III liga, gr. mazowiecka, 18.04.2015 r.
UKS Loczki Wyszków - UKS Ząbkovia Zabki 0:6 (0:4)
Karczewska 4, 60, Górecka 21, 44, Tuszyńska 28, Lepa 30

Ząbkovia: Buczek - Bernasiuk (41 Rusińska), Górecka (55 Ferens), Karczewska, Kleszcz (41 Domańska), Kowalczyk, Kuch, Lepa, Stankowska (55 Królska), Szyszka (41 Pietrzak)

W sobotę 18 kwietnia 2015 roku w Wyszkowie przy ul. Kościuszki 54 odbył się mecz III ligi kobiet pomiędzy UKS Loczki Wyszków i UKS Ząbkovia Ząbki.
W 4. minucie spotkania po podaniu Ani Kleszcz pierwszą bramkę dla Ząbkovii strzeliła Nikola Karczewska. W 21. minucie na 2:0 podwyższyła Magda Górecka (asysta: Nikola Karczewska). W 28. minucie spotkania po dograniu Igi Kowalczyk na listę strzelczyń wpisała się Klaudia Tuszyńska, a w 30. minucie dogranie Nikoli Karczewskiej na bramkę zamieniła Ania Lepa. W cztery minuty po zmianie stron druga bramkę w tym meczu strzeliła Magda Górecka (asysta: Klaudia Tuszyńska), a wynik spotkania w 60. minucie ustaliła Nikola Karczewska (po podaniu Sandry Pietrzak).

Mecz w Wyszkowie to trzecie z rzędu zwycięstwo ligowe UKS Ząbkovia Ząbki. Niezwykle istotne jest, iż w tym meczu widać także było poprawę gry. Bardzo dobrze spisały debiutujące Ania Kleszcz i Sandra Pietrzak (pierwszy w życiu mecz ligowy!). Wszystkie zawodniczki rozegrały bardzo dobre spotkanie.