I liga kobiet


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 15.08.2020
Rekord Bielsko-Biała
HydroTruck Radom
15.08.2020  
Karolina Czyż, Anna Chóras, Magdalena Knysak - Aleksandra Szydło
Stomilanki Olsztyn
Piastovia ZAP Piastów
15.08.2020  
Gabriela Kędzia, Paula Zawistowska, Zuzanna Szczepańska - Julia Chudy
Pogoń Tczew
Resovia Rzeszów
15.08.2020  
Magdalena Sobal, Julia Jędrzejewska - Gabriela Kaput x3, Karolina Bednarz
Polonia Środa Wlkp.
UKS SMS II Łódź
15.08.2020  
Agnieszka Glinka, Julia Dyśkowska, Marta Czartoryska
UKS 3 Staszkówka Jelna
Tarnovia Tarnów
15.08.2020  
Gabriela Krawczyk x2, Gabriela Gębica, Aleksandra Skrzyniarz, Agnieszka Derus, Julia Szostak, Katarzyna Białoszewska
Praga Warszawa
SWD Wodzisław Śląski
15.08.2020  
Julia Piętakiewicz, Katja Skupień
2. kolejka 22.08.2020
HydroTruck Radom
SWD Wodzisław Śląski
22.08.2020  
Aneta Szymanowska x3
Tarnovia Tarnów
Praga Warszawa
22.08.2020  
Katarzyna Białoszewska x2, Agnieszka Derus x2, Gabriela Krawczyk, Julia Szostak
UKS SMS II Łódź
UKS 3 Staszkówka Jelna
22.08.2020  
Marta Miś, Julia Dyśkowska, Justyna Libera - Paulina Tomasiak
Resovia Rzeszów
Polonia Środa Wlkp.
22.08.2020  
Karolina Matuszek
Piastovia ZAP Piastów
Pogoń Tczew
22.08.2020  
Rekord Bielsko-Biała
Stomilanki Olsztyn
22.08.2020  
Anna Chóras x2, Karolina Czyż x2, Katarzyna Włodarczyk, Katarzyna Moskała
3. kolejka 29.08.2020
Stomilanki Olsztyn
HydroTruck Radom
29.08.2020  
Aleksandra Szydło x2, Karolina Barczak, Natalia Stasikowska
Pogoń Tczew
Rekord Bielsko-Biała
29.08.2020  
Magdalena Sobal - Magdalena Knysak
Polonia Środa Wlkp.
Piastovia ZAP Piastów
29.08.2020  
Katarzyna Ciesiółka x2, Małgorzata Ładniak, Roksana Wojtecka
UKS 3 Staszkówka Jelna
Resovia Rzeszów
29.08.2020  
Paulina Tomasiak x2, Wiktoria Dudka x2, Aleksandra Cygan - Aleksandra Michalska, Karolina Matuszek, Karolina Bednarz
UKS SMS II Łódź
Praga Warszawa
29.08.2020  
Katarzyna Kałużna x3, Julia Dobroń x2, Justyna Libera x2, Marta Miś, Julia Dyśkowska, Natalia Marczak - Agnieszka Glinka
SWD Wodzisław Śląski
Tarnovia Tarnów
29.08.2020  
Katarzyna Kelner x2 - Aleksandra Skrzyniarz x2
4. kolejka 05.09.2020
HydroTruck Radom
Tarnovia Tarnów
05.09.2020  
Aleksandra Szydło, Karolina Barczak - Katarzyna Białoszewska, Aleksandra Skrzyniarz
UKS SMS II Łódź
SWD Wodzisław Śląski
05.09.2020  
Marta Miś, Agnieszka Glinka, Marta Czartoryska - Julia Piętakiewicz
Resovia Rzeszów
Praga Warszawa
05.09.2020  
Wioletta Florek - Natalia Olszowska
Piastovia ZAP Piastów
UKS 3 Staszkówka Jelna
05.09.2020  
Aleksandra Cygan x3, Sandra Różycka x2, Paulina Tomasiak
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Środa Wlkp.
05.09.2020  
Magdalena Knysak, Katarzyna Włodarczyk
Stomilanki Olsztyn
Pogoń Tczew
05.09.2020  
Dominika Cichowska
5. kolejka 12.09.2020
Pogoń Tczew
HydroTruck Radom
12.09.2020  
Sara Podsiadło - Kinga Molenda
Polonia Środa Wlkp.
Stomilanki Olsztyn
12.09.2020  
Dominika Hyża - Paula Zawistowska, Gabriela Kędzia
UKS 3 Staszkówka Jelna
Rekord Bielsko-Biała
12.09.2020  
Paulina Tomasiak - Karolina Czyż, Magdalena Knysak, Katarzyna Moskała
Praga Warszawa
Piastovia ZAP Piastów
12.09.2020  
Dominika Dymitrowicz, Aleksandra Ogonowska - Katarzyna Mauryc, Beata Cabaj
Tarnovia Tarnów
UKS SMS II Łódź
12.09.2020  
Katarzyna Białoszewska, Gabriela Łucek - Julia Mordel x2
SWD Wodzisław Śląski
Resovia Rzeszów
17.09.2020  
Roksana Gulec - Karolina Bednarz
6. kolejka 26.09.2020
HydroTruck Radom
UKS SMS II Łódź
26.09.2020  
Agnieszka Glinka
Resovia Rzeszów
Tarnovia Tarnów
26.09.2020  
Karolina Bednarz, Andrea Ząbek - Katarzyna Białoszewska, Julia Szostak
Piastovia ZAP Piastów
SWD Wodzisław Śląski
26.09.2020  
Beata Cabaj - Roksana Gulec, Nicole Jendrzejczyk
Rekord Bielsko-Biała
Praga Warszawa
26.09.2020  
Katarzyna Moskała x2, Marta Predecka, Karolina Czyż
Stomilanki Olsztyn
UKS 3 Staszkówka Jelna
26.09.2020  
Gabriela Kędzia - Paulina Piksa
Pogoń Tczew
Polonia Środa Wlkp.
26.09.2020  
Magdalena Sobal, Julia Jędrzejewska
7. kolejka 03.10.2020
Polonia Środa Wlkp.
HydroTruck Radom
03.10.2020  
Karina Kosiarska
UKS 3 Staszkówka Jelna
Pogoń Tczew
03.10.2020  
Sandra Różycka, Paulina Tomasiak - Paulina Magulska x2
Praga Warszawa
Stomilanki Olsztyn
03.10.2020  
Ewelina Wołosiewicz - Katarzyna Grzesik, Paula Zawistowska, Kristýna Siváková
SWD Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
03.10.2020  
Julia Piętakiewicz, Aleksandra PIwowarczyk - Karolina Czyż
Tarnovia Tarnów
Piastovia ZAP Piastów
03.10.2020  
Katarzyna Białoszewska x3, Agnieszka Derus x3, Gabriela Krawczyk - Beata Cabaj, Katarzyna Mauryc
UKS SMS II Łódź
Resovia Rzeszów
03.10.2020  
Katarzyna Kałużna, Agnieszka Glinka - Gabriela Kaput
8. kolejka 10.10.2020
HydroTruck Radom
Resovia Rzeszów
10.10.2020  
Karolina Barczak, Aleksandra Szydło - Aleksandra Ząbek, Karolina Bednarz
Piastovia ZAP Piastów
UKS SMS II Łódź
10.10.2020  
Katarzyna Mauryc - Marta Miś, Julia Dyśkowska, samobójcza
Rekord Bielsko-Biała
Tarnovia Tarnów
10.10.2020  
Katarzyna Moskała x2, Magdalena Knysak - Katarzyna Białoszewska x3, Gabriela Gębica
Stomilanki Olsztyn
SWD Wodzisław Śląski
10.10.2020  
Adriana Rosiak, Daria Augustyniak, Paula Zawistowska - Julia Piętakiewicz, Nicole Jendrzejczyk
Pogoń Tczew
Praga Warszawa
10.10.2020  
Paulina Magulska x2
Polonia Środa Wlkp.
UKS 3 Staszkówka Jelna
10.10.2020  
Dominika Hyży, Katarzyna Ciesiółka - Paulina Tomasiak
9. kolejka 17.10.2020
Praga Warszawa
Polonia Środa Wlkp.
17.10.2020  
Klaudia Nogalska
SWD Wodzisław Śląski
Pogoń Tczew
17.10.2020  
Julia Pietakiewicz x2 - Viktoria Osowska, Oliwia Aronowska, Paulina Magulska, Sara Podsiadło
Tarnovia Tarnów
Stomilanki Olsztyn
17.10.2020  
Gabriela Gębica, samobójcza - Agnieszka Franaszak
UKS SMS II Łódź
Rekord Bielsko-Biała
17.10.2020  
Oliwia Malesa x2, Julia Mordel, Natalia Marczak, Marta Czartoryska
UKS 3 Staszkówka Jelna
HydroTruck Radom
27.10.2020  
Kinga Łomako - Amelia Chmura x2, Aleksandra Szydło, Karolina Barczak
Resovia Rzeszów
Piastovia ZAP Piastów
15.11.2020  
Gabriela Kaput x3, Natalia Antos - Agnieszka Boćkowska x2
10. kolejka 31.10.2020
HydroTruck Radom
Piastovia ZAP Piastów
31.10.2020  
Amelia Chmura, Aleksandra Zielińska, Natalia Stasikowska
Rekord Bielsko-Biała
Resovia Rzeszów
31.10.2020  
Klaudia Nowacka x2, Karolina Czyż x2, Klaudia Adamek - Karolina Bednarz
Stomilanki Olsztyn
UKS SMS II Łódź
31.10.2020  
Daria Augustyniak, Agnieszka Franaszek
Pogoń Tczew
Tarnovia Tarnów
31.10.2020  
Magdalena Sobal x3 - Adgnieszka Derus
Polonia Środa Wlkp.
SWD Wodzisław Śląski
31.10.2020  
Katarzyna Ciesiółka x2 - Julia Piętakiewicz
UKS 3 Staszkówka Jelna
Praga Warszawa
31.10.2020  
Paulina Tomasiak x2, Wiktoria Dudka x2, KInga Łomako, Aleksandra Cygan - Ewelina Wołosiewicz
11. kolejka 07.11.2020
Praga Warszawa
HydroTruck Radom
07.11.2020  
Anna Furmaniak - Amelia Chmura, Natalia Stasikowska, Aleksandra Szydło, Monika Płóciennik
SWD Wodzisław Śląski
UKS 3 Staszkówka Jelna
07.11.2020  
Aneta Szymanowska x2, Wiktoria Błatoń - Aleksandra Cygan, Paulina Piksa
Tarnovia Tarnów
Polonia Środa Wlkp.
07.11.2020  
Julia Szostak - Roksana Wojtecka
UKS SMS II Łódź
Pogoń Tczew
07.11.2020  
Wiktoria Orłowska - Martyna Tryka
Resovia Rzeszów
Stomilanki Olsztyn
07.11.2020  
Katarzyna Czyż - Paula Zawistowska x2, Katarzyna Grzesik
Piastovia ZAP Piastów
Rekord Bielsko-Biała
24.11.2020  
Klaudia Adamek x4, Katarzyna Moskała x3, Wiktoria Nowak x2, Anna Chóras, Martyna Gąsiorek, Wiktoria Pietrzyk
12. kolejka 06.03.2021
HydroTruck Radom
Rekord Bielsko-Biała
06.03.2021  
Piastovia ZAP Piastów
Stomilanki Olsztyn
06.03.2021  
Resovia Rzeszów
Pogoń Tczew
06.03.2021  
UKS SMS II Łódź
Polonia Środa Wlkp.
06.03.2021  
Tarnovia Tarnów
UKS 3 Staszkówka Jelna
06.03.2021  
SWD Wodzisław Śląski
Praga Warszawa
06.03.2021  
13. kolejka 13.03.2021
SWD Wodzisław Śląski
HydroTruck Radom
13.03.2021  
Magdalena Rosińska, Amelia Chmura, Monika Płociennik
Praga Warszawa
Tarnovia Tarnów
13.03.2021  
Agnieszka Derus x3, Gabriela Gębica x2
UKS 3 Staszkówka Jelna
UKS SMS II Łódź
13.03.2021  
Paulina Tomasiak x2, Sandra Różycka
Polonia Środa Wlkp.
Resovia Rzeszów
13.03.2021  
Klaudia Nogalska, Patrycja Ziemba - Karolina Bednarz, Wioletta Flore
Pogoń Tczew
Piastovia ZAP Piastów
13.03.2021  
Stomilanki Olsztyn
Rekord Bielsko-Biała
13.03.2021  
Klaudia Adamek x2, Magdalena Knysak
14. kolejka 21.03.2021
HydroTruck Radom
Stomilanki Olsztyn
21.03.2021  
Rekord Bielsko-Biała
Pogoń Tczew
21.03.2021  
Piastovia ZAP Piastów
Polonia Środa Wlkp.
21.03.2021  
Resovia Rzeszów
UKS 3 Staszkówka Jelna
21.03.2021  
Praga Warszawa
UKS SMS II Łódź
21.03.2021  
Tarnovia Tarnów
SWD Wodzisław Śląski
21.03.2021  
15. kolejka 01.04.2021
Tarnovia Tarnów
HydroTruck Radom
01.04.2021  
SWD Wodzisław Śląski
UKS SMS II Łódź
01.04.2021  
Praga Warszawa
Resovia Rzeszów
01.04.2021  
UKS 3 Staszkówka Jelna
Piastovia ZAP Piastów
01.04.2021  
Polonia Środa Wlkp.
Rekord Bielsko-Biała
01.04.2021  
Pogoń Tczew
Stomilanki Olsztyn
01.04.2021  
16. kolejka 17.04.2021
HydroTruck Radom
Pogoń Tczew
17.04.2021  
Stomilanki Olsztyn
Polonia Środa Wlkp.
17.04.2021  
Rekord Bielsko-Biała
UKS 3 Staszkówka Jelna
17.04.2021  
Piastovia ZAP Piastów
Praga Warszawa
17.04.2021  
UKS SMS II Łódź
Tarnovia Tarnów
17.04.2021  
Resovia Rzeszów
SWD Wodzisław Śląski
17.04.2021  
17. kolejka 24.04.2021
UKS SMS II Łódź
HydroTruck Radom
24.04.2021  
Tarnovia Tarnów
Resovia Rzeszów
24.04.2021  
SWD Wodzisław Śląski
Piastovia ZAP Piastów
24.04.2021  
Praga Warszawa
Rekord Bielsko-Biała
24.04.2021  
UKS 3 Staszkówka Jelna
Stomilanki Olsztyn
24.04.2021  
Polonia Środa Wlkp.
Pogoń Tczew
24.04.2021  
18. kolejka 01.05.2021
HydroTruck Radom
Polonia Środa Wlkp.
01.05.2021  
Pogoń Tczew
UKS 3 Staszkówka Jelna
01.05.2021  
Stomilanki Olsztyn
Praga Warszawa
01.05.2021  
Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski
01.05.2021  
Piastovia ZAP Piastów
Tarnovia Tarnów
01.05.2021  
Resovia Rzeszów
UKS SMS II Łódź
01.05.2021  
19. kolejka 08.05.2021
Resovia Rzeszów
HydroTruck Radom
08.05.2021  
UKS SMS II Łódź
Piastovia ZAP Piastów
08.05.2021  
Tarnovia Tarnów
Rekord Bielsko-Biała
08.05.2021  
SWD Wodzisław Śląski
Stomilanki Olsztyn
08.05.2021  
Praga Warszawa
Pogoń Tczew
08.05.2021  
UKS 3 Staszkówka Jelna
Polonia Środa Wlkp.
08.05.2021  
20. kolejka 15.05.2021
Polonia Środa Wlkp.
Praga Warszawa
15.05.2021  
Pogoń Tczew
SWD Wodzisław Śląski
15.05.2021  
Stomilanki Olsztyn
Tarnovia Tarnów
15.05.2021  
Rekord Bielsko-Biała
UKS SMS II Łódź
15.05.2021  
HydroTruck Radom
UKS 3 Staszkówka Jelna
15.05.2021  
Piastovia ZAP Piastów
Resovia Rzeszów
15.05.2021  
21. kolejka 22.05.2021
Piastovia ZAP Piastów
HydroTruck Radom
22.05.2021  
Resovia Rzeszów
Rekord Bielsko-Biała
22.05.2021  
UKS SMS II Łódź
Stomilanki Olsztyn
22.05.2021  
Tarnovia Tarnów
Pogoń Tczew
22.05.2021  
SWD Wodzisław Śląski
Polonia Środa Wlkp.
22.05.2021  
Praga Warszawa
UKS 3 Staszkówka Jelna
22.05.2021  
22. kolejka 29.05.2021
HydroTruck Radom
Praga Warszawa
29.05.2021  
UKS 3 Staszkówka Jelna
SWD Wodzisław Śląski
29.05.2021  
Polonia Środa Wlkp.
Tarnovia Tarnów
29.05.2021  
Pogoń Tczew
UKS SMS II Łódź
29.05.2021  
Stomilanki Olsztyn
Resovia Rzeszów
29.05.2021  
Rekord Bielsko-Biała
Piastovia ZAP Piastów
29.05.2021  
15. kolejka 01.04.2021

