II liga kobiet, gr. lubelska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 25.08.2018
LKS Wierzchowiska
Majdan Sieniawski
25.08.2018  
Potok Sitno
KSP Kielce
25.08.2018  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Łysica Bodzentyn
25.08.2018  
Resovia II Rzeszów
Widok Lublin
25.08.2018  
Starówka Nowy Sącz
Naprzód Sobolów
10.11.2018  
Prądniczanka Kraków
Sparta Daleszyce
11.11.2018  
2. kolejka 01.09.2018
Widok Lublin
Prądniczanka Kraków
01.09.2018  
Naprzód Sobolów
Resovia II Rzeszów
01.09.2018  
Łysica Bodzentyn
Starówka Nowy Sącz
01.09.2018  
KSP Kielce
UKS Trójka Staszkówka Jelna
01.09.2018  
LKS Wierzchowiska
Potok Sitno
01.09.2018  
Majdan Sieniawski
Sparta Daleszyce
02.09.2018  
3. kolejka 08.09.2018
UKS Trójka Staszkówka Jelna
LKS Wierzchowiska
08.09.2018  
Starówka Nowy Sącz
KSP Kielce
08.09.2018  
Resovia II Rzeszów
Łysica Bodzentyn
08.09.2018  
Prądniczanka Kraków
Naprzód Sobolów
08.09.2018  
Sparta Daleszyce
Widok Lublin
08.09.2018  
Potok Sitno
Majdan Sieniawski
10.11.2018  
4. kolejka 15.09.2018
Majdan Sieniawski
Widok Lublin
15.09.2018  
Naprzód Sobolów
Sparta Daleszyce
15.09.2018  
Łysica Bodzentyn
Prądniczanka Kraków
15.09.2018  
KSP Kielce
Resovia II Rzeszów
15.09.2018  
LKS Wierzchowiska
Starówka Nowy Sącz
15.09.2018  
Potok Sitno
UKS Trójka Staszkówka Jelna
15.09.2018  
5. kolejka 22.09.2018
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Majdan Sieniawski
22.09.2018  
Starówka Nowy Sącz
Potok Sitno
22.09.2018  
Resovia II Rzeszów
LKS Wierzchowiska
22.09.2018  
Prądniczanka Kraków
KSP Kielce
22.09.2018  
Sparta Daleszyce
Łysica Bodzentyn
22.09.2018  
Widok Lublin
Naprzód Sobolów
22.09.2018  
6. kolejka 29.09.2018
Majdan Sieniawski
Naprzód Sobolów
29.09.2018  
Łysica Bodzentyn
Widok Lublin
29.09.2018  
KSP Kielce
Sparta Daleszyce
29.09.2018  
LKS Wierzchowiska
Prądniczanka Kraków
29.09.2018  
Potok Sitno
Resovia II Rzeszów
29.09.2018  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Starówka Nowy Sącz
29.09.2018  
7. kolejka 06.10.2018
Majdan Sieniawski
Starówka Nowy Sącz
06.10.2018  
Prądniczanka Kraków
Potok Sitno
06.10.2018  
Sparta Daleszyce
LKS Wierzchowiska
06.10.2018  
Widok Lublin
KSP Kielce
06.10.2018  
Naprzód Sobolów
Łysica Bodzentyn
06.10.2018  
Resovia II Rzeszów
UKS Trójka Staszkówka Jelna
18.11.2018  
8. kolejka 13.10.2018
Majdan Sieniawski
Łysica Bodzentyn
13.10.2018  
KSP Kielce
Naprzód Sobolów
13.10.2018  
LKS Wierzchowiska
Widok Lublin
13.10.2018  
Potok Sitno
Sparta Daleszyce
13.10.2018  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Prądniczanka Kraków
13.10.2018  
Starówka Nowy Sącz
Resovia II Rzeszów
13.10.2018  
9. kolejka 20.10.2018
Resovia II Rzeszów
Majdan Sieniawski
20.10.2018  
Prądniczanka Kraków
Starówka Nowy Sącz
20.10.2018  
Sparta Daleszyce
UKS Trójka Staszkówka Jelna
20.10.2018  
Widok Lublin
Potok Sitno
20.10.2018  
Naprzód Sobolów
LKS Wierzchowiska
20.10.2018  
Łysica Bodzentyn
KSP Kielce
20.10.2018  
10. kolejka 27.10.2018
Majdan Sieniawski
KSP Kielce
27.10.2018  
LKS Wierzchowiska
Łysica Bodzentyn
27.10.2018  
Potok Sitno
Naprzód Sobolów
27.10.2018  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Widok Lublin
27.10.2018  
Starówka Nowy Sącz
Sparta Daleszyce
27.10.2018  
Resovia II Rzeszów
Prądniczanka Kraków
27.10.2018  
11. kolejka 03.11.2018
Prądniczanka Kraków
Majdan Sieniawski
03.11.2018  
Sparta Daleszyce
Resovia II Rzeszów
03.11.2018  
Widok Lublin
Starówka Nowy Sącz
03.11.2018  
Naprzód Sobolów
UKS Trójka Staszkówka Jelna
03.11.2018  
Łysica Bodzentyn
Potok Sitno
03.11.2018  
KSP Kielce
LKS Wierzchowiska
03.11.2018  
