Reprezentacja w Kluczborku

Ostatni tegoroczny mecz reprezentacja rozegra w Kluczborku. Towarzyskim rywalem Bośnia i Hercegowina.


Kalendarzowy 2018 rok kończy reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej. W najbliższy wtorek, 13 listopada biało-czerwone w ostatnim tegorocznym meczu zagrają w Kluczborku na Opolszczyźnie. Towarzyskim rywalem kadry "A" będzie znacznie niżej notowana od nas Bośnia i Hercegowina. Początek meczu o godzinie 17.

Dla kadry narodowej prowadzonej przez Miłosza Stępińskiego będzie to mecz kończący ostatnie tegoroczne zgrupowanie. Wcześniej - w czwartek Polki na wyjeździe przegrały z mocną Hiszpanią 1:3. Również był to mecz towarzyski. Teraz Polki w Kluczborku będą pracowałaby nad tym, aby zatrzeć ujemny bramkowy bilans. Rywal do tego jest idealny. Minimum trzy bramkowe zwycięstwo Polski musi być pewne.

Bośnia i Hercegowina w rankingu FIFA jest sklasyfikowana na 68. miejscu. Polska w światowym rankingu zajmuje 35. pozycję. Z Bośnią i Hercegowiną ostatni raz graliśmy w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2015. Wówczas w 2014 roku zremisowaliśmy z nią 1:1 i wygraliśmy 3:1. Spotkanie będzie transmitowane w internecie na YouTube przez Polski Związek Piłki Nożnej (link).