II liga kobiet, gr. śląska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 25.08.2018
Plon Błotnica Strzelecka
Bielawianka Bielawa
25.08.2018  
Magdalena Truszczak - Natalia Basiak (x2), Karolina Tylak (x2), Teresa Kruk, samobójcza
Orlik Jelenia Góra
AZS II Wrocław
25.08.2018  
Joanna Płonowska (x3), Klaudia Chrabąszcz - Weronika Osik
Jaskółki Chorzów
Unia Opole
25.08.2018  
Joanna Muraszko
Stilon Gorzów Wielkopolski
KKS Zabrze
25.08.2018  
Angelika Czmok, Barbara Żelichowska
SWD Wodzisław Śląski
Mitech II Żywiec
25.08.2018  
Agnieszka Gałuszka-Bielica, Katarzyna Kelner, Lidia Grzonka, Roksana Gulec
UKKS Istebna pauzuje.
2. kolejka 01.09.2018
Unia Opole
UKKS Istebna
01.09.2018  
Natalia Kucharska, Dominika Rudzok
AZS II Wrocław
Jaskółki Chorzów
01.09.2018  
Olga Miszczak, Klaudia Nowacka, samobójcza - Sandra Gałuszka, Paulina Jarosz, Nicola Wasilewska
Bielawianka Bielawa
Mitech II Żywiec
02.09.2018  
Karolina Tylak (x3), Natalia Zagajewska (x2), Marta Gnyl, Martyna Kruk - Anna Smidova (x3), Emilia Walkosz (x2), Marzena Cholewka, Maja Stopka
KKS Zabrze
SWD Wodzisław Śląski
02.09.2018  
Plon Błotnica Strzelecka
Orlik Jelenia Góra
02.09.2018  
Brygida Brysiak, Magdalena Truszczak - Joanna Płonowska, samobójcza
Stilon Gorzów Wielkopolski pauzuje.
3. kolejka 08.09.2018
Orlik Jelenia Góra
Bielawianka Bielawa
08.09.2018  
Kinga Uryga - Karolina Tylak (x2), Natalia Zagajewska (x2), Julia Migacz
Jaskółki Chorzów
Plon Błotnica Strzelecka
08.09.2018  
Weronika Bystrzowska, Nicola Wasilewska
Stilon Gorzów Wielkopolski
Unia Opole
08.09.2018  
Anna Okulewicz, Paulina Żelazek, samobójcza - Dominika Rudzok
Mitech II Żywiec
KKS Zabrze
08.09.2018  
Emilia Walkosz, Stanislava Liskova - Barbara Iwańska, Wioletta Dziółko
UKKS Istebna
AZS II Wrocław
10.11.2018  
Nikola Kuta
SWD Wodzisław Śląski pauzuje.
4. kolejka 15.09.2018
Bielawianka Bielawa
KKS Zabrze
15.09.2018  
Roxana Fross, Angelika Czmok
Unia Opole
SWD Wodzisław Śląski
15.09.2018  
Oliwia Baron (x2), Patrycja Sajdak , Dominika Rudzok - Daria Kasperska
AZS II Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski
15.09.2018  
Martyna Sieradzk
Plon Błotnica Strzelecka
UKKS Istebna
15.09.2018  
Barbara Celak, Justyna Zawada
Orlik Jelenia Góra
Jaskółki Chorzów
15.09.2018  
Klaudia Chrabąszcz, Joanna Płonowska
Mitech II Żywiec pauzuje.
5. kolejka 22.09.2018
Jaskółki Chorzów
Bielawianka Bielawa
22.09.2018  
UKKS Istebna
Orlik Jelenia Góra
22.09.2018  
Nikola Żurawska, Angelika Smagur
Stilon Gorzów Wielkopolski
Plon Błotnica Strzelecka
22.09.2018  
Adrianna Szlendak (x2), Klauda Wawer - Magdalena Truszczak
SWD Wodzisław Śląski
AZS II Wrocław
22.09.2018  
Katarzyna Kelner, Agnieszka Gałuszka-Bielica
Mitech II Żywiec
Unia Opole
22.09.2018  
Weronika Smaza - Paulina Pyrć (x3), Patrycja Górnik, Małgorzata Sajdak, Oliwia Baron
KKS Zabrze pauzuje.
6. kolejka 29.09.2018
Unia Opole
KKS Zabrze
29.09.2018  
Simona Wrazidło, Barbara Iwańska, Roxana Fross, Wioletta Dziółko
AZS II Wrocław
Mitech II Żywiec
29.09.2018  
Nikola Kuta, Kamila Czudecka - Anna Smidova, Marzena Cholewka
Plon Błotnica Strzelecka
SWD Wodzisław Śląski
29.09.2018  
Magdalena Truszczak (x2), Paulina Nowak - Katarzyna Kelner (x3), Roksana Gulec (x2)
Orlik Jelenia Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
29.09.2018  
Anna Okulewicz
Jaskółki Chorzów
UKKS Istebna
29.09.2018  
Nicola Wasilewska, Sandra Gałuszka, Jolanta Dońska - Joanna Czepczor
Bielawianka Bielawa pauzuje.
7. kolejka 06.10.2018
UKKS Istebna
Bielawianka Bielawa
06.10.2018  
Justyna Zawada - Natalia Zagajewska (x3), Katarzyna Brzeska (x2), Dagmara Łaskarzewska (x2), Martyna Kruk (x2), Julia Migacz (x2), Marta Gnyl (x2), Wiktoria Gil,
Stilon Gorzów Wielkopolski
Jaskółki Chorzów
06.10.2018  
Adrianna Szlendak (x3), Paulina Żelazek (x2), Karolina Karaczyn
SWD Wodzisław Śląski
Orlik Jelenia Góra
06.10.2018  
Agnieszka Gałuszka-Bielica (x3), Katarzyna Kelner (x2), Lidia Grzonka - Kinga Uryga
Plon Błotnica Strzelecka
Mitech II Żywiec
06.10.2018  
Paulina Knoppik, Magdalena Nagoda - Maja Stopka (x3), Patrycja Rżany (x2), Renata Warunek, Marzena Cholewka
KKS Zabrze
AZS II Wrocław
06.10.2018  
Lidia Florian, Joanna Kęsoń - Julia Bajda
Unia Opole pauzuje.
8. kolejka 13.10.2018
Bielawianka Bielawa
Unia Opole
13.10.2018  
Karolina Tylak (x3), Katarzyna Brzeska, Dagmara Łaskarzewska
Plon Błotnica Strzelecka
KKS Zabrze
13.10.2018  
Barbara Iwańska (x2), Barbara Żelichowska, Simona Wrazidło, Lidia Florian
Orlik Jelenia Góra
Mitech II Żywiec
13.10.2018  
Joanna Płonowska (x5), Aleksandra Misiewicz
Jaskółki Chorzów
SWD Wodzisław Śląski
13.10.2018  
Magdalena Stachnik - Agnieszka Gałuszka-Bielica (x2), Agnieszka Szymiczek, Lidia Grzonka, Katarzyna Kelner
UKKS Istebna
Stilon Gorzów Wielkopolski
13.10.2018  
Justyna Zawada, Kinga Golik, Joanna Czepczor - Paulina Brzozowska (x2), Paula Michalska, Karolina Karczyn, Roksana Graf
AZS II Wrocław pauzuje.
9. kolejka 20.10.2018
Stilon Gorzów Wielkopolski
Bielawianka Bielawa
20.10.2018  
Anna Okulewicz (x2), Karolina Karaczyn, Roksana Graf - Karolina Tylak (x2), Katarzyna Brzeska, Natalia Zagajewska, Marta Gnyl
SWD Wodzisław Śląski
UKKS Istebna
20.10.2018  
Katarzyna Kelner (x2), Anita Buchta, Patrycja Wołczyk - Edyta Klimosz
Mitech II Żywiec
Jaskółki Chorzów
20.10.2018  
KKS Zabrze
Orlik Jelenia Góra
20.10.2018  
Angelika Czmok (x2), Simona Wrazidło
Unia Opole
AZS II Wrocław
20.10.2018  
Patrycja Górnik
Plon Błotnica Strzelecka pauzuje.
10. kolejka 27.10.2018
Bielawianka Bielawa
AZS II Wrocław
27.10.2018  
Karolina Tylak, Katarzyba Brzeska, Julia Migacz - Martyna Buś (x2)
Plon Błotnica Strzelecka
Unia Opole
27.10.2018  
Magdalena Truszczak (x2), Brygida Brysiak, Paulina Knoppik - Natalia Kucharska, Agata Brzozowska
Jaskółki Chorzów
KKS Zabrze
27.10.2018  
Sandra Gałuszka - Joanna Kęsoń
UKKS Istebna
Mitech II Żywiec
27.10.2018  
Joanna Czepczor (x2) - Emilia Walkosz, Oliwia Skowron
Stilon Gorzów Wielkopolski
SWD Wodzisław Śląski
27.10.2018  
Katarzna Kelner (x3), Agnieszka Gałuszka
Orlik Jelenia Góra pauzuje.
11. kolejka 03.11.2018
SWD Wodzisław Śląski
Bielawianka Bielawa
03.11.2018  
Katarzyna Kelner (x3), Agnieszka Szymiczek - Natalia Zagajewska (x2)
Mitech II Żywiec
Stilon Gorzów Wielkopolski
03.11.2018  
Roksana Graf
KKS Zabrze
UKKS Istebna
03.11.2018  
Unia Opole
Orlik Jelenia Góra
03.11.2018  
Aleksandra Korgul
AZS II Wrocław
Plon Błotnica Strzelecka
03.11.2018  
Nikola Kuta (x2), Martyna Buś, Marcelina Buś, Olga Miszczak, Małgorzata Korda - Magdalena Truszczak, Paulina Knoppik
Jaskółki Chorzów pauzuje.
12. kolejka 30.03.2019
Bielawianka Bielawa
Plon Błotnica Strzelecka
30.03.2019  
Katarzyna Brzeska (x4), Natalia Zagajewska (x4), Marty Gnyl - Maja Stronski, Magdalena Truszczak
Unia Opole
Jaskółki Chorzów
30.03.2019  
Karolina Larska (x2), Klaudia Gogolok (x2) - Nikola Wasilewska
KKS Zabrze
Stilon Gorzów Wielkopolski
30.03.2019  
Simona Wrazidło
Mitech II Żywiec
SWD Wodzisław Śląski
30.03.2019  
Agnieszka Gałuszka-Bielica, Patrycja Wołczyk, Katarzyna Kelner
AZS II Wrocław
Orlik Jelenia Góra
31.03.2019  
Julia Siepietowska (x2), Martyna Buś, Martyna Sieradzka, Olga Miszczak
UKKS Istebna pauzuje.
13. kolejka 07.04.2019
UKKS Istebna
Unia Opole
07.04.2019  
Klaudia Gogolok, Karolina Larska
Jaskółki Chorzów
AZS II Wrocław
07.04.2019  
Julia Mularczyk (x2), Weronika Jankowska, Karolina Kowalska
SWD Wodzisław Śląski
KKS Zabrze
07.04.2019  
Agnieszka Gałuszka-Bielica (x2), Patrycja Wołczyk, Anita Buchta - Roxana Fross
Orlik Jelenia Góra
Plon Błotnica Strzelecka
07.04.2019  
Magdalena Truszczak (x2), Katarzyna Mróz
Mitech II Żywiec
Bielawianka Bielawa
25.04.2019  
? - Katarzyna Brzeska (x3)
Stilon Gorzów Wielkopolski pauzuje.
14. kolejka 13.04.2019
Bielawianka Bielawa
Orlik Jelenia Góra
13.04.2019  
Katarzyna Brzeska (x3), Karolina Tylak, Zuzanan Kruk, Natalia Zagajewska, Marta Gnyl
Plon Błotnica Strzelecka
Jaskółki Chorzów
13.04.2019  
Roksana Olszak
Unia Opole
Stilon Gorzów Wielkopolski
13.04.2019  
Sandra Zylla (x3), Karolina Sobotkiewicz (x2), Klaudia Gogolok (x2), Karolina Larska (x2), Patrycja Sajdak, Agata Brzozowska
KKS Zabrze
Mitech II Żywiec
13.04.2019  
Natalia Sypniewska, Barbara Iwańska - Klaudia Kadakova, Iwona Dannheisig
AZS II Wrocław
UKKS Istebna
13.04.2019  
SWD Wodzisław Śląski pauzuje.
15. kolejka 27.04.2019
KKS Zabrze
Bielawianka Bielawa
27.04.2019  
Wioletta Dziółko x2, Roksana Fross, Angelika Czmok - Katarzyna Brzeska x2
SWD Wodzisław Śląski
Unia Opole
27.04.2019  
Agnieszka Gałuszka-Bielica x2, Anita Buchta, Patrycja Wołczyk, Katarzyna Kelner - Klaudia Gogolok x2
Stilon Gorzów Wielkopolski
AZS II Wrocław
27.04.2019  
Malwina Mazur (x3)
UKKS Istebna
Plon Błotnica Strzelecka
27.04.2019  
Magdalena Truszczak (x2)
Jaskółki Chorzów
Orlik Jelenia Góra
27.04.2019  
Sandra Gałuszka, Roksana Olszak, Klaudia Swiderska, Weronika Bystrzowska
Mitech II Żywiec pauzuje.
16. kolejka 04.05.2019
Bielawianka Bielawa
Jaskółki Chorzów
04.05.2019  
Katarzyna Brzeska (x3), Karolina Tylak, Zuzanna Walczak - Klaudia Świderska
Orlik Jelenia Góra
UKKS Istebna
04.05.2019  
Kinga Uryga (x2), Angelika Smagur, Justyna Zych
Plon Błotnica Strzelecka
Stilon Gorzów Wielkopolski
04.05.2019  
AZS II Wrocław
SWD Wodzisław Śląski
04.05.2019  
AZS II Wrocław - SWD Wodzisław Śląski 2:1 Martyna Buś (x2) - Katarzyna Kelner
Unia Opole
Mitech II Żywiec
04.05.2019  
Klaudia Gogolok (x2) - Patrycja Wiśniewska (x2), Weronika Smaza (x2), Ewelina Prokop, Marzena Cholewka
KKS Zabrze pauzuje.
17. kolejka 12.05.2019
KKS Zabrze
Unia Opole
12.05.2019  
Wioletta Dziółko, Roxana Fross - Sandra Zylla
Mitech II Żywiec
AZS II Wrocław
12.05.2019  
Weronika Smaza - Marcelina Buś, Julia Siepietowska, Nikola Kuta
SWD Wodzisław Śląski
Plon Błotnica Strzelecka
12.05.2019  
Katarzyna Kelner (x3), Agnieszka Gałuszka-Bielica, Patrycja Wołczyk, Katja Skupień
Stilon Gorzów Wielkopolski
Orlik Jelenia Góra
12.05.2019  
Anna Okulewicz, Malwina Mazur, Zuzanna Roszko
UKKS Istebna
Jaskółki Chorzów
12.05.2019  
Joanna Czepczor (x2), Patrycja Pawlusińska - Nikola Wasilewska
Bielawianka Bielawa pauzuje.
18. kolejka 18.05.2019
Bielawianka Bielawa
UKKS Istebna
18.05.2019  
Natalia Zagajewska (x3), Katarzyna Brzeska (x2), Martna Gnyl (x2), Zuzanna Walczak - Joanna Czepczor (x2)
Jaskółki Chorzów
Stilon Gorzów Wielkopolski
18.05.2019  
? - Malwina Mazur
Orlik Jelenia Góra
SWD Wodzisław Śląski
18.05.2019  
? - Daria Mandrela (x2), Patrycja Włczyk, Agnieszka Gałuszka-Bielica, Katarzyna Kelner, Katja Skupień
Mitech II Żywiec
Plon Błotnica Strzelecka
18.05.2019  
Magdalena Truszczak, Brygida Brysiak, samobójcza
AZS II Wrocław
KKS Zabrze
18.05.2019  
Nikola Kuta (x3), Martyna Sieradzka (x2), Julia Siepietowska
Unia Opole pauzuje.
19. kolejka 26.05.2019
Unia Opole
Bielawianka Bielawa
26.05.2019  
Klaudia Gogolok, Patrycja Sajdak
KKS Zabrze
Plon Błotnica Strzelecka
26.05.2019  
Joanna Kesoń, Barbara Iwańska
Mitech II Żywiec
Orlik Jelenia Góra
26.05.2019  
Marzena Cholewka - Klaudia Chrabąszcz (x2), Magdalena Walczak, Angelika Smagur, Aleksandra Korgul
SWD Wodzisław Śląski
Jaskółki Chorzów
26.05.2019  
Stilon Gorzów Wielkopolski
UKKS Istebna
26.05.2019  
Malwina Mazur (x3), Zuzanna Roszko (x2)
AZS II Wrocław pauzuje.
20. kolejka 01.06.2019
Bielawianka Bielawa
Stilon Gorzów Wielkopolski
01.06.2019  
UKKS Istebna
SWD Wodzisław Śląski
01.06.2019  
Jaskółki Chorzów
Mitech II Żywiec
01.06.2019  
Orlik Jelenia Góra
KKS Zabrze
01.06.2019  
AZS II Wrocław
Unia Opole
01.06.2019  
Plon Błotnica Strzelecka pauzuje.
21. kolejka 08.06.2019
AZS II Wrocław
Bielawianka Bielawa
08.06.2019  
Unia Opole
Plon Błotnica Strzelecka
08.06.2019  
KKS Zabrze
Jaskółki Chorzów
08.06.2019  
Mitech II Żywiec
UKKS Istebna
08.06.2019  
SWD Wodzisław Śląski
Stilon Gorzów Wielkopolski
08.06.2019  
Orlik Jelenia Góra pauzuje.
22. kolejka 16.06.2019
Bielawianka Bielawa
SWD Wodzisław Śląski
16.06.2019  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Mitech II Żywiec
16.06.2019  
UKKS Istebna
KKS Zabrze
16.06.2019  
Orlik Jelenia Góra
Unia Opole
16.06.2019  
Plon Błotnica Strzelecka
AZS II Wrocław
16.06.2019  
Jaskółki Chorzów pauzuje.