I liga kobiet, gr. północna


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 18.08.2019
Medyk II Konin
KS Raszyn
18.08.2019  
Daria Nowak - Sylwia Brzezińska
Stomilanki Olsztyn
Piastovia ZAP Piastów
18.08.2019  
Valentina Tarakanova x5, Paula Zawistowska - Beata Cabaj
UKS SMS II Łódź
Polonia Poznań
18.08.2019  
Julia Mordel x3, Katarzyna Kałużna, Natalia Marczak, Agnieszka Glinka
AP Kotwica Kołobrzeg
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
18.08.2019  
Kinga Kossakowska - Karolina Wierzbicka x2, Julia Włodarczyk
Ząbkovia Ząbki
Unifreeze Górzno
18.08.2019  
Anna Kodym - Agata Bała
Praga Warszawa
Polonia Środa Wlkp.
18.08.2019  
Klaudia Dymińska x2 - Roksana Wojtecka x2, Julia Mikołajczak
2. kolejka 25.08.2019
KS Raszyn
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
25.08.2019  
Klaudia Słowińska, Olha Kozhevnikova
Polonia Poznań
AP Kotwica Kołobrzeg
25.08.2019  
Zuzanna Sawicka - Natalia Fidos, Anna Tabaczyk, Monika Wziątek
Unifreeze Górzno
UKS SMS II Łódź
25.08.2019  
Agata Bała - Ewelina Piórkowska, Katarzyna Kałużna, Julia Mordel, Weronika Kaczor, Nikola Raszkowska
Polonia Środa Wlkp.
Ząbkovia Ząbki
25.08.2019  
Roksana Wojtecka, Julia Mikołajczak, Anna Nowicka - Małgorzata Lesińska
Piastovia ZAP Piastów
Praga Warszawa
25.08.2019  
Agata Kucharska
Medyk II Konin
Stomilanki Olsztyn
25.08.2019  
Valetnia Tarakanova x2, Paula Zawistowska
3. kolejka 07.09.2019
Stomilanki Olsztyn
KS Raszyn
07.09.2019  
Valentyna Tarakanova x3 - Marta Ściegienna
Praga Warszawa
Medyk II Konin
07.09.2019  
Natalia Olszowska - Daria Nowak
Ząbkovia Ząbki
Piastovia ZAP Piastów
07.09.2019  
Anna Kodym x2, Karolina Andruszewska - Beata Cabaj x5
UKS SMS II Łódź
Polonia Środa Wlkp.
07.09.2019  
Agnieszka Glinka x2, Gabriela Grzybowska, Nikola Raszkowska, Daria Groberek
AP Kotwica Kołobrzeg
Unifreeze Górzno
07.09.2019  
Natalia Fidos, Marcelina Biskupska - Natalia Żakiewicz
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Polonia Poznań
07.09.2019  
Julia Włodarczyk x2, Karolina Wierzbicka, Romana Lukach - Laura Czudzińska
4. kolejka 14.09.2019
KS Raszyn
Polonia Poznań
14.09.2019  
Patrycja Sadecka
Unifreeze Górzno
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
14.09.2019  
Agata Bała x3 - Marta Stasiulewicz, Julia Włodarczyk, Karolina Wierzbicka, Olga Kozhevnikova
Polonia Środa Wlkp.
AP Kotwica Kołobrzeg
14.09.2019  
Julia Mikołajczak x3
Piastovia ZAP Piastów
UKS SMS II Łódź
14.09.2019  
Anna Goś - Gabriela Grzybowska x2, Agnieszka Glinka x2, Maria Gródka, Kinga Ptaszek
Medyk II Konin
Ząbkovia Ząbki
14.09.2019  
Karolina Andruszewska, Anna Kodym
Stomilanki Olsztyn
Praga Warszawa
14.09.2019  
Anna Furmaniak, Natalia Frączek
5. kolejka 21.09.2019
KS Raszyn
Praga Warszawa
21.09.2019  
Sylwia Brzezińska, Marta Ściegienna, Natalia Bednarczyk - Dominika Dymitrowicz
Ząbkovia Ząbki
Stomilanki Olsztyn
21.09.2019  
Anna Kodym x2, Karolina Andruszewska - Katarzyna Grzesik x2, Valetina Tarakanova
UKS SMS II Łódź
Medyk II Konin
21.09.2019  
Patrycja Świątek, Natalia Marczak - Weronika Piasecka
AP Kotwica Kołobrzeg
Piastovia ZAP Piastów
21.09.2019  
Marta Kaczmarczyk, Gabriela Kuczyńska
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Polonia Środa Wlkp.
21.09.2019  
Marta Stasiulewicz, Olga Kozhevnikova - Julia Mikołajczak, Roksana Wojtecka
Polonia Poznań
Unifreeze Górzno
21.09.2019  
Katarzyna Sikora, Alicja Zając - Natalia Stromska, Klaudia Kmieciak
6. kolejka 25.09.2019
KS Raszyn
Unifreeze Górzno
25.09.2019  
Martyna Ściegienna x2, Oliwia Czarnocka - Agata Bała x3
Piastovia ZAP Piastów
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
25.09.2019  
Gabriela Kuczyńska, Beata Cabaj
Medyk II Konin
AP Kotwica Kołobrzeg
25.09.2019  
Karolina Majda x2, Julia Maskiewicz, Daria Nowak, Alicja Piechocka
Stomilanki Olsztyn
UKS SMS II Łódź
25.09.2019  
Valetnina Tarakanova
Praga Warszawa
Ząbkovia Ząbki
25.09.2019  
Klaudia Dymińska x2, Wiktoria Malinowska x2, Aleksandra Ogonowska, Natalia Olszowska - Karolina Andruszewska
Polonia Środa Wlkp.
Polonia Poznań
26.09.2019  
Roksana Wojtecka x2, Marta Tomaszewska, Julia Mikołajczak
7. kolejka 13.10.2019
Ząbkovia Ząbki
KS Raszyn
13.10.2019  
Klaudia Płoska, Monika Walak - Sylwia Brzezińska
UKS SMS II Łódź
Praga Warszawa
13.10.2019  
Agnieszka Glinka, Oliwia Silny, Natalia Marczak - Klaudia Dymińska x2
AP Kotwica Kołobrzeg
Stomilanki Olsztyn
13.10.2019  
Natalia Fidos, Dominika Szczygielska- Adriana Rosiak
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Medyk II Konin
13.10.2019  
Karolina Wierzbicka x2, Klaudia Słowińska - Alicja Piechocka, Daria Nowak
Polonia Poznań
Piastovia ZAP Piastów
13.10.2019  
Beata Cabaj x3
Unifreeze Górzno
Polonia Środa Wlkp.
13.10.2019  
Klaudia Kmieciak, Joanna Jeleń - Julia Mikołajczak, Aleksandra Szukalska, Roksana Wojtecka
8. kolejka 19.10.2019
KS Raszyn
Polonia Środa Wlkp.
19.10.2019  
Piastovia ZAP Piastów
Unifreeze Górzno
19.10.2019  
Medyk II Konin
Polonia Poznań
19.10.2019  
Stomilanki Olsztyn
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
19.10.2019  
Praga Warszawa
AP Kotwica Kołobrzeg
19.10.2019  
Ząbkovia Ząbki
UKS SMS II Łódź
19.10.2019  
9. kolejka 23.10.2019
UKS SMS II Łódź
KS Raszyn
23.10.2019  
AP Kotwica Kołobrzeg
Ząbkovia Ząbki
23.10.2019  
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Praga Warszawa
23.10.2019  
Polonia Poznań
Stomilanki Olsztyn
23.10.2019  
Unifreeze Górzno
Medyk II Konin
23.10.2019  
Polonia Środa Wlkp.
Piastovia ZAP Piastów
23.10.2019  
10. kolejka 26.10.2019
KS Raszyn
Piastovia ZAP Piastów
26.10.2019  
Medyk II Konin
Polonia Środa Wlkp.
26.10.2019  
Stomilanki Olsztyn
Unifreeze Górzno
26.10.2019  
Praga Warszawa
Polonia Poznań
26.10.2019  
Ząbkovia Ząbki
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
26.10.2019  
UKS SMS II Łódź
AP Kotwica Kołobrzeg
26.10.2019  
11. kolejka 16.11.2019
AP Kotwica Kołobrzeg
KS Raszyn
16.11.2019  
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
UKS SMS II Łódź
16.11.2019  
Polonia Poznań
Ząbkovia Ząbki
16.11.2019  
Unifreeze Górzno
Praga Warszawa
16.11.2019  
Polonia Środa Wlkp.
Stomilanki Olsztyn
16.11.2019  
Piastovia ZAP Piastów
Medyk II Konin
16.11.2019  
7. kolejka 13.10.2019