12. kolejka 06.04.2019
Majdan Sieniawski
LKS Wierzchowiska
06.04.2019  
KSP Kielce
Potok Sitno
06.04.2019  
Łysica Bodzentyn
UKS Trójka Staszkówka Jelna
06.04.2019  
Widok Lublin
Resovia II Rzeszów
06.04.2019  
Naprzód Sobolów
Starówka Nowy Sącz
06.04.2019  
Sparta Daleszyce
Prądniczanka Kraków
06.04.2019  
13. kolejka 14.04.2019
Prądniczanka Kraków
Widok Lublin
14.04.2019  
Resovia II Rzeszów
Naprzód Sobolów
14.04.2019  
Starówka Nowy Sącz
Łysica Bodzentyn
14.04.2019  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
KSP Kielce
14.04.2019  
Potok Sitno
LKS Wierzchowiska
14.04.2019  
Sparta Daleszyce
Majdan Sieniawski
14.04.2019  
14. kolejka 20.04.2019
LKS Wierzchowiska
UKS Trójka Staszkówka Jelna
20.04.2019  
KSP Kielce
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019  
Łysica Bodzentyn
Resovia II Rzeszów
20.04.2019  
Naprzód Sobolów
Prądniczanka Kraków
20.04.2019  
Widok Lublin
Sparta Daleszyce
20.04.2019  
Majdan Sieniawski
Potok Sitno
20.04.2019  
15. kolejka 27.04.2019
Widok Lublin
Majdan Sieniawski
27.04.2019  
Sparta Daleszyce
Naprzód Sobolów
27.04.2019  
Prądniczanka Kraków
Łysica Bodzentyn
27.04.2019  
Resovia II Rzeszów
KSP Kielce
27.04.2019  
Starówka Nowy Sącz
LKS Wierzchowiska
27.04.2019  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Potok Sitno
27.04.2019  
16. kolejka 04.05.2019
Majdan Sieniawski
UKS Trójka Staszkówka Jelna
04.05.2019  
Potok Sitno
Starówka Nowy Sącz
04.05.2019  
LKS Wierzchowiska
Resovia II Rzeszów
04.05.2019  
KSP Kielce
Prądniczanka Kraków
04.05.2019  
Łysica Bodzentyn
Sparta Daleszyce
04.05.2019  
Naprzód Sobolów
Widok Lublin
04.05.2019  
17. kolejka 11.05.2019
Naprzód Sobolów
Majdan Sieniawski
11.05.2019  
Widok Lublin
Łysica Bodzentyn
11.05.2019  
Sparta Daleszyce
KSP Kielce
11.05.2019  
Prądniczanka Kraków
LKS Wierzchowiska
11.05.2019  
Resovia II Rzeszów
Potok Sitno
11.05.2019  
Starówka Nowy Sącz
UKS Trójka Staszkówka Jelna
11.05.2019  
18. kolejka 18.05.2019
Starówka Nowy Sącz
Majdan Sieniawski
18.05.2019  
Potok Sitno
Prądniczanka Kraków
18.05.2019  
LKS Wierzchowiska
Sparta Daleszyce
18.05.2019  
KSP Kielce
Widok Lublin
18.05.2019  
Łysica Bodzentyn
Naprzód Sobolów
18.05.2019  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Resovia II Rzeszów
18.05.2019  
19. kolejka 26.05.2019
Łysica Bodzentyn
Majdan Sieniawski
26.05.2019  
Naprzód Sobolów
KSP Kielce
26.05.2019  
Widok Lublin
LKS Wierzchowiska
26.05.2019  
Sparta Daleszyce
Potok Sitno
26.05.2019  
Prądniczanka Kraków
UKS Trójka Staszkówka Jelna
26.05.2019  
Resovia II Rzeszów
Starówka Nowy Sącz
26.05.2019  
20. kolejka 01.06.2019
Majdan Sieniawski
Resovia II Rzeszów
01.06.2019  
Starówka Nowy Sącz
Prądniczanka Kraków
01.06.2019  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Sparta Daleszyce
01.06.2019  
Potok Sitno
Widok Lublin
01.06.2019  
LKS Wierzchowiska
Naprzód Sobolów
01.06.2019  
KSP Kielce
Łysica Bodzentyn
01.06.2019  
21. kolejka 08.06.2019
KSP Kielce
Majdan Sieniawski
08.06.2019  
Łysica Bodzentyn
LKS Wierzchowiska
08.06.2019  
Naprzód Sobolów
Potok Sitno
08.06.2019  
Widok Lublin
UKS Trójka Staszkówka Jelna
08.06.2019  
Sparta Daleszyce
Starówka Nowy Sącz
08.06.2019  
Prądniczanka Kraków
Resovia II Rzeszów
08.06.2019  
22. kolejka 15.06.2019
Majdan Sieniawski
Prądniczanka Kraków
15.06.2019  
Resovia II Rzeszów
Sparta Daleszyce
15.06.2019  
Starówka Nowy Sącz
Widok Lublin
15.06.2019  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Naprzód Sobolów
15.06.2019  
Potok Sitno
Łysica Bodzentyn
15.06.2019  
LKS Wierzchowiska
KSP Kielce
15.06.2019  
14. kolejka 20.04.2019

