Ciekawy weekend w Ekstralidze – typy i kursy!

Rosnącą popularność kobiecej piłki wpływa również na coraz szersze oferty zakładów sportowych.


Kobieca piłka nożna stale się rozwija, a w ostatnim czasie można było przeczytać między innymi o wyrównanych stawkach dla piłkarzy i piłkarek reprezentacji Brazylii i Anglii. Padł również transferowy rekord, który stał się udziałem zakupu Pernille Harder – kwota transferu oscyluje w granicach 325 000 funtów. Rozwój kobiecej piłki nożnej to dobra okazja, żeby zajrzeć na polskie boiska i sprawdzić, co proponują zakłady sportowe na najbliższy weekend!


Ekstraliga kobiet w ofercie zakładów sportowych!

Rosnącą popularność kobiecej piłki wpływa również na oferty zakładów sportowych, które coraz częściej i szerzej przedstawiają typerom propozycje dotyczące tych rozgrywek. Jednym z najlepszych bukmacherów pod kątem obstawiania żeńskiego futbolu jest BETFAN, Betclic oraz STS. Znajdziesz tam wiele ciekawych typów dotyczących konkretnych spotkań.

Obecnie głównym faworytem zakładów sportowych do wywalczenia mistrzostwa w Ekstralidze kobiet jest drużyna Czarnych Sosnowiec, dlatego też możesz się spodziewać zaniżonych kursów na wygrane tego zespołu w konkretnych spotkaniach.

Podsumowanie poprzedniej kolejki!

5. kolejka Ekstraligi kobiet była bardzo ciekawa z perspektywy kibica, jak również typera. Odbyło się między innymi starcie na szczycie tabeli, w którym Czarni Sosnowiec pokonali Medyk Konin 2:1. Przed tym spotkaniem w ofercie zakładów sportowych dominowały przeliczniki faworyzujące drużynę z Sosnowca. Najwyższy kurs był dostępny w STS, gdzie za wygraną Czarnych można było zgarnąć przelicznik 1.90. Dla porównania Betclic – 1.86, a BETFAN – 1.88.

Na stronie zaklady.pl możesz automatycznie porównać sobie wszystkie kursy dostępne w ofertach legalnych bukmacherów. Przed tym meczem do wykorzystania była jeszcze jedna funkcjonalność, którą oferuje zaklady.pl – mianowicie zestawienie początkowych kursów i zmiany ich wartości. Początkowo kurs na wygraną gości wynosił 2.50, jednak im bliżej meczu, tym mocniej spadał, co już było wskazówką dla typerów.

Dobrą formę w 5. kolejce podtrzymała również drużyna UKS SMS Łódź, co nie było żadnym zaskoczeniem na podstawie oferty zakładów sportowych. Kursy na poziomie 1.05-1.10 przed rozpoczęciem meczu z Olimpią Szczecin wyraźnie wskazywały, że gospodynie nie powinny mieć problemów z wywalczeniem trzech punktów. Ostatecznie Łodzianki wygrały aż 4:0 i razem z ekipą Czarnych Sosnowiec znajdują się na czele tabeli z kompletem punktów po pięciu seriach gier.

W 5. kolejce przełamała się również drużyna Górnika Łęczna, która pokonała APLG Gdańsk aż 0:4. Dla zakładów sportowych nie było to żadnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę proponowane kursy, jednak trzeba przypomnieć, że faworyzowana ekipa jechała do Trójmiasta po serii trzech meczów bez wygranej.

Zaskoczeniem dla zakładów sportowych mogło być za to starcie z udziałem TS ROW Rybnik, który w starciu outsiderów mierzył się z Biedrzychowicami. Ekipa gości w tej rywalizacji zdobyła swoją pierwszą bramkę w sezonie, a starcie zakończyło się podziałem punktów, co na stronie zaklady.pl było szacowane z kursami od 3.50 w Betclic po 3.75 w STS.

Zapowiedź weekendu – Ekstraliga kobiet!

W 6. kolejce spotkań w Ekstralidze kobiet może dojść do przynajmniej dwóch pogromów. Drużyna Czarnych Sosnowiec na swoim boisku zmierzy się z ROW Rybnik. Warto wspomnieć, że gospodynie mają na swoim koncie 15 punktów, komplet zwycięstw i aż 17 zdobytych goli, natomiast przeciwniczki straciły 12 bramek i wywalczyły zaledwie jeden punkt. Kursy i linie dotyczące handicapów w ofercie zakładów sportowych z pewnością będą mocno zaniżone.

Pełną ofertę kursów od legalnych bukmacherów na to spotkanie znajdziesz na zaklady.plDrugą rywalizacją o podobnym charakterze będzie starcie drużyny z Głogówka z UKS SMS Łódź. Ponownie mamy po jednej stronie barykady zespół, który uzbierał jeden punkt i stracił 14 bramek, z ekipą, która wygrała wszystkie swoje mecze, strzelając w tym czasie 14 goli. Każdy inny wynik niż pogrom w tej parze będzie wielką niespodzianką dla analityków zakładów bukmacherskich.

Trzecią parą podobnej kategorii będzie potyczka APLG Gdańsk z Medykiem Konin. Ekipy z Trójmiasta prawdopodobnie nie uratuje nawet atut własnego obiektu. Goście co prawda w obecnej kampanii mają na koncie trzy wygrane, remis i jedną porażkę w ostatniej kolejce, jednak starcie z niżej notowanym przeciwnikiem może być dobrą opcją, aby poprawić bilans bramkowy i wrócić na zwycięską ścieżkę. Medyk Konin z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w walce o tytuł Ekstraligi kobiet. Do tej pory ta drużyna strzeliła 13 bramek, tracąc trzy. UKS SMS Łódź wygrał z ekipą z Gdańska 4:0. Czy ekipa z Wielkopolski poprawi ten wynik?

W 6. kolejce nie będzie ciekawych rywalizacji, w których zakłady bukmacherskie miałyby spore problemy przy wystawieniu kursów. Na najbardziej wyrównane zapowiada się starcie na dole tabeli, w którym Olimpia Szczecin zagra z UJ Kraków. Oba zespoły dzieli zaledwie jeden punkt. Co ciekawe, drużyna z Zachodniopomorskiego aż 17 razy wyjmowała piłkę z siatki, co jest najgorszym wynikiem w całej stawce. Piłkarki z Krakowa mogą to wykorzystać, jednak do tej pory same strzeliły zaledwie trzy gole. W tym meczu może się zdarzyć absolutnie wszystko!

Oprócz tego w terminarzu znajdują się również spotkania Górnika Łęczna z GKS Katowice oraz KKP Bydgoszcz ze Śląskiem Wrocław, czyli drużyn ze środka ligowej tabeli, zajmujących odpowiednio pozycje od 4 do 7.

A Ty, na które spotkanie 6. kolejki najbardziej czekasz?

Ekstraliga kobiet na zaklady.pl!

Na stronie zaklady.pl znajdziesz wiele ciekawych możliwości, jeśli interesujesz się zakładami bukmacherskimi. Specjalne narzędzia, dzięki którym porównasz kursy przed konkretnym spotkaniem, znajdziesz value oraz sure bets, a także przeanalizujesz spadające stawki, a to nie wszystko! Oprócz tego możesz również przejrzeć procentowe szanse drużyn na wygraną na podstawie obliczeń z kursów bukmacherskich, a także przeczytać zapowiedzi i analizy przed konkretnymi wydarzeniami. Wyniki obstawionych rywalizacji możesz śledzić w sekcji na żywo.

Na powyższej stronie znajdziesz również możliwość obserwowania rozgrywek Ekstraligi kobiet pod kątem ofert zakładów bukmacherskich. Dzięki specjalnej porównywarce możesz zestawić kursy z kilku spotkań, a narzędzie pomoże Ci dobrać operatora z najwyższą i najlepszą propozycją. Nie musisz już ręcznie porównywać wszystkich ofert bukmacherów – wszystko masz pod ręką na zaklady.pl .

Serwis zaklady.pl współpracuje tylko z legalnymi bukmacherami, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM. Na Twitterze - @Mati_N95