II liga, gr. łódzka, 16.05.2009 r.
Radan Zgierz - KU AZS UW 2:1 (2:0)
Walczak 19, Wedrich 34 - Latoszek 66

Radan: Zasępa - Tyll, Olczak, Wypijewska, Fidelak - Klimczyk, Michalak, Terka, Obiedzińska (83 Klimczyk) - Walczak, Wedrich (89 Janiszewska)

Pierwsza połowa należała do gospodyń, co udokumentowały dwubramkowym prowadzeniem. W 19 minucie Ewa Walczak wywalczyła piłkę w prawym narożniku pola karnego i strzeliła lekkim lobem na bramkę wrzucając piłkę za kołnierz bramkarki przyjezdnych. Kwadrans później było 2:0. Sylwia Wedrich opanowała piłkę wbitą w pole karne przez Ewę Walczak i silnym wolejem z 5 metrów nie dała szans rywalce. W tym czasie przyjezdne nie oddały praktycznie ani jednego celnego strzału na bramkę Zgierza.
Po przerwie goście zaczęły groźniej atakować. W 66 minucie piłkę na 11 metrze opanowała Karolina Latoszek i pewnym strzałem zdobyła gola kontaktowego. Parę minut później w podobnej sytuacji piłka o metr minęłą okienko zgierskiej bramki. Zgierzanki nie były dłużne. Świetnej sytuacji nie wykorzystała Ewa Michalak, a groźnie mogło być też po strzale Sylwii Wedrich. Najlepszą okazję do wyrównania warszawianki miały w doliczonym czasie jednak w sytuacji sam na sam dwukrotnie świetnie spisała się Beata Zasępa.