BLOG
LIGI PIŁKARSKIE
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
II liga, gr. północna
II liga, gr. południowa
III liga, gr. lubelska
III liga, gr. wielkopolska
III liga, gr. śląska
III liga, gr. mazowiecka
Futsal
futsal Ekstraliga
IV liga kobiet
V liga kobiet
Puchar Polski
Pozostałe
Archiwum
OSTATNIE WYNIKI
Kontakt
Szukaj
Ekstraliga kobiet
Strona główna
Rozgrywki
Ekstraliga kobiet
Trwa ładowanie tabeli...
I runda
II runda
Dom
Wyjazd
wg bilansu bramkowego
wg spotkań bezpośrednich
1. kolejka 03.08.2019
Mitech Żywiec
Pogoń Szczecin
0:1
03.08.2019
Sportis KKP Bydgoszcz
Śląsk Wrocław
0:5
03.08.2019
Rolnik Głogówek
UJ Kraków
1:3
03.08.2019
GKS Katowice
Czarni Sosnowiec
1:1
03.08.2019
AZS PWSZ Wałbrzych
Medyk Konin
2:4
03.08.2019
Górnik Łęczna
UKS SMS Łódź
5:1
02.11.2019
2. kolejka 11.08.2019
Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław
3:2
11.08.2019
UJ Kraków
Sportis KKP Bydgoszcz
7:0
11.08.2019
Medyk Konin
Rolnik Głogówek
9:1
11.08.2019
UKS SMS Łódź
AZS PWSZ Wałbrzych
0:2
11.08.2019
Mitech Żywiec
GKS Katowice
1:2
11.08.2019
Czarni Sosnowiec
Górnik Łęczna
1:2
11.09.2019
3. kolejka 17.08.2019
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
7:3
17.08.2019
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
6:0
17.08.2019
AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec
1:2
17.08.2019
Rolnik Głogówek
UKS SMS Łódź
1:6
17.08.2019
Sportis KKP Bydgoszcz
Medyk Konin
0:4
17.08.2019
Śląsk Wrocław
UJ Kraków
0:3
17.08.2019
4. kolejka 24.08.2019
Pogoń Szczecin
UJ Kraków
1:3
24.08.2019
Medyk Konin
Śląsk Wrocław
2:0
24.08.2019
UKS SMS Łódź
Sportis KKP Bydgoszcz
11:0
24.08.2019
Czarni Sosnowiec
Rolnik Głogówek
7:0
24.08.2019
Mitech Żywiec
AZS PWSZ Wałbrzych
2:4
24.08.2019
GKS Katowice
Górnik Łęczna
0:3
24.08.2019
5. kolejka 07.09.2019
Górnik Łęczna
Pogoń Szczecin
6:4
07.09.2019
AZS PWSZ Wałbrzych
GKS Katowice
1:2
07.09.2019
Rolnik Głogówek
Mitech Żywiec
1:3
07.09.2019
Sportis KKP Bydgoszcz
Czarni Sosnowiec
0:6
07.09.2019
Śląsk Wrocław
UKS SMS Łódź
1:3
07.09.2019
UJ Kraków
Medyk Konin
1:2
07.09.2019
6. kolejka 14.09.2019
Pogoń Szczecin
Medyk Konin
0:5
14.09.2019
UKS SMS Łódź
UJ Kraków
4:0
14.09.2019
Czarni Sosnowiec
Śląsk Wrocław
9:1
14.09.2019
Mitech Żywiec
Sportis KKP Bydgoszcz
2:1
14.09.2019
GKS Katowice
Rolnik Głogówek
9:0
14.09.2019
Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych
3:0
14.09.2019
7. kolejka 22.09.2019
AZS PWSZ Wałbrzych
Pogoń Szczecin
22.09.2019
Rolnik Głogówek
Górnik Łęczna
0:13
22.09.2019
Sportis KKP Bydgoszcz
GKS Katowice
0:4
22.09.2019
Śląsk Wrocław
Mitech Żywiec
3:0
22.09.2019
UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
1:0
22.09.2019
Medyk Konin
UKS SMS Łódź
1:1
22.09.2019
8. kolejka 12.10.2019
Czarni Sosnowiec
Medyk Konin
0:2
12.10.2019
Pogoń Szczecin
UKS SMS Łódź
0:3
13.10.2019
Mitech Żywiec
UJ Kraków
0:2
13.10.2019
GKS Katowice
Śląsk Wrocław
2:1
13.10.2019
Górnik Łęczna
Sportis KKP Bydgoszcz
8:0
13.10.2019
AZS PWSZ Wałbrzych
Rolnik Głogówek
7:1
13.10.2019
9. kolejka 19.10.2019
Rolnik Głogówek
Pogoń Szczecin
2:5
19.10.2019
Sportis KKP Bydgoszcz
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
19.10.2019
Śląsk Wrocław
Górnik Łęczna
0:4
19.10.2019
UJ Kraków
GKS Katowice
2:0
19.10.2019
Medyk Konin
Mitech Żywiec
12:0
19.10.2019
UKS SMS Łódź
Czarni Sosnowiec
0:1
19.10.2019
10. kolejka 26.10.2019
Pogoń Szczecin
Czarni Sosnowiec
0:5
26.10.2019
Mitech Żywiec
UKS SMS Łódź
1:4
26.10.2019
GKS Katowice
Medyk Konin
3:2
26.10.2019
Górnik Łęczna
UJ Kraków
3:1
26.10.2019
AZS PWSZ Wałbrzych
Śląsk Wrocław
2:1
26.10.2019
Rolnik Głogówek
Sportis KKP Bydgoszcz
0:2
26.10.2019
11. kolejka 16.11.2019
Sportis KKP Bydgoszcz
Pogoń Szczecin
3:4
16.11.2019
Śląsk Wrocław
Rolnik Głogówek
5:0
16.11.2019
UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
3:1
16.11.2019
Medyk Konin
Górnik Łęczna
0:3
16.11.2019
UKS SMS Łódź
GKS Katowice