Ząbkovia Ząbki

2:1

13.10.2019   Uzupełnij dane

KS Raszyn

Klaudia Płoska, Monika Walak - Sylwia Brzezińska

UKS SMS II Łódź

3:2

13.10.2019   Uzupełnij dane

Praga Warszawa

Agnieszka Glinka, Oliwia Silny, Natalia Marczak - Klaudia Dymińska x2

AP Kotwica Kołobrzeg

2:1

13.10.2019   Uzupełnij dane

Stomilanki Olsztyn

Natalia Fidos, Dominika Szczygielska- Adriana Rosiak

Akademia Piłkarska LG Gdańsk

3:2

13.10.2019   Uzupełnij dane

Medyk II Konin

Karolina Wierzbicka x2, Klaudia Słowińska - Alicja Piechocka, Daria Nowak

Polonia Poznań

0:3

13.10.2019   Uzupełnij dane

Piastovia ZAP Piastów

Beata Cabaj x3

Unifreeze Górzno

2:3

13.10.2019   Uzupełnij dane

Polonia Środa Wlkp.

Klaudia Kmieciak, Joanna Jeleń - Julia Mikołajczak, Aleksandra Szukalska, Roksana Wojtecka
8. kolejka 19.10.2019

KS Raszyn

:

19.10.2019   Uzupełnij dane

Polonia Środa Wlkp.

Piastovia ZAP Piastów

:

19.10.2019   Uzupełnij dane

Unifreeze Górzno

Medyk II Konin

:

19.10.2019   Uzupełnij dane

Polonia Poznań

Stomilanki Olsztyn

:

19.10.2019   Uzupełnij dane

Akademia Piłkarska LG Gdańsk

Praga Warszawa

5:0

19.10.2019   Uzupełnij dane

AP Kotwica Kołobrzeg

Ząbkovia Ząbki

:

19.10.2019   Uzupełnij dane

UKS SMS II Łódź

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości