1L: Mitech - Tomaszów 3:0 (foto)

W meczu I ligi gr. wschodniej Mitech Żywiec odniósł kolejne zwycięstwo pokonując MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:0.

I liga, gr. wschodnia, 04.10.2008 r. godz. 15:00
TS Mitech Żywiec -MUKS Tomaszów Mazowiecki 3:0 (2:0)
Wnuk 8, Półtorak 14, Droździk 81

Żółte kartki: Mika - Gajak
Sędziowała: Katarzyna Wójs (Małopolski ZPN)

Mitech: K. Jankowska - Mika, Łopatka, Golec, Ponikwia, Półtorak (84 Wandzel), Łąckiewicz (46 Szczotka), Spandel (46 Cholewka), Wnuk, P. Jankowska (75 Droździk), Husar (70 Adler)

Dargfil: Bryk - J. Daleszczyk J., G. Daleszczyk (46 Augustyniak), Wójciak, Kapała, Syrewicz, Kamocka, Chmal (46 Smelcerz), Dziubek, Grabalska (87 Szumska), Gajak (79 Swędrowska)

W ciężkich warunkach musiały rozegrać swój kolejny mecz piłkarki Mitechu. W deszczu, na ciężkiej, mokrej murawie udowodniły jednak, że są mocną ekipą. Już na początku meczu groźnie zaatakowały, co przyniosło efekt w postaci bramki. W 8. minucie meczu Patrycja Jankowska pobiegła w kierunku zagranej prostopadłej piłki, czym doprowadziła do błędu w wybiciu piłki przez bramkarkę. Do futbolówki dopadła Katarzyna Wnuk i skierowała ją do siatki. Było to już szóste trafienie w czwartym meczu tej zawodniczki. 6 minut później na 2-0 podwyższyła strzałem z lewej nogi Halina Półtorak po podaniu Beaty Husar. Zawodniczki Mitechu kontrolowały przebieg spotkania. W drugiej połowie kontynuowały dobrą grę, ale w sytuacjach podbramkowych brakowało skuteczności. Trzecią i ostatnia bramkę w meczu zdobyła najmłodsza Agata Droździk, która pewnym strzałem zakończyła akcję Mitechu.