III liga, gr. podkarpacka, 07.06.2015 r.
LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Syrenka Roźwienica 3:1 (2:1)
Kojder, Żak (k), Nowak - Janusz

Grodziszczanka: J. Joniec - Tabin, Żak, Rynasiewicz, Majkut, Szpila, Kojder, Maziarz, Rachwał, S. Joniec, Moszkowicz oraz Trojnar, Piela, Nowak, Chmura, Konieczny, Węgrzyn, Grzywna

Pełną zdobyczą punktową zakończyły sezon piłkarki LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne, które w niedzielne bardzo upalne przedpołudnie pewnie pokonały swoje rywalki z Roźwienicy 3:1 do przerwy wygrywając 2:1. Ogromny upał jaki panował na stadionie na pewno nie był sprzymierzeńcem piłkarek, jednak mecz obfitował w walkę i zaangażowanie zawodniczek obu zespołów. Już w 10 minucie spotkania pięknym strzałem z rzutu wolnego z 35 metrów piłkę pod poprzeczką golkiperki z Grodziska umieściła Justyna Janusz i było 1:0 dla Syrenki. Jednak nie trzeba było długo czekać na wyrównanie – rajd lewą stroną boiska zakończyła plasowanym strzałem Gabriela Kojder i stan meczu się wyrównał. Pod koniec pierwszej połowy za faul na zawodnicze z Grodziska, sędzia zawodów podyktował rzut karny, który pięknym strzałem na gola zamieniła kapitan zespołu – Karolina Żak. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza spotkania. W drugiej odsłonie meczu , jeszcze większą przewagę zyskały piłkarki z Grodziska , które raz po raz przypuszczały atak na bramkę Syrenki. Niestety tylko jedna z tych akcji zakończyła się zdobyciem kolejnego gola, którego autorką była Małgorzata Nowak. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i piłkarki z Grodziska pewnie zdobyły kolejne trzy cenne punkty.