III liga kobiet, gr. wielkopolska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 29.08.2020
LFA Szczecin
Lechia Gdańsk
29.08.2020  
Natalia Zaniewska, Angelika Hejnowska, Patrycja Trzcińska, Alicja Peitler, Katarzyna Tarnowska
Juna-Trans Stare Oborzyska
Victoria Niemcz
29.08.2020  
Karolina Wlekła x6, Dobrusia Skorupska x2, Nikola Kortus x2, Wiktoria Matyja, Natalia Zembroń, Joanna Ostant, Zofia Skrzypek
KA 4 resPect Krobia
Energetyk Gryfino
29.08.2020  
Łucja Teofilewska x6, Klaudia Szymczak x3, Klaudia Grońska x3, Katarzyna Nowak x2, Izabela Chuda, Weronika Roszkowiak, Agnieszka Rezler
Lew Lębork
Błękitni Stargard
29.08.2020  
Julka Grubba - Natalia Gugała x2, Patrycja Szymańska, Alicja Palak
Victoria SP2 Sianów
Marcus Gdynia
21.11.2020  
Bużan x3, Krampka x3, Domżalska, Potrykus, Kamińska, Kowalska, Kozhevnikova
Spójnia Białe Błota
GOSRiT Luzino
21.11.2020  
Julia Bargańska x4, Julia Hebel, Karolina Drewa, MIlena Fajter
2. kolejka 05.09.2020
GOSRiT Luzino
Błękitni Stargard
05.09.2020  
Julia Fajter, Julia Hebel, Oliwia Werra - Natalia Gugała x2
Marcus Gdynia
KA 4 resPect Krobia
05.09.2020  
Anna Domzalska, Milena Kowalska - Klaudia Szymczak
Victoria Niemcz
Victoria SP2 Sianów
05.09.2020  
Angelika Klarczyk, Paulina Sadowska - Malwina Grzelak x2, Marta Fil
Lechia Gdańsk
Juna-Trans Stare Oborzyska
05.09.2020  
Weronika Szmatuła - Dobrusia Skorupska, Wiktoria Matyja, Dominika Krzyżańska
Spójnia Białe Błota
LFA Szczecin
05.09.2020  
Karolina Bietracka, Marcelina Gulc - Patrycja Trzcińska x2, Magdalena Szwed-Kaszycka, Katarzyna Piotrowska, Natalia Zaniewska, Angelika Hejnowska
Energetyk Gryfino
Lew Lębork
21.11.2020  
Klaudia Klimek - Agnieszka Zielińska x2, Weronika Lejk, Emilia Tokarz
3. kolejka 12.09.2020
LFA Szczecin
GOSRiT Luzino
12.09.2020  
/walkower
Juna-Trans Stare Oborzyska
Spójnia Białe Błota
12.09.2020  
Dobrusia Skorupska x4, Karolina Wlekła x2, Natalia Zembroń x2, Nikola Kortus - Maja Warchlewska
Victoria SP2 Sianów
Lechia Gdańsk
12.09.2020  
Zuzanna Łachinowicz, Ewelina Kulla, Weronika Szmatuła, Wiktoria Głodowska, Zuzanna Kwaśnik, Monika Formella, samobójcza
KA 4 resPect Krobia
Victoria Niemcz
12.09.2020  
Katarzyna Nowak x2, Wiktoria Podworska x2, Klaudia Grońska, Klaudia Szymczak, Agnieszka Rezler, Anna Dworniczak, Łucja Teofilska, samobójcza
Lew Lębork
Marcus Gdynia
12.09.2020  
Anna Domżalska x3, Klaudia Kamińska x2, Martyna Wróbel
Błękitni Stargard
Energetyk Gryfino
12.09.2020  
Natalia Gugała x3, Patrycja Szymańska
4. kolejka 19.09.2020