LKS Wierzchowiska

1:7

20.04.2019   Uzupełnij dane

UKS Trójka Staszkówka Jelna

KSP Kielce

2:1

20.04.2019   Uzupełnij dane

Starówka Nowy Sącz

Łysica Bodzentyn

5:1

20.04.2019   Uzupełnij dane

Resovia II Rzeszów

Naprzód Sobolów

3:0

20.04.2019   Uzupełnij dane

Prądniczanka Kraków

Widok Lublin

3:1

20.04.2019   Uzupełnij dane

Sparta Daleszyce

Majdan Sieniawski

0:0

20.04.2019   Uzupełnij dane

Potok Sitno

15. kolejka 27.04.2019

Widok Lublin

:

27.04.2019   Uzupełnij dane

Majdan Sieniawski

Sparta Daleszyce

:

27.04.2019   Uzupełnij dane

Naprzód Sobolów

Prądniczanka Kraków

:

27.04.2019   Uzupełnij dane

Łysica Bodzentyn

Resovia II Rzeszów

:

27.04.2019   Uzupełnij dane

KSP Kielce

Starówka Nowy Sącz

:

27.04.2019   Uzupełnij dane

LKS Wierzchowiska

UKS Trójka Staszkówka Jelna

:

27.04.2019   Uzupełnij dane

Potok Sitno

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości