Kadry wojewódzkie po jesieni

Zakończyła się jesienna część rywalizacji kadr wojewódzkich. Juniorki Młodsze grają o Olimpiadę. Trampkarki o finał.


JUNIORKI MŁODSZE U16

Grupa I

 1
 Pomorski ZPN
 3 9 12-3
 2 Kujawsko-Pomorski ZPN
 3 6 6-4
 3 Podlaski ZPN
 3 3 8-7
 4 Warmińsko-Mazurski ZPN
 3 0 2-14

I runda
Podlaski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 5:1
Pomorski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 3:0

II runda
Warmińsko-Mazurski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 0:4
Podlaski ZPN – Pomorski ZPN 2:4

III runda
Pomorski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 5:1
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 2:1

Grupa II

 1
 Lubelski ZPN
 3 9 19-2
 2 Łódzki ZPN
 3 6 13-3
 3 Mazowiecki ZPN
 3 3 3-2
 4 Świętokrzyski ZPN
 3 0 0-18

I runda
Łódzki ZPN – Lubelski ZPN 1:2
Mazowiecki ZPN – Świętokrzyski ZPN 3:0

II runda
Lubelski ZPN – Świętokrzyski ZPN 15:0
Łódzki ZPN – Mazowiecki ZPN 2:0

III runda
Mazowiecki ZPN – Lubelski ZPN 1:2
Świętokrzyski ZPN – Łódzki ZPN 1:10

Grupa III

 1
 Śląski ZPN
 3 9 11-3
 2 Małopolski ZPN
 3 6 17-6
 3 Podkarpacki ZPN
 3 3 4-7
 4 Opolski ZPN
 3 0 1-17

I runda
Podkarpacki ZPN – Opolski ZPN 2:0
Małopolski ZPN – Śląski ZPN 2:4

II runda
Opolski ZPN – Śląski ZPN 1:3
Podkarpacki ZPN – Małopolski ZPN 2:3

III runda
Małopolski ZPN – Opolski ZPN 12:0
Śląski ZPN – Podkarpacki ZPN 4:0

Grupa IV

 1
 Wielkopolski ZPN
 3 6 11-1
 2 Dolnośląski ZPN
 3 6 8-5
 3 Lubuski ZPN
 3 6 6-5
 4 Zachodniopomorski ZPN
 3 0 1-15

I runda
Dolnośląski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 4:0
Wielkopolski ZPN – Lubuski ZPN 0:1

II runda
Zachodniopomorski ZPN – Lubuski ZPN  1:4
Dolnośląski ZPN – Wielkopolski ZPN 0:4

III runda
Wielkopolski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 7:0
Lubuski ZPN – Dolnośląski ZPN 1:4

TRAMPKARKI U14

Grupa I
 1
 Warmińsko-Mazurski ZPN
 3 7 11-3
 2 Pomorski ZPN
 3 6 13-3
 3 Podlaski ZPN
 3 4 3-4
 4 Kujawsko-Pomorski ZPN
 3 0 0-17

I runda
Podlaski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 1:1
Pomorski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 8:0

II runda
Warmińsko-Mazurski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 7:0
Podlaski ZPN – Pomorski ZPN 0:3

III runda
Pomorski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 2:3
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0:2

Grupa II

 1
 Mazowiecki ZPN
 3 9 15-6
 2 Lubelski ZPN
 3 6 10-8
 3 Łódzki ZPN
 3 3 9-9
 4 Świętokrzyski ZPN
 3 0 0-11

I runda
Łódzki ZPN – Lubelski ZPN 3:4
Mazowiecki ZPN – Świętokrzyski ZPN 5:0

II runda
Lubelski ZPN – Świętokrzyski ZPN 2:0
Łódzki ZPN – Mazowiecki ZPN 2:5

III runda
Mazowiecki ZPN – Lubelski ZPN 5:4
Świętokrzyski ZPN – Łódzki ZPN 0:4

Grupa III

 1
 Małopolski ZPN
 3 9 20-0
 2 Śląski ZPN
 3 6 15-2
 3 Opolski ZPN
 3 1 1-29
 4 Podkarpacki ZPN
 3 1 1-6

I runda
Podkarpacki ZPN – Opolski ZPN 1:1
Małopolski ZPN – Śląski ZPN 2:0

II runda
Opolski ZPN – Śląski ZPN 0:12
Podkarpacki ZPN – Małopolski ZPN 0:2

III runda
Małopolski ZPN – Opolski ZPN 16:0
Śląski ZPN – Podkarpacki ZPN 3:0

Grupa IV

 1
 Wielkopolski ZPN
 3 9 11-2
 2 Zachodniopomorski ZPN
 3 3 16-11
 3 Dolnośląski ZPN
 2 3 6-5
 4
Lubuski ZPN
 2 0 2-17

I runda
Dolnośląski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 5:3
Wielkopolski ZPN – Lubuski ZPN 5:0

II runda
Zachodniopomorski ZPN – Lubuski ZPN  12:2
Dolnośląski ZPN – Wielkopolski ZPN 1:2

III runda
Wielkopolski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 4:1
Lubuski ZPN – Dolnośląski ZPN / nie rozegrano