III liga kobiet - gr. podkarpacka, 05.09.2015 r.
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Olimpia Pysznica 0:2 (0:2)

Grodziszczanka:
Bartnik - Tabin, Rynasiewicz, Żak , Węgrzyn (41 Trojnar), Rachwał, Kojder, Joniec, Maziarz, Moszkowicz, Nowak

Drugiej z rzędu porażki doznały piłkarki z Grodziska Dolnego, tym razem ulegając na własnym boisku 0:2 dotychczasowemu liderowi III ligi podkarpackiej piłki nożnej kobiet – Olimpii Pysznica. Mecz zaczął się od ataków Grodziszczanek i już w piątej minucie uzyskały one szanse na objęcie prowadzenia. Jednak rzutu karnego podyktowanego za faul w polu karnym nie wykorzystała napastniczka z Grodziska – Katarzyna Moszkowicz. Dwie minuty później pięknym strzałem pod poprzeczkę popisała się piłkarka z Pysznicy i było 0:1 dla Olimpii. Mecz był wyjątkowo wyrównany i mimo nieznacznej przewagi Grodziszczanek to drugiego gola zdobyły przeciwniczki po doskonałym zagraniu w uliczkę i plasowanym strzale w długi róg bramkarki z Grodziska. Druga połowa pełna walki i determinacji nie przyniosła zmiany rezultatu i spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem zawodniczek Olimpii.