II liga, gr. zachodnia


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 15.08.2020
UKS SMS III Łódź
Skra Częstochowa
15.08.2020  
? - Natalia Liczko, Ewelina Bojakowska
WAP Włocławek
LUKS Ziemia Lubińska
15.08.2020  
Sandra Bukowska x7, Oliwia Frontczak x3, Sandra Zimoch, Julia Kubiak, Ewelina Łożyńska, Anna Siwicka - Agata Gaweł
AP Kotwica Kołobrzeg
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
15.08.2020  
Agnieszka Frcycz, Natalia Fidos, Monika Wziątek - Aleksandra Krawiec, Małgorzata Knuła
Bielawianka Bielawa
Unifreeze Górzno
15.08.2020  
Katarzyna Brzeska x2, Karolina Tylak - Agata Bała x3, Patrycja Polewska
Medyk II Konin
Śląsk II Wrocław
16.09.2020  
Julia Maskiewicz x2, Klaudia Dymińska
GSS Grodzisk Wlkp pauzuje.
2. kolejka 22.08.2020
Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław
22.08.2020  
Natalia Liczko - Alicja Galicka
Unifreeze Górzno
Medyk II Konin
22.08.2020  
Agata Bała, samobójcza
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
GSS Grodzisk Wlkp
22.08.2020  
Maria Gościniak x3, Małgorzata Knuła, Emilia Paluch - Joanna Walkowiak
LUKS Ziemia Lubińska
AP Kotwica Kołobrzeg
22.08.2020  
Agata Gaweł - Natalia Fidos x3
UKS SMS III Łódź
WAP Włocławek
22.08.2020  
? - Oliwia Frontczak x2, Sandra Bukowska x2, Anna Siwicka
Bielawianka Bielawa pauzuje.
3. kolejka 29.08.2020
WAP Włocławek
Skra Częstochowa
29.08.2020  
? - Natalia Liczko, Paulina Koszownik, Ewelina Bojakowska, Justyna Matusiak
AP Kotwica Kołobrzeg
UKS SMS III Łódź
29.08.2020  
Natalia Rohn, Julia Olkiewicz, Marcelina Drej
GSS Grodzisk Wlkp
LUKS Ziemia Lubińska
29.08.2020  
Bielawianka Bielawa
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
29.08.2020  
Katarzyna Brzeska x3, Zuzanna Kruk - Aleksandra Krawiec, Małgorzata Knuła, Patrycja Czerniejewska, Maria Gościniak
Śląsk II Wrocław
Unifreeze Górzno
29.08.2020  
Nikola Kuta x2, Daria Matuszewska, Julia Mularczyk - Agata Bała
Medyk II Konin pauzuje.
4. kolejka 05.09.2020
Skra Częstochowa
Unifreeze Górzno
05.09.2020  
Justyna Matusiak - Agata Bała
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Medyk II Konin
05.09.2020  
Maria Gościniak - Nikol Kaletka x2, Klaudia Dymińska, Matylda Bujak
LUKS Ziemia Lubińska
Bielawianka Bielawa
05.09.2020  
Amelia Parzyńska - Karolina Tylak x3, Oliwia Markowicz, Katarzyna Brzeska, Zuzanna Walczak
WAP Włocławek
AP Kotwica Kołobrzeg
05.09.2020  
Sandra Bukowska - Natalia Fidos
UKS SMS III Łódź
GSS Grodzisk Wlkp
06.09.2020  
Oliwia Malesa x2, Marta Czartoryska - Sylwia Marek
Śląsk II Wrocław pauzuje.
5. kolejka 12.09.2020
AP Kotwica Kołobrzeg
Skra Częstochowa
12.09.2020  
Iga Chmielewska - Justyna Matusiak x2, Olga Cichoń x2
GSS Grodzisk Wlkp
WAP Włocławek
12.09.2020  
Sylwia Marek x2- Weronika Lewandowska x2, Sandra Zimoch, Sandra Bukowska
Bielawianka Bielawa
UKS SMS III Łódź
12.09.2020  
Katarzyna Brzeska, Zuzanna Walczak, Teresa Kruk, Karolina Tylak - Julia Kolis, Natalia Rohn
Medyk II Konin
LUKS Ziemia Lubińska
12.09.2020  
Klaudia Dymińska x4, Nikol Kaletka x3, Patrycja Sikora x3, Matylda Bujak, Alicja Piechocka, Kamila Wielińska
Śląsk II Wrocław
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
12.09.2020  
Aleksandra Przelicka x4, Julia Siepietowska - Adrianna Marczak
Unifreeze Górzno pauzuje.
6. kolejka 26.09.2020
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Unifreeze Górzno
26.09.2020  
Małgorzata Knuła
UKS SMS III Łódź
Medyk II Konin
26.09.2020  
Julia Kolis - Kamila Wielińska, Klaudia Dymińska, Maja Szydełko
WAP Włocławek
Bielawianka Bielawa
26.09.2020  
Sandra Bukowska x3, Oliwia Frontczak - Katarzyna Brzeska x2, Zuzanna Kruk
AP Kotwica Kołobrzeg
GSS Grodzisk Wlkp
26.09.2020  
Natalia Fidos x2, Agnieszka Fecycz, Patrycja Falborska - Sylwia Marek
LUKS Ziemia Lubińska
Śląsk II Wrocław
21.10.2020  
Aleksandra Przelicka x2, Julia Siepietowska x2, Daria Matuszewska, Julia Mularczyk
Skra Częstochowa pauzuje.
7. kolejka 03.10.2020
GSS Grodzisk Wlkp
Skra Częstochowa
03.10.2020  
Patrycja Sutkowska - Justyna Matusiak x4, Olga Cichoń x3
Bielawianka Bielawa
AP Kotwica Kołobrzeg
03.10.2020  
Karolina Tylak, samobójczy - Patrycja Falborska, Agnieszka Fecycz
Medyk II Konin
WAP Włocławek
03.10.2020  
Dominika Kopińska - Oliwia Frontczak
Śląsk II Wrocław
UKS SMS III Łódź
03.10.2020  
Julia Olkiewicz x2, Julia Kolis, Oliwia Gała
Unifreeze Górzno
LUKS Ziemia Lubińska
03.10.2020  
Maja Kozłowska x3, Julia Krzemieniewska, Natalia Żakiewicz, Wiktoria Zaleska, Agata Bała - Oliwia Klimek
Ostrovia Ostrów Wielkopolski pauzuje.
8. kolejka 10.10.2020
AP Kotwica Kołobrzeg
Medyk II Konin
 
