Kadra wygrywa bez wysiłku (foto)

W sobotnim spotkaniu II ligi grupy łódzkiej, Kadra Rembertów na własnym stadionie pokonała 4:1 SAS VIS 2007 Skierniewice.

II liga, gr. łódzka, 20.09.2008 r.
Kadra Rembertów - SAS VIS 2007 Skierniewice 4:1 (2:0)
Stankiewicz x2, Szulc (s), Kosiacka - Wasiak

Kadra: Magda Górecka - Katarzyna Liwanowska, Katarzyna Stamburska, Olga Klusek (60 Martyna Kepińska) - Anna Kosiacka, Karolina Pierzanowska, Natalia Stankiewicz (60 Natalia Bielska), Paulina Kurek (60 Patrycja Demolin) , Dorota Wierzbicka - Sylwia Szybowska, Maria Strzałkowska.

SAS: Karolina Szulc - Beata Stoczyńska, Michalina Walczak, Sylwia Trojanowska, Katarzyna Czajka (70 Agnieszka Bomba) - Magdalena Noga (80 Maria Broniarz)., Marta Tręboszka, Katarzyna Wasiak, Justyna Kobyłecka - Aleksandra Redzisz, Dorota Walczak

Spotkanie toczyło się w szybkim tempie, jednak optyczną przewagę miały gospodynie, dzięki czemu zdobyły w pierwszej połowie dwie bramki i nie straciły żadnej. W drugiej części spotkania zespół SAS był równorzędnym przeciwnikiem Kadry. Zawodniczki ze Skierniewic mogły zdobyć w ostatnich trzydziestu minutach aż cztery bramki, jednak zabrakło skuteczności, którą miały piłkarki Kadry. Mecz zakończył się zwycięstwem klubu z Rembertowa 4:1, który miał więcej szczęścia pod polem karnym SAS'a.

Relacja i zdjęcia: Marcin Chiliński (KobiecaPilka.pl)