Śląsk Wrocław otwarty na młode zawodniczki

Juniorki Śląska w nowym sezonie będą rywalizować w obu rocznikach Centralnej Ligi Juniorek. Można do nich dołączyć.


Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław prowadzi otwarty nabór do swoich zespołów młodzieżowych. Ostatnio wrocławski klub szczególnie zaprasza w swoje szeregi zawodniczki urodziny w latach 2008-2010, które w nadchodzącym sezonie zgodnie z wiekiem będą mogły występować w Centralnej Lidze Juniorek U15.

Śląsk swoim zawodniczkom oferuje opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej, stałą opiekę fizjoterapeutów, możliwość rozwoju i wsparcia reprezentantek Polski oraz profesjonalne treningi motoryczne. Zawodniczki występujące w Śląsku grę w piłkę nożną mogą łączyć z nauką w Szkole Mistrzostwa Sportowego "Junior".

W zeszłym sezonie zespół Śląska występujący w Centralnej Lidze Juniorek U15 wygrał swoją grupę makroregionalną i doszedł do ćwierćfinału. Z kolei starsza drużyna występująca w roczniku U17 zapewniła sobie awans do Centralnej Ligi Juniorek U17. Tym samym Śląsk stał się jednym z nielicznych klubów w Polsce mających swoje juniorskie zespoły w CLJ U15 i U17.

Nabór zawodniczek z roczników 2008-2010 prowadzi trener Patrycja Falborska - pfalborska@slaskwroclaw.pl (tel. 690 990 834).