Skra Częstochowa
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
10.10.2020  
Justyna Matusiak x3 - Małgorzata Knuła x2
UKS SMS III Łódź
Unifreeze Górzno
10.10.2020  
Julia Kolis - Agata Bała x3, Oliwia Szmytkowska, Patrycja Polewska
WAP Włocławek
Śląsk II Wrocław
10.10.2020  
Weronika Górecka, Sandra Bukowska - Aleksandra Przelicka
GSS Grodzisk Wlkp
Bielawianka Bielawa
10.10.2020  
Aleksandra Guzik x2, Joanna Walkowsiak - Karolina Tylak, Nikola Raszkowska, Zuzanna Walczak
LUKS Ziemia Lubińska pauzuje.
9. kolejka 17.10.2020
Medyk II Konin
GSS Grodzisk Wlkp
17.10.2020  
Dominika Kopińska x8, Nikol Kaletka - Sylwia Marek
Śląsk II Wrocław
AP Kotwica Kołobrzeg
17.10.2020  
Daria Matuszewska - Kinga Kosakowska, Iga Chmielewska
Unifreeze Górzno
WAP Włocławek
17.10.2020  
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
LUKS Ziemia Lubińska
17.10.2020  
Patrycja Golińska x3, Aleksandra Krawiec - Paulina Dul, Agata Gaweł
Bielawianka Bielawa
Skra Częstochowa
24.10.2020  
Justyna Matusiak, Natalia Liczko
UKS SMS III Łódź pauzuje.
10. kolejka 31.10.2020
AP Kotwica Kołobrzeg
Unifreeze Górzno
25.10.2020  
Agata Bała x2, Maja Kozłowska, Oliwia Szmytkowska
Skra Częstochowa
LUKS Ziemia Lubińska
31.10.2020  
UKS SMS III Łódź
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
31.10.2020  
GSS Grodzisk Wlkp
Śląsk II Wrocław
31.10.2020  
Bielawianka Bielawa
Medyk II Konin
31.10.2020  
WAP Włocławek pauzuje.
11. kolejka 07.11.2020
Medyk II Konin
Skra Częstochowa
07.11.2020  
Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa
07.11.2020  
Unifreeze Górzno
GSS Grodzisk Wlkp
07.11.2020  
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
WAP Włocławek
07.11.2020  
LUKS Ziemia Lubińska
UKS SMS III Łódź
07.11.2020  
AP Kotwica Kołobrzeg pauzuje.
9. kolejka 17.10.2020

Medyk II Konin

9:1

17.10.2020   Uzupełnij dane

GSS Grodzisk Wlkp

Dominika Kopińska x8, Nikol Kaletka - Sylwia Marek

Śląsk II Wrocław

1:2

17.10.2020   Uzupełnij dane

AP Kotwica Kołobrzeg

Daria Matuszewska - Kinga Kosakowska, Iga Chmielewska

Unifreeze Górzno

0:0

17.10.2020   Uzupełnij dane

WAP Włocławek

Ostrovia Ostrów Wielkopolski

4:2

17.10.2020   Uzupełnij dane

LUKS Ziemia Lubińska

Patrycja Golińska x3, Aleksandra Krawiec - Paulina Dul, Agata Gaweł

Bielawianka Bielawa

0:2

24.10.2020   Uzupełnij dane

Skra Częstochowa

Justyna Matusiak, Natalia Liczko
UKS SMS III Łódź pauzuje.
10. kolejka 31.10.2020

AP Kotwica Kołobrzeg

0:4

25.10.2020   Uzupełnij dane

Unifreeze Górzno

Agata Bała x2, Maja Kozłowska, Oliwia Szmytkowska

Skra Częstochowa

:

31.10.2020   Uzupełnij dane

LUKS Ziemia Lubińska

UKS SMS III Łódź

:

31.10.2020   Uzupełnij dane

Ostrovia Ostrów Wielkopolski

GSS Grodzisk Wlkp

:

31.10.2020   Uzupełnij dane

Śląsk II Wrocław

Bielawianka Bielawa

:

31.10.2020   Uzupełnij dane

Medyk II Konin

WAP Włocławek pauzuje.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości