I liga, gr. północna, 24.03.2012 r. godz. 15:00
Zagłębie Lubin - Stilon Gorzów Wielkopolski 1:1 (0:1)
Bezdziecka 55 - Zdunek

Zagłębie: Superson - Kowalewska (70 Marek), Baziuk, Salwa, Skrzypacz – Tusińska (55 Klimczak), Okoń, Wojdat (85 Mucha), Wacławczyk (46 Mędrek), Bosacka - Bezdziecka

Stilon: Poźniak - Nowicka, Rudkiewicz, Sobczak, Perz, Śliwińska (60 Jarmołowicz), Walczyk, Salamon, Zdunek (70 Pawłowska), Zasowska, Wawer (60 Kamińska)

Dośc niespodziewanym wynikiem zakończyło się dziejszej spotkanie Zagłębie Lubin i Stilon Górzów. Gospodynie wciąż myślące o walce o awans do Ekstraligi straciły punkty z niżej notowanym rywalem. Po pierwszej połowie jednak nie był widać kto ma ektraligowe ambicje - Stilon był drużyną lepszą i zasłużenie prowadził 1:0.

W pierwszej połowie zagraliśmy najgorszy mecz w tym sezonie. Dziewczyny z Gorzowa pokazały charakter i stworzyły wiele sytuacji. W przerwie padły mocne słowa i w drugiej połowie podjeliśmy walkę
- powiedział po meczu opieku Zagłębia Piotr Błauciak.

W ostatnich minutach meczu obie drużyny miały jeszcze stuprocentowe okazje. Ale najpierw sytuacje zaprzepaściły lubinianki, a w doliczonym czasie gry pozycji sam na sam nie wykorzystała zawodniczka Stilonu.