II liga kobiet, gr. kujawsko-pomorska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 01.09.2018
Pogoń Tczew
Gwiazda Toruń
01.09.2018  
Karolina Kwiatkowska x3, Agnieszka Rembalska, Oliwia Aronowska, Weronika Łobocka, Viktoria Ossowska - Aleksandra Pąk, Julia Frelik, Agnieszka Pencherkiewicz
Olimpia II Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
01.09.2018  
Aleksandra Przelicka, samobójcza
WAP Włocławek
Biało-Zielone Gdańsk
02.09.2018  
Oliwia Frontczak (x3), Aleksandra Pabian (x2), Justyna Matusiak
Victoria SP2 Sianów
Lipno Stęszew
02.09.2018  
Malwina Grzelak (x4), Marta Fil, Klaudia Saganowska - Zofia Sliwińska (x2), Kinga Gawron, Maja Dąbrowska
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
UKS Orzeł 2010 Wałcz
02.09.2018  
Patrycja Czerniejewska, Weronika Kowalska, Małgorzata Knuła - Anna Nowak
GSS Grodzisk Wlkp
KKP Chełmża
02.09.2018  
Dominika Krzyzańska - Ewelina Elendt, samobójcza
2. kolejka 08.09.2018
Biało-Zielone Gdańsk
KKP Chełmża
08.09.2018  
Oliwia Siemińska - Ewelina Elendt (x4), Oliwia Ossowska (x3), Lena Sadowska (x2), samobójcza
AP Kotwica Kołobrzeg
GSS Grodzisk Wlkp
08.09.2018  
Natalia Fidos, Kinga Kosakowska, Kornelia Bińczyk
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Olimpia II Szczecin
08.09.2018  
Patrycja Sosna, Patrycja Kalmus, Klaudia Pietkun
Gwiazda Toruń
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
08.09.2018  
Agnieszka Pencherkiewicz, Julia Frelik, Klaudia Grodzicka
Lipno Stęszew
Pogoń Tczew
08.09.2018  
Karolina Kwiatkowska (x3), Martyna Krygier
WAP Włocławek
Victoria SP2 Sianów
08.09.2018  
Magdalena Górska (x3), Justyna Matusiak, Aleksandra Pabian, Oliwia Frontczak
3. kolejka 15.09.2018
Victoria SP2 Sianów
Biało-Zielone Gdańsk
15.09.2018  
Malwina Grzelak (x7), Marta Fil, Karolina Wieczorek, Klaudia Saganowska - Oliwia Siemińska, Aleksandra Koczewska, Lidia Zakrzewska, Natalia Churikova, Zuzanna Kwaśnik
Pogoń Tczew
WAP Włocławek
15.09.2018  
Oliwia Frontczak (x2), Aleksandra Pabian
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Lipno Stęszew
15.09.2018  
Małgorzata Knuła (x3), Weronika Kowalska - Beata Konieczna, Weronika Bober
Olimpia II Szczecin
Gwiazda Toruń
15.09.2018  
Marcelina Wiązowska (x2), Martyna Iwanek, Patrycja Sosna - Julia Frelik (x2), Wiktoria Jóźwicka
GSS Grodzisk Wlkp
UKS Orzeł 2010 Wałcz
15.09.2018  
Joanna Walkowiak (x2), Sylwia Marek, Aleksandra Guzik, Dominika Krzyżańska - Marta Filipowicz
KKP Chełmża
AP Kotwica Kołobrzeg
15.09.2018  
Aleksandra Gaweł - Natalia Fidos (x2), Kinga Kosakowska, Monika Wziątek
4. kolejka 22.09.2018
Biało-Zielone Gdańsk
AP Kotwica Kołobrzeg
22.09.2018  
Aleksandra Koczewska, Oliwia Siemińska - Marcelina Szpak, Anna Tabaczyk, Kornelia Bińczyk
UKS Orzeł 2010 Wałcz
KKP Chełmża
22.09.2018  
Anna Nowak - Julia Ciesielska, Adrianna Lipowska
Gwiazda Toruń
GSS Grodzisk Wlkp
22.09.2018  
Marta Muszyńska (x2), Agnieszke Pencherkiewicz, Daria Gul
Lipno Stęszew
Olimpia II Szczecin
22.09.2018  
Zofia Śliwińska, Beata Konieczna - Marianna Litwiniec
WAP Włocławek
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
22.09.2018  
Justyna Matusiak, Weronika Lewandowska, Aleksandra Pabia
Victoria SP2 Sianów
Pogoń Tczew
22.09.2018  
Klaudia Saganowska, Malwina Grzelak - Oliwia Aronowska (x3), Karolina Kwiatkowska (x2), Wiktoria Krygier (x2), Weronika Łobocka, Martyna Krygier, Laura Krupienko
5. kolejka 30.09.2018
Pogoń Tczew
Biało-Zielone Gdańsk
30.09.2018  
Karolina Kwiatkowska (x2), Weronika Dziadzio, samobójcza - Aleksandra Koczewska, Oliwia Siemińska
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Victoria SP2 Sianów
30.09.2018  
Aleksandra Krawiec, Małgorzata Knuła, Natalia Braun, Patrycja Czerniejewska
Olimpia II Szczecin
WAP Włocławek
30.09.2018  
Klaudia Pietkun - Oliwia Frontczak
GSS Grodzisk Wlkp
Lipno Stęszew
30.09.2018  
Joanna Walkowiak, Sylwia Marek - Beata Konieczna (x2)
KKP Chełmża
Gwiazda Toruń
30.09.2018  
Paulina Jurkiewicz, Aleksandra Domieracka
AP Kotwica Kołobrzeg
UKS Orzeł 2010 Wałcz
30.09.2018  
Natalia Fidos, Anna Tabaczyk, Kinga Kosakowska
6. kolejka 06.10.2018
Biało-Zielone Gdańsk
UKS Orzeł 2010 Wałcz
06.10.2018  
Weronika Zieńczuk - Anna Nowak (x2), Marcelina Biskupska, Zuzanna Zabel
Gwiazda Toruń
AP Kotwica Kołobrzeg
06.10.2018  
Klaudia Grodzicka, Agnieszka Pencherkiewicz
Lipno Stęszew
KKP Chełmża
06.10.2018  
Marta Sobkowiak, Beata Konieczna, Zofia Śliwińska - Oliwia Ossowska
WAP Włocławek
GSS Grodzisk Wlkp
06.10.2018  
Oliwia Frontczak
Victoria SP2 Sianów
Olimpia II Szczecin
06.10.2018  
Klaudia Saganowska - Martyna Iwanek (x2), Klaudia Pietkun (x2), Patrycja Kalmus, Anaida Shahbazyan, Monika Bojaczuk
Pogoń Tczew
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
06.10.2018  
Oliwia Aronowska (x2), Karolina Kwiatkowska (x2), Joanna Ścisłowska - Małgorzata Knuła (x3), Weronika Kowalska
7. kolejka 13.10.2018
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Biało-Zielone Gdańsk
13.10.2018  
Patrycja Czerniejewska (x3), Małgorzata Knuła, Aleksandra Krawiec, Zuzanna Urban, Natalia Braun, Marta Durska
Olimpia II Szczecin
Pogoń Tczew
13.10.2018  
Martyna Iwanek (x2), Karolina Łaniewska, Patrycja Kalmus - Karolina Kwiatkowska (x3)
GSS Grodzisk Wlkp
Victoria SP2 Sianów
13.10.2018  
Dominika Krzyżańska (x3), Izabela Drozdowska, Emila Janeda – Malwina Grzelak, Wiktoria Robakowska
KKP Chełmża
WAP Włocławek
13.10.2018  
Adrianna Lipowska, Julia Ciesielska
AP Kotwica Kołobrzeg
Lipno Stęszew
13.10.2018  
Kornelia Bińczyk (x2), Marcelina Szpak, Kinga Kosakowska
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Gwiazda Toruń
13.10.2018  
Anna Nowak, Martyna Odolczyk - Agnieszka Pencherkiewicz, Joanna Przybysz
8. kolejka 20.10.2018
Biało-Zielone Gdańsk
Gwiazda Toruń
20.10.2018  
Lidia Zakrzewska - Agnieszka Pencherkiewicz, Joanna Przybysz, Marta Muszyńska
Lipno Stęszew
UKS Orzeł 2010 Wałcz
20.10.2018  
Anna Nowak
WAP Włocławek
AP Kotwica Kołobrzeg
20.10.2018  
Oliwia Frontczak - Kinga Kosakowska, Natalia Fidos
Victoria SP2 Sianów
KKP Chełmża
20.10.2018  
Wiktoria Robakowska (x2), Klaudia Saganowska (x2)- Marta Araśniewicz, Joanna Bonewicz
Pogoń Tczew
GSS Grodzisk Wlkp
20.10.2018  
Karolina Kwiatowska (x2), Małgorzata Burczyk, Weronika Łobocka - Aleksandra Guzik
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Olimpia II Szczecin
20.10.2018  
Maria Gościniak
9. kolejka 27.10.2018
Olimpia II Szczecin
Biało-Zielone Gdańsk
27.10.2018  
Patrycja Sosna
GSS Grodzisk Wlkp
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
27.10.2018  
Małgorzata Knuła, Natalia Braun
KKP Chełmża
Pogoń Tczew
27.10.2018  
Aleksandra Gaweł, Paulina Jurkiewicz
AP Kotwica Kołobrzeg
Victoria SP2 Sianów
27.10.2018  
Kinga Kosakowska (x3), Kornelia Bińczyk (x2), Anna Tabaczyk - Klaudia Saganowska, Marta Fil
UKS Orzeł 2010 Wałcz
WAP Włocławek
27.10.2018  
Zuzanna Zabel, Paulina Łukaszewicz - Magdalena Górska
Gwiazda Toruń
Lipno Stęszew
27.10.2018  
Julia Olkiewicz, Miroslava Fisenko, Marta Muszyńska - Marta Sobkowiak
10. kolejka 03.11.2018
Biało-Zielone Gdańsk
Lipno Stęszew
03.11.2018  
Monika Formella (x2), Lidia Zakrzewska - Kinga Gawron (x2), Zofia Sliwińska
WAP Włocławek
Gwiazda Toruń
03.11.2018  
Justyna Matusiak (x2), Magda Górska, Weronika Sobierajska
Victoria SP2 Sianów
UKS Orzeł 2010 Wałcz
03.11.2018  
Malwina Grzelak - Zuzanna Zabel
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
KKP Chełmża
03.11.2018  
Małgorzata Knuła
Pogoń Tczew
AP Kotwica Kołobrzeg
03.11.2018  
Kinga Kosakowska, Kornelia Bińczyk
Olimpia II Szczecin
GSS Grodzisk Wlkp
03.11.2018  
Agnieszka Mocydlarz, Aleksandra Guzik
11. kolejka 10.11.2018
GSS Grodzisk Wlkp
Biało-Zielone Gdańsk
10.11.2018  
Aleksandra Guzik (x3), Dominika Krzyżańska (x2), Aleksandra Kuleczka
KKP Chełmża
Olimpia II Szczecin
10.11.2018  
Ewelina Elendt (x2), Oliwia Osowska - Wiktoria Lipiejko, Natalia Szews, Marcelina Wiązowska
AP Kotwica Kołobrzeg
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
10.11.2018  
Natalia Fidos (x3), Monika Wziątek (x2), Kornelia Bińczyk (x2) - Weronika Kowalska (x2)
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Pogoń Tczew
10.11.2018  
Zuzanna Zabel
Gwiazda Toruń
Victoria SP2 Sianów
10.11.2018  
Julia Frelik (x4), Agnieszka Pencherkiewicz (x2)
Lipno Stęszew
WAP Włocławek
10.11.2018  
Oliwia Frontczak (x2), Anna Rokicka, Justyna Matusiak
12. kolejka 06.04.2019
Gwiazda Toruń
Pogoń Tczew
06.04.2019  
Katarzyna Choińska
AP Kotwica Kołobrzeg
Olimpia II Szczecin
06.04.2019  
Kinga Kosakowska, Natalia Fidos, Kornelia Bińczyk, Kinga Szymańska, Monika Wziątek, Marcelina Szap, Dominika Szczygielska - Wiktoria Lipiejko
Biało-Zielone Gdańsk
WAP Włocławek
06.04.2019  
Oliwia Kasprowicz - Sandra Wiśniewska, Justyna Matusiak, Katarzyna Szeliga, Oliwia Frontczak
Lipno Stęszew
Victoria SP2 Sianów
06.04.2019  
Victoria Heib, Malwina Grzelak
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
06.04.2019  
Zuzanna Zabel, Marta Filipowicz - Weronika Kowalska
KKP Chełmża
GSS Grodzisk Wlkp
06.04.2019  
Paulina Jurkiewicz (x2), Lena Sadowska
13. kolejka 13.04.2019
KKP Chełmża
Biało-Zielone Gdańsk
13.04.2019  
Paulina Jurkiewicz, Aleksandra Domieracka - Oliwia Kasprowicz
GSS Grodzisk Wlkp
AP Kotwica Kołobrzeg
13.04.2019  
Patrycja Sutkowska, Martyna Franek - Kinga Kosakowska
Olimpia II Szczecin
UKS Orzeł 2010 Wałcz
13.04.2019  
Laura Witkowska - Weronika Lachowicz, Sandra Zimoch
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Gwiazda Toruń
13.04.2019  
Weronika Kowalska, Sabina Napieralska - Agnieszka Pencherkiewicz
Pogoń Tczew
Lipno Stęszew
13.04.2019  
Martyna Tryka, Joanna Ścisłowska
Victoria SP2 Sianów
WAP Włocławek
13.04.2019  
Weronika Sobierajska, Magda Górska, Justyna Matusiak, Oliwia Frontczak, Klaudia Wróblewska
14. kolejka 27.04.2019
Biało-Zielone Gdańsk
Victoria SP2 Sianów
27.04.2019  
Oliwia Siemińska - Malwina Grzelak x2, Klaudia Saganowska x2
WAP Włocławek
Pogoń Tczew
27.04.2019  
Laura Krupienko, Oliwia Aronowska
Lipno Stęszew
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
27.04.2019  
samobójcza - Weronika Kowalska x2, Małgorzata Knuła, Aleksandra Krawiec
Gwiazda Toruń
Olimpia II Szczecin
27.04.2019  
Agnieszka Pencherkiewicz x2, Judyta Witkowska x2, Marta Muszyńka, Daria Gul, Aleksandra Pąk - ?
UKS Orzeł 2010 Wałcz
GSS Grodzisk Wlkp
27.04.2019  
Sandra Zimoch - Patrycja Sutkowska x2, Aleksandra Guzik x2, Joanna Walkowiak
AP Kotwica Kołobrzeg
KKP Chełmża
27.04.2019  
Anna Tabaczyk, Kinga Kosakowska
15. kolejka 05.05.2019
AP Kotwica Kołobrzeg
Biało-Zielone Gdańsk
05.05.2019  
Natalia Fidos (x2), Kinga Kosakowska, Kornelia Bińczyk - Oliwia Kasprowicz
KKP Chełmża
UKS Orzeł 2010 Wałcz
05.05.2019  
Paulina Jurkiewicz (x3), Aleksandra Gaweł - Sandra Zimoch (x2), Marcelina Biskupska
GSS Grodzisk Wlkp
Gwiazda Toruń
05.05.2019  
Olimpia II Szczecin
Lipno Stęszew
05.05.2019  
/walkower
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
WAP Włocławek
05.05.2019  
Aleksandra Krawiec (x2), Małgorzata Knuła (x2), Maria Gościniak - Justyna Matusiak
Pogoń Tczew
Victoria SP2 Sianów
05.05.2019  
Martyna Krygiel (x2), Agnieszka Rembalska
16. kolejka 11.05.2019
Biało-Zielone Gdańsk
Pogoń Tczew
11.05.2019  
Paulina Magulska (x2), Victoria Osowska
Victoria SP2 Sianów
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
11.05.2019  
Malwina Grzelak, Wiktoria Robakowska - Małgorzata Knuła (x2), Zuzanna Urban, Emilia Paluch, Aleksandra Krawiec
