2L: Victoria - Polonia 0:0 (foto)

II liga, gr. kujawsko-pomorska, 11.04.2015 r.
Victoria Sianów - Polonia Środa Wielkopolska 0:0

Victoria: Chwastek - Buszowiecka, Pencherkiewicz, Struszczyk, Cieplak (55 Malinowska), Krupienko (60  Pietras), Wodarczyk, Kornacka, Saganowska, Trzeciak (85 Nastała), Grzelak

Nie udał się sianowskim piłkarkom atak na pozycję lidera. W meczu rozegranym w Sianowie miejscowe piłkarki Victorii SP 2 Sianów, wicelider tabeli II ligi kobiet grupy kujawsko-pomorskiej przyjmowały lidera drużynę Polonii Środa Wlkp. Po emocjonującym meczu padł remis 0:0 i sytuacja w tabeli pozostała bez zmian. Na czele jest nadal Polonia, która ma 2 punkty przewagi nad Victorią SP 2.

Mecz od początku był bardzo zacięty i nie brakowało walki. W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sytuacje bramkowe, ale brakowało wykończenia. W drugiej odsłonie zaznaczyła się przewaga Victorii SP 2. Skuteczność była jednak nadal słaba. W 50 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystała najlepsza strzelczyni zespołu Victorii Malwina Grzelak. Jeszcze lepszą okazję sianowianki miały w 76 minucie po nieudanej pułapce ofsajdowej Paulina Trzeciak i Malwina Grzelak były przed bramkarką Polonii. Trzeciak zamiast strzelić do bramki lub podać do lepiej ustawionej Malwiny Grzelak zdecydowała się sama skończyć akcję i... nie trafiła w bramkę.

W sumie był to wyrównany mecz, ale sianowianki miały lepsze sytuacje do strzelenia gola. Mecz miał ładną oprawę. Sędziów i zawodniczki obydwu zespołów wyprowadzały młode piłkarki, które biorą udział w projekcie FIO "Znajdź w sobie pasję" Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Nie zabrakło też pięknej pogody i kibiców dla których sponsor klubu ufundował czekolady.

W zespole Victorii SP 2 Sianów udanie zadebiutowała Laura Krupienko pozyskana z Canicuły Bytów. Nie był to jeszcze optymalny skład Victorii SP2 bo zabrakło min. Żanety Sieg, Adrianny Saganowskiej i Izabeli Pawłowskiej.