LFA Szczecin
Juna-Trans Stare Oborzyska
19.09.2020  
Magdalena Szwed-Kaszyca - Karolina Wlekła x2, Dobrosława Skorupska
GOSRiT Luzino
Energetyk Gryfino
19.09.2020  
Oliwia Falk x2, Patrycja Beyrowska x2, Magda Lińska, Julia Hebel
Victoria Niemcz
Lew Lębork
19.09.2020  
Julia Krupińska x2, Paulina Sadowska, Klaudia Lasota - Agnieszka Zielińska x3, Julia Trepczyk
Spójnia Białe Błota
Victoria SP2 Sianów
19.09.2020  
Maja Warchlewska x3, Eliza Bryś, Marcelina Gulc, samobójcza x2 - Marta Fil
Marcus Gdynia
Błękitni Stargard
19.09.2020  
Martyna Wróbel x3, Marta Kobiela, Olha Kozhevnikova
Lechia Gdańsk
KA 4 resPect Krobia
19.09.2020  
Weronika Szmatuła - Amanda Pietrzak, Katarzyna Nowak
5. kolejka 26.09.2020
Juna-Trans Stare Oborzyska
GOSRiT Luzino
26.09.2020  
Laura Czudzińska, Natalia Zembroń, samobójcza
Victoria SP2 Sianów
LFA Szczecin
26.09.2020  
Katarzyna Piotrowska x2, Natalia Zaniewska, Patrycja Trzcińska
KA 4 resPect Krobia
Spójnia Białe Błota
26.09.2020  
Agnieszka Rezler x2, samobójcza
Lew Lębork
Lechia Gdańsk
26.09.2020  
Weronika Lejk - Zuzanna Łachinowicz x3, Wiktoria Głodowska
Błękitni Stargard
Victoria Niemcz
26.09.2020  
Katarzyna Motas x2, Natalia Gugała, samobójcza - Klaudia Leśniewska
Energetyk Gryfino
Marcus Gdynia
26.09.2020  
Anna Domżalska x10, Angelika Bużan x3, Marta Kobiela x3, Olha Kozhevnikova x2, Martyna Wróbel x2
6. kolejka 03.10.2020
GOSRiT Luzino
Marcus Gdynia
03.10.2020  
Karolina Drewa, Julia Hebel - Angelika Bużan x2, Anna Domżalska x2, Klaudia Kamińska, Anastazja Krampa
Victoria Niemcz
Energetyk Gryfino
03.10.2020  
Klaudia Leśniewska x4, Natalia Zyś x2, Paulina Sadowska x2
Lechia Gdańsk
Błękitni Stargard
03.10.2020  
Zuzanna Łachinowicz x3, Lidia Zakrzewska, Krystyna Lewna, Monika Formella - Katarzyna Motas, Paulina Krzanowska
Spójnia Białe Błota
Lew Lębork
03.10.2020  
Karolina Bietracka x2, Maja Warchlewska - Paulina Mielewczyk x2, Weronika Lejk, Agnieszka Zielińska
LFA Szczecin
KA 4 resPect Krobia
03.10.2020  
Magdalena Szwed-Kaszycka - Łucja Teofilewska x3
Juna-Trans Stare Oborzyska
Victoria SP2 Sianów
03.10.2020  
Zofia Ruta x3, WIktoria Matyja, Karolina Wlekła
7. kolejka 10.10.2020
Victoria SP2 Sianów
GOSRiT Luzino
10.10.2020  
Malwina Grzelak x4 - Karolina Drewa
KA 4 resPect Krobia
Juna-Trans Stare Oborzyska
10.10.2020  
Agnieszka Rezler x2, Klaudia Szymczak, samobójcza
Lew Lębork
LFA Szczecin
10.10.2020  
Weronika Lejk - Patrycja Trzcińska x3, Katarzyna Piotrowska, Angelika Hejnowska, Magdalena Szwed-Kaszycka
Błękitni Stargard
Spójnia Białe Błota
10.10.2020  
Natalia Gugała x2, Alicja Palak, Aneta Krus, Katarzyna Motas - Karolina Chruściel x2, Maja Warchlewska
Energetyk Gryfino
Lechia Gdańsk
10.10.2020  
Lidia Zakrzewska x2, Monika Formella x2, Zuzanna Łachinowicz x2, Krystyna Lewna
Marcus Gdynia
Victoria Niemcz
10.10.2020  
Anna Domżalska x2, Angelika Bużan x2, Anastazja Krampa x2, Laura Krupienko x2, Marta Kobiela, Klaudia Kamińska, Olha Kozhevnikova - Klaudia Lasota
8. kolejka 17.10.2020
GOSRiT Luzino
Victoria Niemcz
17.10.2020  
Patrycja Beyrowska, Karolina Drewa - Angelika Klarczyk, Julia Krupińska, Joanna Pączek, Rozalia Wilczyńska
Lechia Gdańsk
Marcus Gdynia
17.10.2020  
Zuzanna Łachinowicz - Klaudia Kamińska
LFA Szczecin
Błękitni Stargard
17.10.2020  
Katarzyna Jasińska, Martyna Iwanek, Katarzyna Tarnowska, Angelika Hejnowska - Natalia Gugała x2
Juna-Trans Stare Oborzyska
Lew Lębork
17.10.2020  
Karolina Wlekła x2, Nikola Kortus x2, Wiktoria Szymankiewicz - Paulina Mielewczyk, Emilia Tokarz
Victoria SP2 Sianów
KA 4 resPect Krobia
17.10.2020  
Marta Fil - Klaudia Szymczak x2, Weronika Roszkowiak, Katarzyna Nowak
Spójnia Białe Błota
Energetyk Gryfino
11.11.2020  
Maja Warchlewska x3, Weronika Dorszewska
9. kolejka 24.10.2020
Lew Lębork
Victoria SP2 Sianów
24.10.2020  
Emilia Tokarz, Natalia Jóskowska, Paulina Mielewczyk, Weronika Lejk - Malwina Grzelak x4, Wiktoria Studzińska, Marta Fil
Błękitni Stargard
Juna-Trans Stare Oborzyska
24.10.2020  
Karolina Wlekła x2, Laura Czudzińska, Klaudia Masztalerz, Nikola Kortus
Energetyk Gryfino
LFA Szczecin
24.10.2020  
Izabela Poczopko x2, Katarzyna Tarnowska x2, Angelika Hejnowska
Marcus Gdynia
Spójnia Białe Błota
24.10.2020  
Olha Kozhevnikova x4, Anna Domżalska x2, Anastazja Krampa x2, Klaudia Kamińska, Gabriela Kozłowska, Angelika Bużan
Victoria Niemcz
Lechia Gdańsk
31.10.2020  
Rozalia Wilczyńska - Zuzanna Łachinowicz x6, Katarzyna Sokołowska x2, Ewelina Kulla x2, Wiktoria Głodowska x2, Monika Formella
KA 4 resPect Krobia
GOSRiT Luzino
11.11.2020  
10. kolejka 07.11.2020
GOSRiT Luzino
Lechia Gdańsk
07.11.2020  
Zuzanna Łachinowicz x2, Ewelina Kulla, Weronika Szmatuła, Lidia Zakrzewska
Spójnia Białe Błota
Victoria Niemcz
07.11.2020  
Maja Warchlewska x3, Karolina Chruściel, Katrolina Bietracka - Natalia Zyś x2
LFA Szczecin
Marcus Gdynia
07.11.2020  
Angelika Bużan
KA 4 resPect Krobia
Lew Lębork
07.11.2020  
/walkower
Juna-Trans Stare Oborzyska
Energetyk Gryfino
28.11.2020  
/walkower
Victoria SP2 Sianów
Błękitni Stargard
28.11.2020  
Klaudia Majerczak x3, Malwina Grzelak - Aneta Krus x2, Alicja Palak
11. kolejka 14.11.2020
Lew Lębork
GOSRiT Luzino
14.11.2020  
Aleksandra Sobisz - Karolina Drewa x2, Julia Bargańska, Oliwia Falk
Energetyk Gryfino
Victoria SP2 Sianów
14.11.2020  
Klaudia Klimek - Malwina Grzelak x3, Wiktoria Robakowska x2, Klaudia Majerczak
Marcus Gdynia
Juna-Trans Stare Oborzyska
14.11.2020  
Anastazja Krampa x2, Anna Domżalska x2, Klaudia Kamińska, Marta Kobiela, Olha Kozhevnikova, Daria Potrykus - Karolina Wlekła, Laura Czudzińska
Victoria Niemcz
LFA Szczecin
14.11.2020  
Katarzyna Tarnowska x2, Patrycja Trzcińska x2, Katarzyna Jasińska
Lechia Gdańsk
Spójnia Białe Błota
14.11.2020  
Zuzanna Łachinowicz x4, Ewelina Kulla x2, Weronika Szmatuła x2, Katarzyna Sokołowska
Błękitni Stargard
KA 4 resPect Krobia
21.11.2020  
Klaudia Szymczak x2, Łucja Teofilewska x2, Katarzyna Nowak
12. kolejka 01.05.2021
Lechia Gdańsk
LFA Szczecin
01.05.2021  
Weronika Szmatuła, Zuzanna Łachinowicz, Lidia Zakrzewska
Victoria Niemcz
Juna-Trans Stare Oborzyska
01.05.2021  
Karolina Wlekła, Laura Czudzińska, Wiktoria Szymankiewicz
Energetyk Gryfino
KA 4 resPect Krobia
01.05.2021  
Dagmara Grad x2, Wiktoria Podworska, Aleksandra Jasiak
Błękitni Stargard
Lew Lębork
01.05.2021  
Natalia Gugała x2 - Agnieszka Zielińska x2, Weronika Lejk
Marcus Gdynia
Victoria SP2 Sianów
01.05.2021  
Klaudia Kamińska x5, Angelika Bużan x2, Daria Potrykus, Anastazja Krampa, Laura Krupienko, Anna Domżalska - Malwina Grzelak
GOSRiT Luzino
Spójnia Białe Błota
01.05.2021  
Julia Barańska, Julia Fajter, Ewelina Barra
13. kolejka 03.06.2021
Błękitni Stargard
GOSRiT Luzino
03.06.2021  
Katarzyna Mądrowska, Alicja Palak, Natalia Gugała - Karolina Drewa x2, Maria Lińska x2
KA 4 resPect Krobia
Marcus Gdynia
03.06.2021  
Julia Sierpowska - Anna Domżalska x3, Anastazja Krampa x2, Milena Kowalska x2, Angelika Bużan, Olha Kozhevnikova
Victoria SP2 Sianów
Victoria Niemcz
03.06.2021  
Malwina Grzelak x3, Marta Fil, Daria Zbrzeźniak - Rozalia Wilczyńska, Daria Sikorska
Juna-Trans Stare Oborzyska
Lechia Gdańsk
03.06.2021  
LFA Szczecin
Spójnia Białe Błota
03.06.2021  
Alicja Peitler x4, Izabela Poczopko, Katarzyna Michalska, Patrycja Kalmus
Lew Lębork
Energetyk Gryfino
03.06.2021  
Agnieszka Zielińska x2, Weronika Butowska, Weronika Lejk, Aleksandra Czaja
14. kolejka 27.06.2021
GOSRiT Luzino
LFA Szczecin
27.06.2021  
Spójnia Białe Błota
Juna-Trans Stare Oborzyska
27.06.2021  
Lechia Gdańsk
Victoria SP2 Sianów
27.06.2021  
Victoria Niemcz
KA 4 resPect Krobia
27.06.2021  
Marcus Gdynia
Lew Lębork
27.06.2021  
Energetyk Gryfino
Błękitni Stargard
27.06.2021  
15. kolejka 24.04.2021
Juna-Trans Stare Oborzyska
LFA Szczecin
24.04.2021  
Laura Czudzińska, Nikola Kortus - Katarzyna Tarnowska
Energetyk Gryfino
GOSRiT Luzino
24.04.2021  
Lew Lębork
Victoria Niemcz
24.04.2021  
Weronika Lejk x2, Agnieszka Zielińska - Klaudia Lasota, Klaudia Leśniewska
Victoria SP2 Sianów
Spójnia Białe Błota
24.04.2021  
Malwina Grzelak x3, Oliwia Żywanowska - Karolina Chruściel
Błękitni Stargard
Marcus Gdynia
24.04.2021  
Klaudia Kamińska x5, Anna Domżalska x3, Angelika Bużan x2, Olha Kozhevnikova x2
KA 4 resPect Krobia
Lechia Gdańsk
24.04.2021  
Klaudia Szymczak - Weronika Szmatuła, Monika Formella
16. kolejka 08.05.2021
GOSRiT Luzino
Juna-Trans Stare Oborzyska
08.05.2021  
Karolina Wlekła x2
LFA Szczecin
Victoria SP2 Sianów
08.05.2021  
Alicja Peitler x2, Maria Nowak, Katarzyna Michalska - Malwina Grzelak
Spójnia Białe Błota
KA 4 resPect Krobia
08.05.2021  
Maja Warchlewska - Klaudia Szymczak x2, Katarzyna Nowak
Lechia Gdańsk
Lew Lębork
08.05.2021  
Monika Formella, Krystyna Lewna, Weronika Szmatuła - Weronika Lejk
Victoria Niemcz
Błękitni Stargard
08.05.2021  
Natalia Zyś x2, Klaudia Leśniewska, Karina Krzysztoń - Alicja Palak, Patrycja Szymańska
Marcus Gdynia
Energetyk Gryfino
08.05.2021  
Anastazja Krampa x5, Anna Domżalska x3, Angelika Bużan x2, Olha Kozhevnikova, Klaudia Kamińska
17. kolejka 16.05.2021
Marcus Gdynia
GOSRiT Luzino
16.05.2021  
Klaudia Kamińska, Anastazja Krampa, Olha Kozhevnikova
Energetyk Gryfino
Victoria Niemcz
16.05.2021  
Klaudia Klimek - Klaudia Leśniewska, Julia Krupińska
Błękitni Stargard
Lechia Gdańsk
16.05.2021  
Aneta Krus - Joanna Baj x2, Monika Formella
Lew Lębork
Spójnia Białe Błota
16.05.2021  
Agnieszka Zielińska x4, Julia Klawikowska, Marta Pietrzykowska, Natalia Jóskowska, Weronika Butowska - Nicole Nowak
KA 4 resPect Krobia
LFA Szczecin
16.05.2021  
Wiktoria Owoc, Katarzyna Nowak, Klaudia Szymczak - Patrycja Trzcińska
Victoria SP2 Sianów
Juna-Trans Stare Oborzyska
16.05.2021  
Malwina Grzelak x2, Marta Fil - Wiktoria Matyja
18. kolejka 22.05.2021
GOSRiT Luzino
Victoria SP2 Sianów
22.05.2021  
Karolina Drewa x2 - Malwina Grzelak x2
Juna-Trans Stare Oborzyska
KA 4 resPect Krobia
22.05.2021  
LFA Szczecin
Lew Lębork
22.05.2021  
Patrycja Trzcińska x3, Alicja Peitler, Angelika Hejnowska, Marika Chądzyńska, Patrycja Kalmus - Weronika Lejk
Spójnia Białe Błota
Błękitni Stargard
22.05.2021  
Maja Warchlewska x2 - Natalia Gugała, Aneta Krus, Alicja Palak
Lechia Gdańsk
Energetyk Gryfino
22.05.2021  
Daria Duda x2, Zuzanna Łachinowicz, Weronika Kulla, samobójcza - Klaudia Klimek
Victoria Niemcz
Marcus Gdynia
22.05.2021  
Joanna Pączek - Anna Domżalska x3, Anastazja Krampa, Milena Kowalska
19. kolejka 30.05.2021
Victoria Niemcz
GOSRiT Luzino
30.05.2021  
Joanna Pączek, Aleksa Motylska - Oliwia Falk, Karolina Drewa
Marcus Gdynia
Lechia Gdańsk
30.05.2021  
Olha Kozhevnikova x2, Klaudia Kamińska, Angelika Bużan, Anastazja Krampa
Błękitni Stargard
LFA Szczecin
30.05.2021  
Natalia Gugała
Lew Lębork
Juna-Trans Stare Oborzyska
30.05.2021  
Marta Pietrzykowska, Julia Klawikowska - Wiktoria Szymankiewicz
KA 4 resPect Krobia
Victoria SP2 Sianów
30.05.2021  
Katarzyna Nowak, Łucja Teofilewska, Klaudia Szymczak - Malwina Grzelak
Energetyk Gryfino
Spójnia Białe Błota
30.05.2021  
Maja Warchlewska
20. kolejka 05.06.2021
Victoria SP2 Sianów
Lew Lębork
05.06.2021  
Marta Fil - Agnieszka Zielińska, Weronika Lejk
Juna-Trans Stare Oborzyska
Błękitni Stargard
05.06.2021  
Wiktoria Szymankiewicz x3, Natalia Adamska, Karolina Wlekła - Aneta Krus
LFA Szczecin
Energetyk Gryfino
05.06.2021  
Katarzyna Tarnowska x3, Marysia Nowak, Katarzyna Jasińska
Spójnia Białe Błota
Marcus Gdynia
05.06.2021  
Lechia Gdańsk
Victoria Niemcz
05.06.2021  
Weronika Szmatuła x2, Helena Szprada - Karina Krzysztoń
GOSRiT Luzino
KA 4 resPect Krobia
05.06.2021  
21. kolejka 13.06.2021
Lechia Gdańsk
GOSRiT Luzino
13.06.2021  
Monika Formella, Lidia Zakrzewska
Victoria Niemcz
Spójnia Białe Błota
13.06.2021  
Angelika Klarczyk, Paulina Sadowska - Julita Kot, Eliza Bryś , Nicole Nowak
Marcus Gdynia
LFA Szczecin
13.06.2021  
Anna Domżalska x3, Olha Kozhevnikova x2, Klaudia Kamińska - Patrycja Kalmus, Alicja Peitler
Lew Lębork
KA 4 resPect Krobia
13.06.2021  
Weronika Lejk - Katarzyna Nowak x2, Łucja Teofilewska
Energetyk Gryfino
Juna-Trans Stare Oborzyska
13.06.2021  
Dobrosława Skorupska x2, Wiktoria Matyja
Błękitni Stargard
Victoria SP2 Sianów
13.06.2021  
Natalia Gugała - Marta Fil, Oliwia Olszak
22. kolejka 20.06.2021
GOSRiT Luzino
Lew Lębork
20.06.2021  
Karolina Drewa x3, Julia Barganska, Marta Kobiela
Victoria SP2 Sianów
Energetyk Gryfino
20.06.2021  
Juna-Trans Stare Oborzyska
Marcus Gdynia
20.06.2021  
Małgorzata Ładniak x2, Laura Czudzińska, Joanna Ostant
LFA Szczecin
Victoria Niemcz
20.06.2021  
?
Spójnia Białe Błota
Lechia Gdańsk
20.06.2021  
? - Weronika Szmatuła x4
KA 4 resPect Krobia
Błękitni Stargard
20.06.2021