2L: Wanda - Granat 3:0

Przy ciągle padającym deszczu rozegrano mecz IV kolejki II Ligi kobiet, w którym Wanda pokonała Granat Skarżysko 3:0 (1:0).

II liga, gr. małopolska 21.09.2008 r. godz. 14:00
Wanda - Granat Skarżysko 3:0 (1:0)
Piecyk 7, 49, Fiałek 85 (k)

Wanda: Pierzchała (46 Leśniak-Reiss) - I. Milc, Łyszczarz, Król, Saugo-Surówka (88 Pyrz), Kowal (88 M. Milc) - Krzemińska (75 Kurkowska), Fiałek, Cieniawska (46 Sroka, 65 Starak) - Frączek, Piecyk

Trudne warunki nie przeszkodziły zawodniczkom Wandy w zdobyciu kolejnych punktów. Krakowianki przeważały przez całe spotkanie i zasłużenie wygrały. I połowa to zdecydowana przewaga gospodyń udokumentowana bramką Nadii Piecyk w 7. minucie. W drugiej, gra bardziej się wyrównała, lecz to Wanda strzeliła dwie bramki po uderzeniach ponownie Piecyk w 49. minucie i Fiałek z rzutu karnego w 85. minucie. Po tym zwycięstwie Wanda wróciła na fotel lidera II ligi małopolskiej.