Szymaszek zrehabilitowała się za czerwoną kartkę

Podczas sierpniowego meczu drugiej kolejki Ekstraligi kobiet Weronika Szymaszek z Olimpii Szczecin już w 32. minucie wyjazdowego meczu z UKS SMS Łódź dostała czerwoną kartkę będącą efektem dwóch napomnień. Gdy opuszczała boisko jej zespół przegrywał 0:2, a grając przez większą część spotkania w osłabieniu ostatnie przegrał 0:6. W rewanżowym meczu rozgrywanym w ostatni weekend Olimpia w Szczecinie pokonała UKS SMS Łódź 2:1. Gola ustalającego wynik meczu w 68. minucie strzeliła właśnie Weronika Szymaszek. 19-letnia obrończyni tym samym zrehabilitowała się za swój czerwony występek z pierwszego starcia przeciwko zespołowi z Łodzi. Dla piłkarki pochodzącej z Kamienia Pomorskiego był to trzeci gol w tym sezonie.