Tarnovia Tarnów

3:1

01.04.2021   Uzupełnij dane

HydroTruck Radom

SWD Wodzisław Śląski

1:3

01.04.2021   Uzupełnij dane

UKS SMS II Łódź

Praga Warszawa

1:5

01.04.2021   Uzupełnij dane

Resovia Rzeszów

UKS 3 Staszkówka Jelna

Piastovia ZAP Piastów

Polonia Środa Wlkp.

1:0

01.04.2021   Uzupełnij dane

Rekord Bielsko-Biała

Pogoń Tczew

1:1

01.04.2021   Uzupełnij dane

Stomilanki Olsztyn

16. kolejka 17.04.2021

HydroTruck Radom

:

17.04.2021   Uzupełnij dane

Pogoń Tczew

Stomilanki Olsztyn

:

17.04.2021   Uzupełnij dane

Polonia Środa Wlkp.

Rekord Bielsko-Biała

:

17.04.2021   Uzupełnij dane

UKS 3 Staszkówka Jelna

Piastovia ZAP Piastów

Praga Warszawa

UKS SMS II Łódź

:

17.04.2021   Uzupełnij dane

Tarnovia Tarnów

Resovia Rzeszów

:

17.04.2021   Uzupełnij dane

SWD Wodzisław Śląski

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości