I liga kobiet, gr. południowa


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 18.08.2019
Rysy Bukowina Tatrzańska
Gol Częstochowa
18.08.2019  
Klaudia Maciążka x4, Brygida Solawa x2
Sparta Daleszyce
Wanda Kraków
18.08.2019  
Federica Dall'ara x4 - Martyna Kurkiewicz x2
TS ROW Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
18.08.2019  
Marlena Konieczna, Edyta Botor /2:0 dla TS ROW, zwerfikowany jako walkower 3:0 na korzyść TS ROW
SWD Wodzisław Śląski
Tarnovia Tarnów
18.08.2019  
Paulina Zawadzka - Katarzyna Białoszewska x2, Katarzyna Trytek, Gabriela Łucek
Resovia Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2019  
Gabriela Kaput, Aleksandra Michalska, Karolina Bednarz
HydroTruck Radom
Respekt Myślenice
18.08.2019  
Monika Płóciennik, Julita Mazurkiewicz
2. kolejka 24.08.2019
Gol Częstochowa
Respekt Myślenice
24.08.2019  
Sokół Kolbuszowa Dolna
HydroTruck Radom
24.08.2019  
Adrianna Telega - Aleksandra Szydło x2, Aleksandra Zielińska, Natalia Stasikowska, Klara Karoń
Tarnovia Tarnów
Resovia Rzeszów
24.08.2019  
Katarzyna Białoszewska x2, Gabriela Gębica x2, Gabriela Krawczyk - Karolina Bednarz x2, Gabriela Kaput x2
Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski
24.08.2019  
Agnieszka Franaszek, Katarzyna Moskała, Wioletta Mandla - Monika Jaskółka, Agnieszka Gałuszka
Wanda Kraków
TS ROW Rybnik
24.08.2019  
Marlena Konieczna x2, Martyna Guzik, Julia Krzyżok, Dominika Głowacka
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sparta Daleszyce
24.08.2019  
Brygida Solava - Weronika Ożibko, Zuzanna Dudek
3. kolejka 07.09.2019
Sparta Daleszyce
Gol Częstochowa
07.09.2019  
Justyna Wójcik x3, Oliwia Pająk
TS ROW Rybnik
Rysy Bukowina Tatrzańska
07.09.2019  
Karolina Szczypka, Żaneta Sobota, Edyta Botor
SWD Wodzisław Śląski
Wanda Kraków
07.09.2019  
Aneta Szymanowska, Wiktoria Marzec, Agnieszka Gałuszka-Bielica - Joanna Kisiel, Paulina Stachurska
Resovia Rzeszów
Rekord Bielsko-Biała
07.09.2019  
Aleksandra Michalska, Karolina Matuszek, Katarzyna Czyż, Karolina Bednarz - Magdalena Knysak, Karolina Czyż
HydroTruck Radom
Tarnovia Tarnów
07.09.2019  
Respekt Myślenice
Sokół Kolbuszowa Dolna
07.09.2019  
Mariola Stojeba, Zuzanna Węglarz, Klaudia Rypel, Karolina Topa / 4:0 dla Respektu, zwerfikowany jako walkower na korzyść Sokoła
4. kolejka 14.09.2019
Gol Częstochowa
Sokół Kolbuszowa Dolna
14.09.2019  
Rekord Bielsko-Biała
HydroTruck Radom
14.09.2019  
Agnieszka Franaszek x2, Żaneta Midor, Małgorzata Polnik, Wiktoria Nowak - Karina Kosiarska
Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
14.09.2019  
Izabela Frączek, Wiktoria Bukowiec - Patrycja Łach x2, Gabriela Kaput, Karolina Matuszek, Karolina Bednarz, Natalia Antos, Wioletta Florek
Rysy Bukowina Tatrzańska
SWD Wodzisław Śląski
14.09.2019  
Klaudia Maciążka x3, Livia Potengova, Aleksandra Misiura
Sparta Daleszyce
TS ROW Rybnik
14.09.2019  
Federica Dall'ara - Dominika Rosak x2, Patrycja Matla, Edyta Botor, Jessica Pluta
Tarnovia Tarnów
Respekt Myślenice
06.10.2019  
Katarzyna Trytek x2, Katarzyna Białoszewska
5. kolejka 21.09.2019
TS ROW Rybnik
Gol Częstochowa
21.09.2019  
Marlena Konieczna
SWD Wodzisław Śląski
Sparta Daleszyce
21.09.2019  
Agnieszka Gałuszka x2, Patrycja Wołczyk, Paulina Zawadzka, Lidia Grzonka, Katarzyna Kelner, Daria Kasperska, Roksana Gulec - Patrycja Ostatek, Zuzanna Dudek
Resovia Rzeszów
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.09.2019  
Karolina Bednarz x3, Katarzyna Czyż, Natalia Antos
HydroTruck Radom
Wanda Kraków
21.09.2019  
Klara Karoń
Respekt Myślenice
Rekord Bielsko-Biała
21.09.2019  
Zuzanna Węglarz - Wiktoria Nowak
Sokół Kolbuszowa Dolna
Tarnovia Tarnów
21.09.2019  
Katarzyna Śpiewak - Julia Szostak, Gabriela Gębica, Katarzyna Białoszewska
6. kolejka 25.09.2019
Gol Częstochowa
Tarnovia Tarnów
25.09.2019  
Gabriela Krawczyk, Gabriela Gębica
Rekord Bielsko-Biała
Sokół Kolbuszowa Dolna
25.09.2019  
Karolina Czyż x2, Wiktoria Nowak, Beata Madeja - Iwona Wdowiak, Adiranna Telega
Rysy Bukowina Tatrzańska
HydroTruck Radom
25.09.2019  
Brygida Solawa - Amelia Chmura, Julita Mazurkiewicz
Sparta Daleszyce
Resovia Rzeszów
25.09.2019  
Federica Dall'ara x2 - Karolina Bednarz x2, Andrea Ząbek, Natalia Antos, Aleksandra Michalska, samobójcza
TS ROW Rybnik
SWD Wodzisław Śląski
25.09.2019  
Julia Krzyżok x2, Karolina Szczypka, Jessica Pluta
Wanda Kraków
Respekt Myślenice
29.09.2019  
Natalia Janus, Joanna Kisiel
7. kolejka 12.10.2019
SWD Wodzisław Śląski
Gol Częstochowa
12.10.2019  
Daria Kasperska, Katarzyna Jaszek, Agnieszka Gałuszka-Bielica - Justyna Przybylska, Małgorzata Miniak
Resovia Rzeszów
TS ROW Rybnik
12.10.2019  
Natalia Antos - Dominika Głowacka
HydroTruck Radom
Sparta Daleszyce
12.10.2019  
Monika Płóciennik x2, Aleksandra Szydło
Respekt Myślenice
Rysy Bukowina Tatrzańska
12.10.2019  
? - Klaudia Maciążka x2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Kraków
12.10.2019  
Małgorzata Kot - Wiktoria Bukowiec x2, Joanna Kisiel
Tarnovia Tarnów
Rekord Bielsko-Biała
12.10.2019  
Gabriela Gębica, Katarzyna Białoszewska, samobójcza - Agnieszka Franaszek x2, Katarzyna Moskała, Małgorzata Polnik, Emilia Waliczek
8. kolejka 20.10.2019
Gol Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała
20.10.2019  
Wanda Kraków
Tarnovia Tarnów
20.10.2019  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2019  
Sparta Daleszyce
Respekt Myślenice
20.10.2019  
TS ROW Rybnik
HydroTruck Radom
20.10.2019  
SWD Wodzisław Śląski
Resovia Rzeszów
20.10.2019  
9. kolejka 23.10.2019
Resovia Rzeszów
Gol Częstochowa
23.10.2019  
HydroTruck Radom
SWD Wodzisław Śląski
23.10.2019  
Respekt Myślenice
TS ROW Rybnik
23.10.2019  
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sparta Daleszyce
23.10.2019  
Tarnovia Tarnów
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2019  
Rekord Bielsko-Biała
Wanda Kraków
23.10.2019  
10. kolejka 27.10.2019
Gol Częstochowa
Wanda Kraków
27.10.2019  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Rekord Bielsko-Biała
27.10.2019  
Sparta Daleszyce
Tarnovia Tarnów
27.10.2019  
TS ROW Rybnik
Sokół Kolbuszowa Dolna
27.10.2019  
SWD Wodzisław Śląski
Respekt Myślenice
27.10.2019  
Resovia Rzeszów
HydroTruck Radom
27.10.2019  
11. kolejka 16.11.2019
HydroTruck Radom
Gol Częstochowa
06.10.2019  
Monika Płóciennik, Karina Kosiarska
Respekt Myślenice
Resovia Rzeszów
16.11.2019  
Sokół Kolbuszowa Dolna
SWD Wodzisław Śląski
16.11.2019  
Tarnovia Tarnów
TS ROW Rybnik
16.11.2019  
Rekord Bielsko-Biała
Sparta Daleszyce
16.11.2019  
Wanda Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019  
7. kolejka 12.10.2019

SWD Wodzisław Śląski

3:2

12.10.2019   Uzupełnij dane

Gol Częstochowa

Daria Kasperska, Katarzyna Jaszek, Agnieszka Gałuszka-Bielica - Justyna Przybylska, Małgorzata Miniak

Resovia Rzeszów

1:1

12.10.2019   Zobacz relację

TS ROW Rybnik

Natalia Antos - Dominika Głowacka

HydroTruck Radom

3:0

12.10.2019   Uzupełnij dane

Sparta Daleszyce

Monika Płóciennik x2, Aleksandra Szydło

Respekt Myślenice

2:2

12.10.2019   Uzupełnij dane

Rysy Bukowina Tatrzańska

? - Klaudia Maciążka x2

Sokół Kolbuszowa Dolna

1:3

12.10.2019   Uzupełnij dane

Wanda Kraków

Małgorzata Kot - Wiktoria Bukowiec x2, Joanna Kisiel

Tarnovia Tarnów

3:5

12.10.2019   Uzupełnij dane

Rekord Bielsko-Biała

Gabriela Gębica, Katarzyna Białoszewska, samobójcza - Agnieszka Franaszek x2, Katarzyna Moskała, Małgorzata Polnik, Emilia Waliczek
8. kolejka 20.10.2019

Gol Częstochowa

:

20.10.2019   Uzupełnij dane

Rekord Bielsko-Biała

Wanda Kraków

1:4

20.10.2019   Uzupełnij dane

Tarnovia Tarnów

Rysy Bukowina Tatrzańska

5:4

20.10.2019   Uzupełnij dane

Sokół Kolbuszowa Dolna

Sparta Daleszyce

:

20.10.2019   Uzupełnij dane

Respekt Myślenice

TS ROW Rybnik

3:1

20.10.2019   Uzupełnij dane

HydroTruck Radom

SWD Wodzisław Śląski

:

20.10.2019   Uzupełnij dane

Resovia Rzeszów

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości