W ostatnim meczu sezonu 2011/12 Rolnik pokonał Wandę aż 7:2.

I liga, gr. południowa, 03.06.2012 r. godz. 12:00
Wanda Kraków - Rolnik B. Głogówek 2:7 (1:3)
Fiałek 40, 62 - Sobkowicz 23, 30, 83, Hadelko 38, Łuczak 76 (k), 87, Sotor 85

Wanda: Leśniak-Reiss - Pasek (46 Piotrowska), Saugo-Surówka, Bilska, K. Grzywińska - Król, Fiałek, Kamieńska, Suchojad (70 Klima) - Gąsłowska, G. Grzywińska

Rolnik: Józefczyk - Stroka, Kościelniak, Rudner, Pawłowska - Łuczak, Sudoł (46 Miadzielec), Bielska (83 Kiersztajn), Sotor - Hadelko (85 Nowicz), Sobkowicz

Na zakończenie sezonu 2011/12 w Krakowie na boisku Krakusa Nowa Huta spotkały się drużyny Wandy i Rolnika Głogówek. Mecz dla układu tabeli nie miał już żadnego znaczenia - wcześniej obie ekipy zapewniły już sobie 5. (Rolnik) i 6. (Wanda) miejsce.

Od początku spotkania sporą przewagę osiągnęły przyjezdne, które zamknęły Wandę na połowie. Krakowianki napór rywalek wytrzymywały do 23. minuty. Wtedy to Agata Sobkowicz urwała się spod opieki i strzałem po długim słupku zdobyła pierwszą bramkę. 7 minut później ta sama zawodniczka po dośrodkowaniu z prawej strony ładną główką po raz drugi skierowała piłkę do siatki. Napór Rolnika trwał i w 38. minucie po podaniu Andżeliki Bielskiej Maria Hadelko spokojnie przyjęła sobie piłkę z ok. 16 metrów mocnym strzałem zdobyła trzecią bramkę. Wanda, która do tej pory ograniczała się do kontrataków po trzech ciosach nie złożyła broni. Tuż przed przerwą Paulina Fiałek po indywidualnej akcji pokonała Annę Józefczyk i zdobyła kontaktową bramkę.

W drugiej części gry przewagę znów posiadały Rolniczki, ale bramkę zdobyły "Wandeczki". Znów na listę strzelczyń wpisała się Paulina Fiałek, która ładnym strzałem zaskoczyła Józefczyk. Zdobyta bramka tak zmobilizowała miejscowe, że chwilę później w wyśmienitej sytuacji do wyrównania znalazła się Gabriela Grzywińska, ale nie wykorzystała swojej okazji. Zaraz potem trzecią bramkę mogła znów zdobyć Paulina Fiałek, ale również brakło jej szczęścia w wykończeniu sytuacji bramkowej.

Okres dobrej gry Wandy skończył się w 76. minucie. Po faulu w polu karnym na Hadelko z 11 metrów Klaudię Leśniak-Reiss pokonała Magda Łuczak. Kilka minut później sprytnie nad wychodzącą bramkarką Wandy przerzuciła piłkę Agata Sobkowicz i stało się jasne, że Rolnik ten mecz już na pewno wygra. Na tym jednak strzelanie się nie zakończyło. Dwie ostatnie bramki sezonu w I lidze zdobyły Ilona Sotor i Magda Łuczak. Pierwsza dokładne przymierzyła z rzutu wolnego w okienko, a druga po indywidualnej akcji weszła w pole karne i pokonała Klaudię Leśniak-Reiss ustalając wynik spotkania na 2:7.