Awaria oświetlenia na I lidze w stolicy

Nieco ponad dwadzieścia minut trał niedzielny mecz pomiędzy KS Raszyn - Sztorm AWFiS Gdańsk rozgrywany w ramach rozgrywek I liga kobiet, gr. północna. Spotkanie najpierw rozpoczęło się z półgodzinnym opóźnieniem, ze względu na problemy z oświetleniem na stadionie Ursusa Warszawa gdzie swoje mecze rozgrywają piłkarki z Raszyna, a później w 27. minucie po kolejnej awarii oświetlenia mecz przerwany przy wyniku bezbramkowym. Spotkanie pierwotnie miało rozpocząć się o godzinie 17:30 więc od początku było wiadomo, że zawody będą odbywać się przy sztucznym oświetleniu. Mecz najprawdopodobniej będzie trzeba dokończyć w czasie pozostałym do jego regulaminowego zakończenia. Niestety dla obu zespołów wydłuży to rundę jesienną, która powinna zakończyć się w pierwszy weekend listopada.

Najbardziej znanym przykładem awarii oświetlenia podczas meczu kobiet w Polsce było spotkanie towarzyskie seniorskich reprezentacji Polska - Holandia. Mecz rozgrywany w październiku 2015 roku w Jeleniej Górze trwał tylko 45-minut. W przerwie wysiadło zasilanie na stadionie. Spotkania nigdy nie dokończono.