3L: Ząbkovia - Królewscy 5:1

III liga, gr. mazowiecka, 26.04.2014 r.
UKS Ząbkovia Ząbki - KS Królewscy Płock 5:1

Ząbkovia: Buczek - Ferens (65 Ośkiewicz), Górecka (75 Nowakowska), Karczewska, Kowalczyk, Krawczyk (41 Domańska), Królska (60 Przasnyska), Lepa, Stankowska, Szyszka, Tuszyńska

W sobotę 26 kwietnia 2014 roku zawodniczki UKS Ząbkovia Ząbki gościły u siebie drużynę KS Królewscy Płock w ramach rozgrywek 12 kolejki III Ligi Kobiet. Zawodniczki z Ząbek pomimo optycznej (i faktycznej) przewagi nie mogły jej przypieczętować celnym strzałem i na pierwszą bramkę czekać przyszło aż 26 minut (wtedy to na listę strzelczyń wpisała się Nikola Karczewska).

Przez ostatnie 10 minut pierwszej połowy zespół Ząbkovii grał w osłabieniu (poza boiskiem przebywała kontuzjowana Klaudia Krawczyk). W drugiej połowie meczu jako pierwsza bramkarkę z Płocka pokonała Magda Górecka (w 56 minucie meczu), w cztery minuty później na 3:0 podwyższyła Nikola Karczewska. W 75 minucie meczu dziewczęta z Płocka strzeliły bramkę. Potem jednak kunsztem sztekeckim popisała się napastniczka gospodyń - Nikola Karczewska, która w 76 i 80 minucie spotkania pokonała bramkarkę Królewskich.

Relacja: Beata Komosińska - Ferens