II liga, gr. mazowiecka, 07.09.2013 r. godz. 13.30
Pogoń Siedlce - Wissa Szczuczyn 1:3 (1:2)
Białkowska 21 - Kopeć 10, 38, Konończuk 76

Pogoń: Matejczuk - Goś, Ławecka, Odziemczyk, Kupa - Dąbkowska, Skibniewska, Lewczuk, Szpura (60 Policińska) - Białkowska, Jaroszuk (46 Michalak)

Trzecia porażka gospodyń. Takiej jesieni od dawna w Siedlcach nie było. Goście zdobyli bramkę w 15 minucie. W 21. minucie wyrównała Olga Białkowska (trzecia bramka w tym sezonie). Gra wyrównała się, goście grali z kontry i w 38 minucie prowadzenie ponownie uzyskały zawodniczki Wissy Szczuczyn.

Po przerwie mecz prowadzony był w dobrym tempie. Było kilka sytuacji przyjezdnych, jednak bramkarka siedlecka kilka razy broniła w sytuacjach sam na sam. W 76. minucie wynik spotkania został ustalony na 3:1 dla Wissy. W zespole Pogoni dobrze zaprezentowała się Policińska, która wygrała kilka pojedynków z byłymi zawodniczkami Michałowa. W drużynie Wissy wystąpiły właśnie 4 zawodniczki z tego rozwiązanego klubu. Z kolegi drużyna Pogoni jest stopniowo odmładzana. W dwutygodniowej przerwie MKS Pogoń Siedlce rozegra sparing z Bug Wyszków. (mmaraton)