WAP Włocławek
Olimpia II Szczecin
11.05.2019  
Justyna Matusiak, Anna Rokicka - Wiktoria Lipiejko
Lipno Stęszew
GSS Grodzisk Wlkp
11.05.2019  
Marta Sobkowiak - Martyna Franek (x2), Sylwia Marek, Aleksandra Guzik, Joanna Walkowiak
Gwiazda Toruń
KKP Chełmża
11.05.2019  
Joanna Przybysz, Aleksandra Pąk
UKS Orzeł 2010 Wałcz
AP Kotwica Kołobrzeg
11.05.2019  
Kornelia Bińczyk (x2), Kinga Kosakowska, Marcelina Szpak, Natalia Fidos, Monika Wziątek, Dominika Szczygielska, Oliwia Iwanejko
17. kolejka 18.05.2019
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Biało-Zielone Gdańsk
18.05.2019  
Marcelina Biskupska, Sandra Zimoch - Weronika Sturmowska, Lidia Zakrzewska
AP Kotwica Kołobrzeg
Gwiazda Toruń
18.05.2019  
samobójcza - Agnieszka Pencherkiewicz
KKP Chełmża
Lipno Stęszew
18.05.2019  
Oliwia Ossowska (x3), Wiktoria Rąbalska - Maja Dąbrowska
GSS Grodzisk Wlkp
WAP Włocławek
18.05.2019  
Sylwia Marek, Joanna Walkowiak - samobójcza
Olimpia II Szczecin
Victoria SP2 Sianów
18.05.2019  
Wiktoria Robakowska, Malwina Grzelak
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Pogoń Tczew
18.05.2019  
Adrianna Marczak, Maria Gościniak, Małgorzata Knuła - Martyna Krygier, Łucja Tabor
18. kolejka 25.05.2019
Biało-Zielone Gdańsk
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
25.05.2019  
Lidia Zakrzewska, Klaudia Saczewska - Małgorzata Knuła (x3)
Pogoń Tczew
Olimpia II Szczecin
25.05.2019  
Paulina Magulska (x5), Klaudia Pietkun (x3), Viktoria Osowska (x3), Aleksandra Rajek (x2), Weronika Dziadzio, Agnieszka Rembalska
Victoria SP2 Sianów
GSS Grodzisk Wlkp
25.05.2019  
Malwina Grzelak - Joanna Walkowiak, Aleksandra Guzik, Martyna Franek, samobójcza
WAP Włocławek
KKP Chełmża
25.05.2019  
Magdalena Górska, Weronika Lewandowska, Weronika Sobierajska - Paulina Jurkiewicz (x2), Oliwia Ossowska
Lipno Stęszew
AP Kotwica Kołobrzeg
25.05.2019  
Marta Sobkowiak - Natalia Fidos, Oliwia Iwanejko, Kornelia Bińczyk
Gwiazda Toruń
UKS Orzeł 2010 Wałcz
25.05.2019  
/walkower
19. kolejka 01.06.2019
Gwiazda Toruń
Biało-Zielone Gdańsk
01.06.2019  
Klaudia Grodzicka x3, Daria Gul, Julia Frelik, Karolina Kowalska - Karolina Rzeppka, Lidia Zakrzewska
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Lipno Stęszew
01.06.2019  
Anna Nowak x2, Marta FIlipowicz
AP Kotwica Kołobrzeg
WAP Włocławek
01.06.2019  
/walkower
KKP Chełmża
Victoria SP2 Sianów
01.06.2019  
Lena Sadowska x2, Paulina Jurkiewicz, Oliwia Ossowska
GSS Grodzisk Wlkp
Pogoń Tczew
01.06.2019  
Sylwia Marek x2, Joanna Walkowiak - Martyna Tryka
Olimpia II Szczecin
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
01.06.2019  
Wiktoria Lipiejko, Monika Bojaczuk - Aleksandra Krawiec
20. kolejka 08.06.2019
Biało-Zielone Gdańsk
Olimpia II Szczecin
08.06.2019  
Wiktoria Lipiejko, Monika Bojaczuk, Wiktoria Bagińska
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
GSS Grodzisk Wlkp
08.06.2019  
Weronika Kowalska x2, Marta Durska - Patrycja Sutkowska, Sylwia Marek
Pogoń Tczew
KKP Chełmża
08.06.2019  
Łucja Tabor, Weronika Dziadzio, Paulina Magulska, Oliwia Aronowska
Victoria SP2 Sianów
AP Kotwica Kołobrzeg
08.06.2019  
Wiktoria Robakowska - Natalia Fidos x2, Kinga Kosakowska, samobójcza
WAP Włocławek
UKS Orzeł 2010 Wałcz
08.06.2019  
Justyna Matusiak x3, Oliwia Frontczak, Katarzyna Szeliga
Lipno Stęszew
Gwiazda Toruń
08.06.2019  
Ewa Telążka - Marta Muszyńska x2
21. kolejka 16.06.2019
Lipno Stęszew
Biało-Zielone Gdańsk
16.06.2019  
Szymankiewicz x2, Kociemba, Gawron, samobójcza - Monika Formella x2
Gwiazda Toruń
WAP Włocławek
16.06.2019  
Aleskandra Pąk, Marta Muszyńska, Agnieszka Pencherkewicz - Oliwia Frontczak
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Victoria SP2 Sianów
16.06.2019  
Anna Nowak x2 - Malwina Grzelak
KKP Chełmża
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
16.06.2019  
Paulina Jurkiewicz - Małgorzata Knuła x2, Sabina Napieralska
AP Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Tczew
16.06.2019  
Oliwia Aronowska x2, Laura Krupienko, Paulina Magulska
GSS Grodzisk Wlkp
Olimpia II Szczecin
16.06.2019  
Joanna Walkowiak x3, Sylwia Marek x3 - Angelika Hejnowska, Wiktoria Lipiejko, Laura Witkowska
22. kolejka 22.06.2019
Biało-Zielone Gdańsk
GSS Grodzisk Wlkp
22.06.2019  
Sylwia Marek x3
Olimpia II Szczecin
KKP Chełmża
22.06.2019  
/walkower
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
AP Kotwica Kołobrzeg
22.06.2019  
Małgorzata Knuła x2 - Monika Wziątek, Natalia Fidos
Pogoń Tczew
UKS Orzeł 2010 Wałcz
22.06.2019  
? - Marcelina Biskupska , Anna Nowak
Victoria SP2 Sianów
Gwiazda Toruń
22.06.2019  
Malwina Grzelak x2, Wiktoria Robakowska - Marta Muszyńska x2, Agnieszka Pencherkiewicz, Aleksandra Pąk, Julia Olkiewicz
WAP Włocławek
Lipno Stęszew
22.06.2019  
Justyna Matusiak, Sandra Wiśniewska
22. kolejka 22.06.2019

Biało-Zielone Gdańsk

0:3

22.06.2019   Uzupełnij dane

GSS Grodzisk Wlkp

Sylwia Marek x3

Olimpia II Szczecin

0:3

22.06.2019   Uzupełnij dane

KKP Chełmża

/walkower

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.

2:2

22.06.2019   Uzupełnij dane

AP Kotwica Kołobrzeg

Małgorzata Knuła x2 - Monika Wziątek, Natalia Fidos

Pogoń Tczew

4:2

22.06.2019   Uzupełnij dane

UKS Orzeł 2010 Wałcz

? - Marcelina Biskupska , Anna Nowak

Victoria SP2 Sianów

3:5

22.06.2019   Uzupełnij dane

Gwiazda Toruń

Malwina Grzelak x2, Wiktoria Robakowska - Marta Muszyńska x2, Agnieszka Pencherkiewicz, Aleksandra Pąk, Julia Olkiewicz

WAP Włocławek

2:0

22.06.2019   Uzupełnij dane

Lipno Stęszew

Justyna Matusiak, Sandra Wiśniewska
Brak zaplanowanych spotkań.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości