kolejka 13.04.2024
Unia Opole
LKS Goczałkowice Zdrój
13.04.2024  
MTS Knurów
Górnik Zabrze
13.04.2024  
GKS Tychy
MUKS Kostrzyn n/Odrą
13.04.2024  
ULKS Bogdańczowice
Mitech Żywiec
13.04.2024  
Moto Jelcz Oława pauzuje.
12. kolejka 21.04.2024
LKS Goczałkowice Zdrój
ULKS Bogdańczowice
21.04.2024  
Mitech Żywiec
Moto Jelcz Oława
21.04.2024  
MUKS Kostrzyn n/Odrą
MTS Knurów
21.04.2024  
Górnik Zabrze
Unia Opole
21.04.2024  
GKS Tychy pauzuje.
13. kolejka 28.04.2024
Górnik Zabrze
LKS Goczałkowice Zdrój
28.04.2024  
Unia Opole
MUKS Kostrzyn n/Odrą
28.04.2024  
GKS Tychy
Mitech Żywiec
28.04.2024  
Moto Jelcz Oława
ULKS Bogdańczowice
28.04.2024  
MTS Knurów pauzuje.
14. kolejka 05.05.2024
LKS Goczałkowice Zdrój
Moto Jelcz Oława
05.05.2024  
ULKS Bogdańczowice
GKS Tychy
05.05.2024  
Mitech Żywiec
MTS Knurów
05.05.2024  
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Górnik Zabrze
05.05.2024  
Unia Opole pauzuje.
15. kolejka 12.05.2024
MUKS Kostrzyn n/Odrą
LKS Goczałkowice Zdrój
12.05.2024  
Unia Opole
Mitech Żywiec
12.05.2024  
MTS Knurów
ULKS Bogdańczowice
12.05.2024  
GKS Tychy
Moto Jelcz Oława
12.05.2024  
Górnik Zabrze pauzuje.
16. kolejka 19.05.2024
LKS Goczałkowice Zdrój
GKS Tychy
19.05.2024  
Moto Jelcz Oława
MTS Knurów
19.05.2024  
ULKS Bogdańczowice
Unia Opole
19.05.2024  
Mitech Żywiec
Górnik Zabrze
19.05.2024  
MUKS Kostrzyn n/Odrą pauzuje.
17. kolejka 26.05.2024
Górnik Zabrze
ULKS Bogdańczowice
26.05.2024  
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Mitech Żywiec
26.05.2024  
MTS Knurów
GKS Tychy
26.05.2024  
Unia Opole
Moto Jelcz Oława
26.05.2024  
LKS Goczałkowice Zdrój pauzuje.
18. kolejka 01.06.2024
LKS Goczałkowice Zdrój
MTS Knurów
01.06.2024  
GKS Tychy
Unia Opole
01.06.2024  
Moto Jelcz Oława
Górnik Zabrze
01.06.2024  
ULKS Bogdańczowice
MUKS Kostrzyn n/Odrą
01.06.2024  
Mitech Żywiec pauzuje.
11. kolejka 13.04.2024

Unia Opole

:

13.04.2024   Uzupełnij dane

LKS Goczałkowice Zdrój

MTS Knurów

:

13.04.2024   Uzupełnij dane

Górnik Zabrze

GKS Tychy

:

13.04.2024   Uzupełnij dane

MUKS Kostrzyn n/Odrą

ULKS Bogdańczowice

:

13.04.2024   Uzupełnij dane

Mitech Żywiec

Moto Jelcz Oława pauzuje.
12. kolejka 21.04.2024

LKS Goczałkowice Zdrój

:

21.04.2024   Uzupełnij dane

ULKS Bogdańczowice

Mitech Żywiec

:

21.04.2024   Uzupełnij dane

Moto Jelcz Oława

MUKS Kostrzyn n/Odrą

:

21.04.2024   Uzupełnij dane

MTS Knurów

Górnik Zabrze

:

21.04.2024   Uzupełnij dane

Unia Opole

GKS Tychy pauzuje.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości