Ekstraliga kobiet, 24.04.2010 r. godz. 11:00
Medyk Konin - Mitech Żywiec 2:1 (1:0)
Chudzik 42, Sukhorukova 52 - Półtorak 79

Mitech: Jankowska - Herman, Golec, Wandzel, Łopatka, Wnuk, Sęga, Cholewka (46 Szczotka), Półtorak, Rżany (65 Łąckiewicz)

Medyk: Komosa - Vasyluk, Sałata, Olszańska, Leśnik - Patalon - Sikora, Sukhorukova (65 Pakulska), Chudzik, Woźniak (73 Kulczak) - Gawrońska

Medyk prowadził już 2:0. Pod koniec meczu po strzale z ok. 30 m błąd popełniła Aleksandra Komosa, która wrzuciła sobie piłkę do bramki. Medyk szczególnie w pierwszej połowie seryjnie marnował bramkowe okazje. Po przerwie i drugiej bramce Medyka, koninianki stanęły co wykorzystały zawodniczki Mitechu, zdobywając kontaktową bramkę.
Po dobrym meczu przychodzi zły - to w przypadku kobiecego futbolu jest norma - po 25 latach pracy mogę powiedzieć że tak jest - skomentował spotkanie trener Medyka Roman Jaszczak.