Olimp Gościno - Victoria Sianów 0:4 (0:0)
Trzeciak 49, Pawłowska 60, Grzelak 74, 80

Olimp: A. Szymańska - Adamska, Kołodziejczyk, Kryściak (50 Wiśniewska), Plata, Chmielewska, Dondaj (70 Knapik), K. Szymańska (65 Smolarek), Fecycz, Paprocka, Szczygielska

Victoria: Chwastek (80 Czapla), Nastała (84 Wojciechowska), Struszczyk, Pencherkiewicz, Cieplak (84 Miętkiewicz), Rogowicz (46 Wodarczyk), Kornacka, Pawłowska, K. Saganowska, Trzeciak, Grzelak.

Piłkarki sianowskiej Victorii S.P. 2 Sianów odniosły w II lidze kobiet szóste z kolei zwycięstwo wygrywając w Gościnie z KS Olimp 4:0. Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie mecz był wyrównany a w drugiej przewagę i bramki uzyskały piłkarki z Sianowa. W pierwszej połowie w 12. minucie po dobrej wrzutce jednej z sianowianek niecelnie główkowała Malwina Grzelak. W 18. minucie ponownie pokazała się Grzelak, ale jej dobry strzał pięknie obroniła bramkarka z Gościna. W 19. minucie po nieudanej pułapce ofsajdowej gościnianki mogły prowadzić 1:0, ale ich napastniczka w sytuacji 1:1 nie trafiła do sianowskiej bramki. W 36. minucie potwornie zakotłowało się pod bramką Gościna, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie i wynikiem 0:0 zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Druga połowa zaczęła się pomyślnie dla sianowianek bo już w 49. minucie Paulina Trzeciak z bliska po podaniu od Malwiny Grzelak strzeliła lewą nogą na 1:0 dla zespołu z Sianowa. W 60. minucie gościnianki groźnie zaatakowały, ale ich strzał przeszedł obok sianowskiej bramki. W 69 minucie po wyrzucie z autu Klaudii Saganowskiej i uderzeniu Izabeli Pawłowskiej piłka przelobowała bramkarkę Olimpa i sianowianki prowadziły 2:0. Po tej bramce załamane piłkarki z Gościna oddały całkowicie inicjatywę zespołowi z Sianowa. Efektem tego były następne dwie bramki dla Sianowa. W 74. minucie pięknym strzałem popisała się Malwina Grzelak i było 0:3. W 80. minucie ponownie Grzelak kiwnęła kilka przeciwniczek i z bliska wepchnęła piłkę do bramki i sianowianki wyszły na prowadzenie 4:0. Jeszcze w 82 minucie szansę podwyższenia na 5:0 miała Paulina Trzeciak, ale w super sytuacji z bliska nie trafiła do bramki.

W opinii trenerów z Gościna i Sianowa było to dobre spotkanie z obu stron. Po wyrównanej pierwszej połowie o wyniku końcowym zadecydowało jednak większe doświadczenie sianowianek, lepsza dyspozycja strzelecka Victorii S.P. 2 oraz błędy bloku defensywnego drużyny z Gościna. Trener Jędrzej Bielecki pochwalił też prowadzących spotkanie sędziów, którzy bardzo dobrze wykonali swoje zadanie. Następny mecz sianowianki rozegrają u siebie w Sianowie 25 października 2014 r. (sobota) o godzinie 12.00 z rezerwami ekstraklasy KKP Metal Group Bydgoszcz. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.