II liga, gr. kujawsko-pomorska, 02.05.2015 r.
Victoria SP2 Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski 4:0 (3:0)
Trzeciak 9, Kornacka 33, Grzelak 18, 72

Victoria: Chwastek - Buszowiecka (73 Cieplak), Pencherkiewicz, Struszczyk, A. Saganowska (82 Tomaszewska), Nastała (52 Krupienko), Kornacka (80 Wojciechowska), Malinowska (55 Wodarczyk), K. Saganowska (82 Rogowicz), Grzelak, Trzeciak (58 Pietras)

Po meczach XIII kolejki rozgrywek II ligi kobiet i remisie dotychczasowego lidera Polonii Środa z TKKF Stilon II Gorzów Wlkp. 1:1 sianowianki po zwycięstwie 4:0 nad zespołem GSS Grodzisk Wlkp. powróciły na fotel lidera II frontu, który straciły po szóstej kolejce rundy jesiennej niespodziewanie remisując 1:1 z Notecią Inowrocław.

Mecz z grodziszczankami jak zwykle ostatnio w Sianowie miał ładną oprawę. Sędziów i piłkarki wyprowadzały młode piłkarki biorące udział w projekcie FIO "Znajdź w sobie pasję" dotowaną przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz wspomaganą przez Gminę Sianów i Szkołę Podstawową nr 2 w Sianowie. Ponadto dopisało słoneczko i kibice, którzy w nagrodę otrzymali czekolady. Na zakończenie nie zabrakło też grila. Mecz z ekipą z Grodziska rozpoczął się bardzo dobrze dla sianowianek bo już w 9 minucie po dobrej akcji Malwiny Grzelak ładnie wykończyła Paulina Trzeciak i było 1:0. Po następnych 9 minutach było już 2:0 bo tym razem Malwina Grzelak sama wykończyła akcję. Tak więc już w 18 minucie piłkarki Victorii SP2 prowadziły 2:0. W 33 minucie po strzale Malwiny Grzelak odbitą piłkę przejęła Dorota Kornacka i ładnym plasowanym strzałem w długi róg podwyższyła na 3:0. Jeszcze w doliczonym czasie pierwszej połowy sianowianki mogły prowadzić 4:0, ale dogodną sytuację zmarnowała Malwina Grzelak.
Tak więc wynik był już właściwie przesądzony i trener Victorii SP 2 Sianów Krystian Mural mógł dokonać wielu zmian. I tak też zrobił. Do końca meczu nastąpiło aż 7 zmian. Niestety przez to trochę mecz stracił na atrakcyjności, ale mimo to sianowianki dalej były stroną atakującą. W 64 minucie po bardzo dobrej akcji Klaudia Saganowska w sytuacji sam na sam z bramkarką mocno strzeliła ale niestety nad poprzeczką. W 74 minucie sianowianki po akcji Malwiny Grzelak uzyskują czwarte trafienie. W 77 minucie piłkarki z Grodziska mają rzut wolny, ale piękną obroną popisuje się Małgorzata Chwastek bramkarka Victorii SP2. Jeszcze w 85 minucie sam na sam znalazła się Klaudia Rogowicz, ale niestety strzeliła w bramkarkę gości i mecz zakończył się rezultatem 4:0 dla sianowianek.

Po meczu piłkarki Victorii SP2 odtańczyły taniec radości i zapowiedziały, że już nie oddadzą pierwszego miejsca w tabeli do końca rozgrywek. Trener Krystian Mural w wypowiedzi pomeczowej stwierdził, że może to nie był najlepszy mecz w wykonaniu jego podopiecznych, ale cieszą trzy punkty i pewna wygrana 4:0. Wynik mógł być wyższy ale i tak jest bardzo dobry zwłaszcza , że w grze przeszkadzał silny wiatr oraz zupełnie dobrze dysponowana drużyna dziewczyn z Grodziska. Następny mecz sianowianki zagrają w Gorzowie Wlkp. ze Stilonem II 10 maja 2015 o godz. 15.00.