1L: Katowice II - Starówka 7:2

I liga, gr. południowa, 04.04.2012 r. godz. 16:00
1. FC AZS AWF Katowice II - Starówka Nowy Sącz 7:2 (4:1)
Bochra x2, Krzykowska, Koczar, Biegańska, Koch, Operskalska - Maslejova, Płaszczyk

Katowice II: Walaszek - Zegan, Stachnik, Bernert (60 Matusik), Pudlik (45 Wdowińska) - Biegańska (77 Gontarz), Koczar, Koch, Bryzek (77 Gębka) - Bochra, Krzykowska (60 Operskalska)

Starówka: Myjak - Źrałka, Fiut, Kalisz, Janus - M. Zielińska, Budzyń, Płaszczyk, Dudzik - A. Zielińska (Morawczyńska), Maslejova

Już pierwsza akcja meczu zakończyła się zdobyciem gola przez gospodynie. Rozegrana piłka na własnej połowie trafiła na lewą stronę do Karoliny Bochry, która doskonale dograła do wbiegającej w pole karne Justyny Krzykowskiej, a ta mając pustą bramkę umieściła piłkę w siatce.

Kolejna akcja miała podobny przebieg, tyle że Karolina Bochra dogrłą piłkę do wbiegającej z tyłu Karoliny Koch, a ta nie miała już problemów ze strzeleniem gola.

Trzecią bramkę zdobyła Karolina Bochra - zawodniczka, która przy dwóch wcześniejszych akcjach asystowała.

Po kilkunastu minutach Koch popisała się doskonałym podanie do  Karoliny Bochry, która została sfaulowana w polu karnym. Sędzia bez dyskusji podyktowała dyktuje rzut karny, który na bramkę zamieniła Anna Koczar.

Kiedy wydawało się, że zdecydowanie ten mecz wygrają katowiczanki, tuż przed przerwą błąd w obronie wykorzystała Maslejowa i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4:1.

Druga połowa rozpoczęła się od bramki dla Starówki i zrobiło się 4:2. Jednak po kilku minutach do głosu doszły gospodynie. Po długim podaniu Magdaleny Stachnik, Marta Biegańska lobem pokonała bramkarkę z Nowego Sącza. Do końca meczu gospodynie nie pozostawiły już żadnych złudzeń przyjezdnym  i non stop nękały ich bramkę. Gole jeszcze zdobyły Karolina Bochra oraz Joanna Operskalska.