Mecz przerwany ze względu na fatalny stan boiska

Zaledwie 25 minut trwał mecz pomiędzy Loczki Wyszków - Pogoń Zduńska Wola rozgrywany w ramach ósmej kolejki rozgrywek II liga kobiet, gr. podlaska. W tej minucie sędzia prowadzący spotkanie podjął decyzje o przerwaniu zawodów ze względu na zły stan boiska. Wynik w tym momencie wynosił 0:0. Już przed meczem było wiadomo, że boisko Loczków jest w złym stanie ze względu na ciągle padający deszcz. Mimo to zarówno gospodarze, goście, jak i sędziowie podjęli wspólną decyzje, aby rozegrać mecz. Pograli jednak tylko chwilę...

Wobec powyższego będzie trzeba dograć pozostałe 65-minut. Najbliższy możliwy termin dokończenia meczu dopiero zostanie ustalony. Zgodnie z regulaminem w takich sytuacjach koszty organizacji dokończenia meczu, w tym koszty ewentualnego noclegu dla drużyny gości ponosi gospodarz spotkania.

Podobne sytuacje zdarzały się w ten weekend także w meczach III ligi kobiet.