3L: Sparta - Ostrovia 2:0

III liga, gr. konińska, 19.04.2013 r.
Sparta Konin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2:0 (0:0)
Bocian, Wośkowiak

Sparta: Jaroszewska - Zamkotowicz, Dziergwa, Pajor, Liczbińska, Bocian, Zamkotowicz, Pieczyńska, Kucharzak, Wośkowiak, Zalaszewska

Dziś zawodniczki pod opieką trenera Wiesława Tomaszewskiego rozegrały kolejny mecz 12 kolejki III ligi w grupie konińskiej. Kiedy piłkarki z Konina usłyszały pierwszy gwizdek rozpoczynający spotkanie od razu wywarły dużą presję na drużynie przyjezdnych. Stwarzały wiele akcji podbramkowych, które nie zostały wykorzystane w pierwszej odsłonie meczu lub zostały zatrzymane przed obronę i bramkarkę z Ostrowa. Przyjezdne stworzyły tylko dwie dogodne sytuacje strzeleckie, które nie zostały wykorzystane. Do przerwy zatem skończyło się bez bramek.

W drugiej odsłonie meczu zawodniczki z Konina nie pozwalały dojść do bramki przeciwniczkom. W 40. minucie spotkania po świetnej indywidualnej akcji piłkę w siatce umieściła Sandra Bocian. Gra toczyła się z dużą przewagą Sparty. Kilka minut później po dośrodkowaniu Alicji Zamkotowicz gola zdobyła  Magda Wośkowiak. Do końca meczu Sparta utrzymała dwubramkowe prowadzenie.