Wydarzenia

Podsumowanie 21. kolejki

25.04.2019

Podsumowanie 21. kolejki

Wyczekana wygrana Mitechu. Koniec passy Katowic. 11:0 dla Czarnych. Trener i fizjoterapeuta Górnika wyrzuceni.

Trzy gole Medyka (foto)

24.04.2019

Trzy gole Medyka (foto)

Medyk Konin pokonał na własnym boisku AZS Wrocław 3:0. Dwa gole strzeliła Natalia Chudzik, a jednego Nikol Kaletka.

Patalon <-> Kasprowicz

24.04.2019

Patalon <-> Kasprowicz

Marcin Kasprowicz i Nina Patalon zamienieni rolami w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

SMS Nowiny

23.04.2019

SMS Nowiny

Liceum ogólnokształcące w Nowinach pod Kielcami otwiera klasy mistrzostwa sportowego dla dziewcząt.

VIII Bitwa Bramkarska

23.04.2019

VIII Bitwa Bramkarska

22 i 23 czerwca we Wrocławiu odbędzie już po raz ósmy największy na świecie turniej dla bramkarzy i bramkarek.

Co mówili w Sejmie?

23.04.2019

Co mówili w Sejmie?

W zeszłym miesiącu na sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki rozmawiano o piłce kobiet.

Podstawowa piłkarka Grodziska

22.04.2019

Podstawowa piłkarka Grodziska

- Piłka jest tym czego potrzebuję, choć miałam zalecenia aby skończyć grać dla własnego dobra - opowiada Kasia.

Pierwsi wygrani Tymbarku

21.04.2019

Pierwsi wygrani Tymbarku

W pierwszej połowie kwietnia rozgrywane były finały wojewódzkie turnieju o Puchar Tymbarku.

Ola Sikora - Mistrzyni Włoch

21.04.2019

Ola Sikora - Mistrzyni Włoch

Aleksandra Sikora jako piłkarka Juventusu zdobyła mistrzostwo Włoch. To był jej drugi sezon we włoskiej Serie A.


Rozgrywki

AZS PWSZ Wałbrzych

2:2

24.04.2019 r.

Górnik Łęczna

Medyk Konin

3:0

24.04.2019 r.

AZS Wrocław

Mitech Żywiec

3:2

24.04.2019 r.

Olimpia Szczecin

AZS UJ Kraków

1:2

24.04.2019 r.

UKS SMS Łódź

AZS PSW Biała Podlaska

3:0

24.04.2019 r.

GKS Katowice

Czarni Sosnowiec

11:0

24.04.2019 r.

Polonia Poznań

Akademia Piłkarska LG Gdańsk

:

27.04.2019 r.

Polonia Środa Wlkp.

Piastovia ZAP Piastów

:

27.04.2019 r.

Stomilanki Olsztyn

Kotwica Kórnik

:

27.04.2019 r.

KKP Bydgoszcz

UKS SMS II Łódź

:

27.04.2019 r.

KS Raszyn

Unifreeze Górzno

:

27.04.2019 r.

Medyk II Konin

Sztorm AWFiS Gdańsk

:

27.04.2019 r.

Praga Warszawa

Rolnik Głogówek

:

27.04.2019 r.

TS ROW Rybnik

Gol Częstochowa

:

27.04.2019 r.

Rekord Bielsko-Biała

Respekt Myślenice

:

27.04.2019 r.

Dargfil Tomaszów Maz.

Tarnovia Tarnów

:

27.04.2019 r.

Resovia Rzeszów

Wanda Kraków

:

27.04.2019 r.

Sportowa Czwórka Radom

Sokół Kolbuszowa Dolna

:

27.04.2019 r.

Rysy Bukowina Tatrzańska

UKS Orzeł 2010 Wałcz

:

27.04.2019 r.

GSS Grodzisk Wlkp

AP Kotwica Kołobrzeg

:

27.04.2019 r.

KKP Chełmża

Biało-Zielone Gdańsk

:

27.04.2019 r.

Victoria SP2 Sianów

WAP Włocławek

:

27.04.2019 r.

Pogoń Tczew

Lipno Stęszew

:

27.04.2019 r.

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.

Gwiazda Toruń

:

27.04.2019 r.

Olimpia II Szczecin

ULKS MOSiR Sieradz

5:0

24.04.2019 r.

GOSiRKi Piaseczno

Mitech II Żywiec

2:3

25.04.2019 r.

Bielawianka Bielawa

KKS Zabrze

:

27.04.2019 r.

Bielawianka Bielawa

Mitech II Żywiec

:

27.04.2019 r.

SWD Wodzisław Śląski

:

27.04.2019 r.

Unia Opole

Stilon Gorzów Wielkopolski

:

27.04.2019 r.

AZS II Wrocław

UKKS Istebna

:

27.04.2019 r.

Plon Błotnica Strzelecka

Jaskółki Chorzów

:

27.04.2019 r.

Orlik Jelenia Góra

Widok Lublin

:

27.04.2019 r.

Majdan Sieniawski

Sparta Daleszyce

:

27.04.2019 r.

Naprzód Sobolów

Prądniczanka Kraków

:

27.04.2019 r.

Łysica Bodzentyn

Resovia II Rzeszów

:

27.04.2019 r.

KSP Kielce

Starówka Nowy Sącz

:

27.04.2019 r.

LKS Wierzchowiska

UKS Trójka Staszkówka Jelna

:

27.04.2019 r.

Potok Sitno


Trwa ładowanie tabeli...
Zobacz pełną tabelę