VIII Bitwa Bramkarska

22 i 23 czerwca we Wrocławiu odbędzie już po raz ósmy największy na świecie turniej dla bramkarzy i bramkarek.

Akademia Bramkarska Total Goalkeeping w sobotę i niedzielę 22/23 czerwca zaprasza bramkarki i bramkarzy do stolicy Dolnego Śląska na VIII Bitwę Bramkarską. Areną zmagań kilkuset bramkarzy i bramkarek z całego kraju będzie Kompleks Piłkarski AWF Wrocław.

Bitwa Bramkarska to największy na świecie turniej przeznaczony tylko dla zawodników grających na tej pozycji. Rozgrywki zyskały sympatię wielu osób, które co roku przyjeżdżają do Wrocławia, żeby wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu. - W tym roku planujemy udział ponad 350 uczestników, którzy zagrają w 9 kategoriach wiekowych – mówi Artur Woźniak, jeden z organizatorów wydarzenia. Rozgrywki toczyć się będą na 10 boiskach. Czas gry każdego pojedynku wyniesie 2 minuty. Zwycięzcą zostanie ten, który będzie dobrze uderzał i skutecznie bronił własnej bramki.

Event z roku na rok zyskuje co raz większe grono zwolenników, a samym sukcesem jest już dostanie się do turnieju, gdyż liczba chętnych znacznie przekracza możliwości organizacyjne. - Ósma edycja podzielona będzie na dwa dni tak, aby jeszcze więcej zawodniczek i zawodników mogło wziąć udział w wydarzeniu  – podkreśla Jarosław Muracki z Total Goalkeeping. Ze względu na liczbę uczestników turniej traktowany jest jako największe tego typu wydarzenie na świecie.

Specjalną ofertę organizatorzy przygotowali w tym roku dla dziewczyn. Fundacja KA4 Respect pokryje 50% kosztów udziału w turnieju każdej bramkarki. - Podczas każdej edycji gra z nami kilkanaście dziewczyn. Jesteśmy przekonani, że dzięki wsparciu Fundacji, znacznie zwiększymy tą liczbę – podkreśla Woźniak.

Każdy, kto chce zagrać o znakomite nagrody ufundowane przez firmę R-GOL oraz OKNAR musi odwiedzić oficjalną witrynę internetową turnieju na www.bitwabramkarska.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Zapisy ruszają 6 maja!

Szczegóły na www.bitwabramkarska.pl