Małżeńskie kwiaty dla Olgi

Wyszła za mąż. Olga Hyra piłkarka ULKS Bogdańczowice zmieniła stan cywilny, ale dalej zamierza grać w piłkę.

Na początku maja stan cywilny zmieniła Olga Hyra. 26-letnia piłkarka pierwszoligowego ULKS Bogańczowice wyszła za mąż. Taki fakt, nie mógł zostać nieodnotowany przez jej klub, który przed ostatnim domowym meczem zaprosił swoją piłkarkę wraz z wybraniem na boisko, aby wręczyć im oficjalnie gratulacje i symboliczny bukiet kwiatów.

- Było to bardzo miłe uczucie - przyznaje Olga Hyra. - Miłe tym bardziej, iż ostatnio trochę zaniedbywałam obowiązki klubowe - rozpoczyna kolejną kwestię. - Zimą, ale nie tą ostatnią, lecz jeszcze wcześniejszą trochę się połamałam i od tego czasu nie mogłam już grać w piłkę - ubolewa Olga. Do długotrwałej kontuzji doszło podczas meczu Ekstraligi futsalu w której to Hyra reprezentowała barwy Gola Częstochowa.

W lutym ubiegłego roku złamała wyniosłości międzykłykciowej kości piszczelowej. Niecałe pół roku później przeszła zabieg rekonstrukcji więzadła ACL. - Rehabilitacja i wszystko inne trochę się niestety przeciągnęło. Powrót do gry planuje dopiero 2018 rok - zapowiada świeżo upieczona mężatka, która pomimo założenia rodziny nie zamierza na razie rezygnować z piłki.

Olga Hyra pochodzi z małej miejscowości koło Częstochowy - Kawki. Przygodę z piłką nożna rozpoczynała w klubie Eko San Lubliniec. Grała także w Golu Częstochowa i niedługi czas w MKS Gogolin. W pierwszoligowym ULKS Bogdańczowice występuje od początku 2015 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania fb logo zdjęcie - Andrzej Szatan