2L: Bronowianka - Moravia 5:1 (foto)

II liga, gr. małopolsa, 28.08.2013 r. godz. 11:00
Bronowianka Kraków - Moravia Morawica 5:1 (2:0)

W rozegranym dziś meczu drugiej kolejki II ligi kobiet Bronowianka pokonała na własnym stadionie Morawię Morawica 5:1 (2:0). Do przerwy piłkarki z Krakowa bezsprzecznie dominowały i powinny prowadzić 5:0. Przez nieskuteczność udało się im strzelić do przerwy tylko dwie bramki.

W przerwie trener Bronowianki zmuszony był do przeprowadzenia trzech regulaminowych zmian. Po tym jak zawodniczka Moravii strzałem z dystansu przelobowała bramkarkę zrobiło się nerwowo. Od momentu strzelenia kontaktowej bramki zespół gości przejął inicjatywę. Bronowiance udało się jednak strzelić po kontrze bramkę na 3:1. Nie zmieniło to jednak obrazu gry i Morawia nadal przeważała. Bronowiance udało się jednak jeszcze dwukrotnie zaskoczyć obronę gości i ustalić ostatecznie wynik meczu na 5:1.