1:0
16.11.2019
Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec
4:0
16.11.2019
12. kolejka 29.02.2020
UJ Kraków
Rolnik Głogówek
Pogoń Szczecin
Mitech Żywiec
3:2
29.02.2020
Śląsk Wrocław
Sportis KKP Bydgoszcz
1:0
29.02.2020
Czarni Sosnowiec
GKS Katowice
4:0
29.02.2020
Medyk Konin
AZS PWSZ Wałbrzych
0:2
29.02.2020
UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna
1:1
29.02.2020
13. kolejka
Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin
Sportis KKP Bydgoszcz
UJ Kraków
Rolnik Głogówek
Medyk Konin
AZS PWSZ Wałbrzych
UKS SMS Łódź
GKS Katowice
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec
14. kolejka
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych
UKS SMS Łódź
Rolnik Głogówek
Medyk Konin
Sportis KKP Bydgoszcz
UJ Kraków
Śląsk Wrocław
15. kolejka
UJ Kraków
Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław
Medyk Konin
Sportis KKP Bydgoszcz
UKS SMS Łódź
Rolnik Głogówek
Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
GKS Katowice
16. kolejka
Pogoń Szczecin
Górnik Łęczna
GKS Katowice
AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec
Rolnik Głogówek
Czarni Sosnowiec
Sportis KKP Bydgoszcz
UKS SMS Łódź
Śląsk Wrocław
Medyk Konin
UJ Kraków
17. kolejka
Medyk Konin
Pogoń Szczecin
UJ Kraków
UKS SMS Łódź
Śląsk Wrocław
Czarni Sosnowiec
Sportis KKP Bydgoszcz
Mitech Żywiec
Rolnik Głogówek
GKS Katowice
AZS PWSZ Wałbrzych
Górnik Łęczna
18. kolejka
Pogoń Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
Górnik Łęczna
Rolnik Głogówek
GKS Katowice
Sportis KKP Bydgoszcz
Mitech Żywiec
Śląsk Wrocław
Czarni Sosnowiec
UJ Kraków
UKS SMS Łódź
Medyk Konin
19. kolejka
Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
UKS SMS Łódź
Pogoń Szczecin
UJ Kraków
Mitech Żywiec
Śląsk Wrocław
GKS Katowice
Sportis KKP Bydgoszcz
Górnik Łęczna
Rolnik Głogówek
AZS PWSZ Wałbrzych
20. kolejka
Pogoń Szczecin
Rolnik Głogówek
AZS PWSZ Wałbrzych
Sportis KKP Bydgoszcz
Górnik Łęczna
Śląsk Wrocław
GKS Katowice
UJ Kraków
Mitech Żywiec
Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
UKS SMS Łódź
21. kolejka
Czarni Sosnowiec
Pogoń Szczecin
UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec
Medyk Konin
GKS Katowice
UJ Kraków
Górnik Łęczna
Śląsk Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych
Sportis KKP Bydgoszcz
Rolnik Głogówek
22. kolejka
Pogoń Szczecin
Sportis KKP Bydgoszcz
Rolnik Głogówek
Śląsk Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych
UJ Kraków
Górnik Łęczna
Medyk Konin
GKS Katowice
UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec
Bieżąca kolejka
Najbliższa kolejka
22. kolejka
Pogoń Szczecin
:
Uzupełnij dane
Sportis KKP Bydgoszcz
Rolnik Głogówek
:
Uzupełnij dane
Śląsk Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Uzupełnij dane
UJ Kraków
Górnik Łęczna
:
Uzupełnij dane
Medyk Konin
GKS Katowice
:
Uzupełnij dane
UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec
:
Uzupełnij dane
Czarni Sosnowiec
Brak zaplanowanych spotkań.
Wyszukiwarka
Szukaj
Pozostałe wiadomości
Wyniki z weekendu - 16/17 marca
Podsumowanie 14. kolejki Ekstraligi
Szkocja ładnie ograna. Awans na EURO o krok!
Ekstraliga: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:2
Ekstraliga: Stomilanki Olsztyn - Czarni Sosnowiec 0:7
Ekstraliga: Medyk Konin - AP Orlen Gdańsk 0:1
Ekstraliga: UJ Kraków - Pogoń Tczew 1:1
Ekstraliga: UKS SMS Łódź - Rekord Bielsko-Biała 1:0
Ekstraliga: Górnik Łęczna - GKS Katowice 0:4
I liga: Bielawianka Bielawa - Lech/UAM Poznań 0:1
Ząbkovia Ząbki nie pojedzie do Rzeszowa
Polska na 29. pozycji w rakingu FIFA
Mocne słowa ministra o działaniach PZPN
Powołania U19 na batalię o Mistrzostwa Europy
W lubuskim została jedna drużyna seniorska
Początek wiosny w drugiej lidze
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław w TVP Sport
Obsada sędziowska 14. kolejki Ekstraligi kobiet
Obsada sędziowska 14. kolejki I kobiet