Tucholanka Joltex - Victoria Sianów 1:15 (1:4)
Weber 34 - Stark 4, 39, 64, Grzelak 8, 26, 66, 88, 90, 90, Drozdowska 58, Trzeciak 68, Guden 74, Saganowska 83, 86, 90

Tucholanka: Łabicka - Has, Piekarska, Krueger, Karaś, Tromska, Betcher, Nierzwicka, Murawska, Weber, Śmigel

Victoria: Trzeciak - Cieplak,  Saganowska, Zakrzewska, Arciszewska (46 Czapla), Drozdowska, Gudan, Saganowska, Hubka, Stark, Grzelak

Piłkarki sianowskiej Victorii S.P.2 podrażnione ostatnią porażką u siebie z TKKF Checz Gdynia 1:4 niespodziewanie rozgromiły Tucholankę Tuchola aż 15 do 1 i to na wyjeździe w Tucholi i na dodatek osłabione brakiem kilku podstawowych zawodniczek min. Marleny Kryściak, Mariki Krupskiej, Justyny Siwik.

W niepełnym składzie były też tucholanki. Jak mówił trener drużyny tucholskiej Marek Zienkiewicz i w jego zespole zabrakło kilku kontuzjowanych zawodniczek. Piłkarki z Sianowa przyjechały do Tucholi z zamiarem wygrania meczu i to im się udało. Pierwszą bramkę już w 3 minucie strzeliła przesunięta z linii obrony do ataku Natalia Stark po pięknym dograniu Malwiny Grzelak. W 7 minucie po indywidualnej akcji tym razem strzela Grzelak i jest 2:0. Trzecią bramkę w 25 minucie uzyskuje znów Grzelak. W 33 minucie po błędzie sianowskiej obrony strzela Monika Weber i jest 1:3. W 39 minucie ponownie Natalia Stark i zadowolone sianowianki schodzą na przerwę prowadząc 4:1.

Druga połowa to już koncert i kanonada piłkarek z Sianowa , które w tej części meczu strzelają aż 11 bramek. W 51 minucie Magda Drozdowska po ładnej indywidualnej akcji. W 57 minucie na 6:1 podwyższa po raz trzeci Natalia Stark. W 62 min. jest już 7:1 bramka Grzelak. Trzy minuty później jest już 8:1 a autorem bramki Paulina Trzeciak , która w I połowie strzegła sianowskiej bramki. Na 9:1 w 68 min. poprawia Ewelina Gudan. W 77 min. dziesiątą bramkę uzyskuje Klaudia Saganowska. W 80 min. ponownie Saganowska i 11:1. Sianowianki dalej atakują i w 83 i 86 min. Grzelak strzela 12 i 13 bramkę. Trwa koncert w wykonaniu sianowianek i Klaudia Saganowska strzela swoją 3 bramkę w 89 min, a dzieło kończy w 90 min. Malwina Grzelak i spotkanie kończy się niecodziennym rezultatem 15:1.

Nie była to niezwykła skuteczność sianowianek. Jak zwykle zmarnowały jeszcze dużo sytuacji do strzelenia bramek .Pomimo puszczenia 15 bramek bramkarka Tucholanki była silnym punktem swojego zespołu broniąc ofiarnie i skutecznie wiele sytuacji sam na sam . Trenerzy sianowskiego zespołu Jędrzej Bielecki i Mieczysław Berć oraz kierownik zespołu Jacenty Życiński byli zadowoleni z wysokiego rezultatu, ale widzą jeszcze wiele mankamentów w grze swojego zespołu. Cieszy ich wysoka wygrana i fakt, że bramki strzeliło aż 6 zawodniczek w tym Malwina Grzelak 6 a dwie zawodniczki Natalia Stark i Klaudia Saganowska po trzy.

Pomimo wysokiej przegranej piłkarki z Tucholi zaprezentowały się nieźle ale miały pecha, że trafiły na bardzo dobrze dysponowane sianowianki. Do przerwy robiły co mogły ale po przerwie po stracie kilku bramek trochę się załamały chociaż trzeba przyznać, że nie odpuściły spotkania i do końca dzielnie walczyły.

Wygrana w Tucholi pozwoliła sianowiankom odzyskać fotel lidera tabeli. Następny mecz piłkarki nożne Victorii S.P.2 rozegrają dopiero za dwa tygodnie 27 października o godz. 15.00 kiedy zmierzą się z w Sianowie z GSS Grodzisk Wlkp.