Środa na elegancko

Polonia Środa Wielkopolska przygotowała pierwszy w swojej historii kalendarz zespołu kobiet. Robi wrażenie.

Wyszło elegancko, kobieco, a elementów piłki nożnej oczywiście nie zabrakło. Takie pierwsze wrażenie robi kalendarz piłkarek Klubu Sportowego Polonia Środa Wielkopolski. Zawodniczki grające w II liga kobiet, gr. kujawsko-pomorska mają swój pierwszy kalendarz.

Kalendarz na 2018 rok wydany przez klub ma kilkanaście stron. Poza okładką każdy miesiąc nowego roku jest na oddzielnej stronie i ozdabia go zdjęcie innej piłkarki. Sesje fotograficzną zrealizowała Marta Krause w średzkim studio Fotocentrum Amigo.

- Kalendarz pełni rzecz jasna rolę promocyjną zarówno dla klubu, jak i samej piłki nożnej kobiet. Zawodniczki nie ukrywały, że dla zdecydowanej większości z nich była to pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa. Mimo wszystko efekt końcowy jest dla nich bardzo zadowalający i teraz wierzą, że dzięki niemu trybuny podczas ich spotkań będą jeszcze pełniejsze - mówią przedstawiciele klubu.

Kalendarze można nabyć w klubowym sklepie bądź drogą wysyłkową. Kosz samego kalendarza to 25 zł co jest bardzo przystępną ceną. Klub przygotował łącznie 500 sztuk kalendarzy. To doskonała promocja żeńskiej drużyny Polonii, która tym razem została pokazana przez wizerunek sportowej gracji.